Chata / Chalupa Kráľová nad Váhom

Reality Kráľová nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 57 m²

Lenyo Vám ponúka na predaj peknú záhradnú chatku murovanú z tehly / Ytong. Lokalizácia: Chata

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľová nad Váhom

65,000 € 1140 €/m²

Veľkorysý pozemok Močenok

Reality Močenok

Pozemok pre rodinné domy | Biskupa Klucha | 1,800 m²

Lenyo Vám exkluzívne ponúka veľkorysý pozemok na predaj určený na výstavbu rodinného domu v obc

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Pozemky na predaj Močenok

81,000 € 45 €/m²

Predaj - Rodinný dom s veľkým pozemkom v Galante

Reality Galanta

Rodinný dom | Bratislavská | 95 m²

Lenyo Vám ponúka na predaj rodinný dom v lukratívnej časti mesta Galanta - ulica Bratislavská.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Galanta

173,800 € 1829 €/m²

Garáž v Šali - Partizánska ulica

Reality Šaľa

Garáž | Partizánska | 19 m²

Lenyo Vám ponúka na predaj Garáž v Šali na ulici Partizánska. Je tu všetko čo by taká garáž ma

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Šaľa

35,000 € 1842 €/m²

Na predaj ubytovňa so zabehnutým bussinesom

Reality Šaľa

Hotel, penzión, ubytovňa | L. Novomeského | 1 m²

Na predaj ubytovňa so zabehnutým bussinesom Pre Viac info volať 0905 454 101 alebo písať info

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Objekty na predaj Šaľa

1 € 1 €/m²

RK EXPRES - REZERVOVANÝ 4 izbový byt v Handlovej, ul. Okružná.

Reality Handlová

4 izbový byt | Okružná | 84 m²

REZERVOVANÝ. Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slnečný, veľkometrážny

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Handlová

63,000 € 750 €/m²

RK EXPRES - na predaj rodinný dom vo Veľkej Lehote, okr. Žarnovica.

Reality Veľká Lehota

Rodinný dom | Inovec | 240 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom s letnou kuchyň

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

135,000 € 563 €/m²

RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Handlovej, ulica Ivana Krasku.

Reality Handlová

Rodinný dom | Ivana Krasku | 160 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom, ktorý tvorí časť dvojdo

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Handlová

88,000 € 550 €/m²

RK EXPRES - na predaj 1 izbový byt v Handlovej, ul. 29.augusta.

Reality Handlová

1 izbový byt | 29. augusta | 28 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám ponúka na predaj útulný 1-izbový tehlový byt, ktorý sa nachádza

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Handlová

49,990 € 1785 €/m²

RK EXPRES - na predaj priestranný 3 izbový byt v Handlovej, ul. 29.augusta.

Reality Handlová

3 izbový byt | 29. augusta | 76 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt, ktorý sa nach

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Handlová

85,000 € 1118 €/m²

RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Handlovej, ul. Kpt. Nálepku, okres Prievidza.

Reality Handlová

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 200 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj samostatne stojaci, tehlový rodinný

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Handlová

177,000 € 885 €/m²

RK EXPRES - na prenájom 2 izbový byt v Handlovej, ul. Partizánska.

Reality Handlová

2 izbový byt | Partizánska | 51 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt o výmere 51 m2 s pivnicou, ktorý

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Handlová

420 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Handlovej, ul. Pekárska.

Reality Handlová

Rodinný dom | Pekárska | 160 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Handlová

105,000 € 656 €/m²

RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Nitrianskom Pravne.

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | Prievidzská | 120 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v zas

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

94,000 € 783 €/m²

RK EXPRES - na predaj komerčná budova s obchodom a pohostinstvom, okres Prievidza, obec Handlová, k.ú. Morovno.

Reality Handlová

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 387 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj samostatne stojacu komerčnú budovu,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Handlová

157,500 € 407 €/m²

RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Ráztočne, okres Prievidza.

Reality Ráztočno

Rodinný dom | Morovnianská | 180 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj po čiastočnej rekonštrukcii, samosta

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Ráztočno

210,000 € 1167 €/m²

RK EXPRES - na predaj penzión Vilma v Handlovej, po rekonštrukcii, ul. SNP.

Reality Handlová

Hotel, penzión, ubytovňa | SNP | 800 m²

Splňte si svoj sen o bývaní neďaleko centra mesta, alebo o investičnom podnikaní. Penzión v blí

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Handlová

560,000 € 700 €/m²

RK EXPRES - REZERVOVANÝ 2 izbový tehlový byt v Handlovej, ul. Dimitrovova.

Reality Handlová

2 izbový byt | Dimitrovova | 55 m²

REZERVOVANÝ. Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2-izbový tehlový byt, k

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Handlová

52,500 € 955 €/m²

RK EXPRES - REZERVOVANÝ 4-izbový tehlový byt v Handlovej, kompletná rekonštrukcia.

Reality Handlová

4 izbový byt | 29. augusta | 87 m²

REZERVOVANÝ. Realitná kancelária EXPRES Vám ponúka na predaj 4-izbový veľkometrážny tehlový byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Handlová

86,500 € 994 €/m²

RK EXPRES - na predaj záhrada v záhradkárskej osade "Nová Lehota" pri Handlovej.

Reality Handlová

Záhrada | Nezadaná | 473 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj záhradu, ktorá sa nachádza vo vyhľad

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Handlová

20,000 € 42 €/m²

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod Hájom | 64 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite Pod

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

145,000 € 2266 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 3-izbový byt s garážovým parkovaním na Cukrovej v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová | 80 m²

realitná kancelária BIČIAR ponúka na prenájom komfortne zariadený 3-izbový byt na Cukrovej ulic

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NOVÁ CENA - 5-izbový rodinný dom, dve garáže a krásny pozemok Špačince

Reality Špačince

Rodinný dom | Špačince | 150 m²

reality BIČIAR vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 5-izbový rodinný dom s dvoma garážami,

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Špačince

296,000 € 1973 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt v rodinnom dome v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Oblúková | 76 m²

realitná kancelária BIČIAR ponúka prenájom zariadený 3-izbový byt v rodinnom dome v Trnave LOK

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Trnava

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie