Stavebný pozemok

Reality Žehňa

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, mierne svahovitý stavebný pozemok v obci Žehňa. Nachádza sa v

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 15.07.2025
Pozemky na predaj Žehňa

72,900 €

Multifunkčný skladový objekt na prenájom v Šintave

Reality Šintava

Skladový objekt | Nitrianska | 108 m²

Branislav Kružlík z Allrisk Slovakia Vám exkluzívne ponúka skladové priestory v Šintave na hlav

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Objekty na prenájom Šintava

Info v RK

Pozemok 15000m2 vhodný na podnikateľské účely na prenájom

Reality Čierna Voda

Priemyselná zóna | Čierna Voda | 15,000 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na prenájom pozemok v priemyselnej časti obce Čierna Vod

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Pozemky na prenájom Čierna Voda

Info v RK

Moderný 1 izbový byt na prenájom – Nitra, Novomeského (Klokočina)

Reality Nitra

1 izbový byt | Novomeského | 35 m²

Ak hľadáš byt, ktorý ešte nikto „neotlačil, tak si práve vyhral jackpot. Tento čerstvo preroben

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Nitra

590 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Krásny čiastočne zariadený 3-izbový byt s balkónom na prenájom

Reality Šaľa

3 izbový byt | Bottova | 84 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na prenájom krásny 3-izbový byt o výmere 84m2 vo vynikaj

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelárie v novostavbe v centre mesta s pohodlným parkovaním

Reality Šaľa

Kancelárie, administratívne priestory | J. Feketeházyho | 23.25 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v novostavbe polyfunkč

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Priestory na prenájom Šaľa

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM NA VEĽKOM POZEMKU - VEĽKÉ BLAHOVO

Reality Veľké Blahovo

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj Rodinný dom v obci Veľké Blahovo , kúsok od Dunajskej Stredy a cca 40km

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Veľké Blahovo

229,000 € 2082 €/m²

REZERVOVANÝ ! Svetlý moderne zrekonštruovaný 1-izbový byt v centre mesta na Kukučínovej ulici

Reality Šaľa

1 izbový byt | Kukučínova | 40 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj zaujímavo zrekonštruovaný 1-izbový byt o výmer

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Šaľa

95,000 € 2375 €/m²

Prenájom -2 izbového bytu s balkónom, Solivarská ulica Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Solivarská | 56 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a prakticky riešený 2 izbový zariadený byt s balkónom. Má vým

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Prešov

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kúpte si kúsok vlastnej rozprávky v podobe jedinečnej rekreačnej nehnuteľnosti v Novej Bani.

Reality Nová Baňa

Chalupa, rekreačný domček | 170 m²

Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka nádhernú chalupu pri Novobanskom potoku. Celko

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 03.07.2025
Chaty a chalupy na predaj Nová Baňa

270,000 € 1588 €/m²

Na predaj: 3-izbový dom v Hlohovci – blízko prírody aj mesta

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Svätopeterská | 80 m²

Ponúkame na predaj tradičný 3-izbový dom v Hlohovci. Dom sa nachádza v pokojnej lokalite v blíz

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 22.04.2025
Domy na predaj Hlohovec

184,000 € 2300 €/m²

Jedninečná príležitosť prenájmu legendárnej reštaurácie Raketa v krásnom prostredí rieky Váh.

Reality Sereď

Reštaurácia | Starý Most | 200 m²

Allrisk Slovakia Vám ponúka na prenájom legendárnu reštauráciu Raketa. Jeden zo symbolov Serede

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Sereď

Cena dohodou

Predaj stavebných pozemkov v obci Šalgočka. Pozemok číslo. 21

Reality Šalgočka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 727 m²

Predaj stavebných pozemkov v obci Šalgočka. Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Pozemky na predaj Šalgočka

74,200 € 102 €/m²

Prenájom obchodného priestoru v centre Serede.

Reality Sereď

Obchodné priestory | A. Hlinku | 55 m²

Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka obchodný priestor so zaujímavým potenciálom.

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na prenájom Sereď

400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Obchodný alebo skladový priestor 171m2 do prenájmu

Reality Šaľa

Iný priestor | Hlavná | 160 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka do prenájmu nebytový priestor v centre mesta Šaľa. Jed

Publikované: 06.11.2024 Aktualizované: 06.11.2024
Priestory na prenájom Šaľa

500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Pozemok s veľkým potenciálom pri frekventovanej ceste v Seredi.

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Čepeňská | 373 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka zaujímavú nehnuteľnosť v Seredi.

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 19.02.2025
Pozemky na predaj Sereď

83,900 € 225 €/m²

Stavebný pozemok 12 árov na Dlhoveskej ulici v Šali - Veči

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Dlhoveská | 0 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj 12ár stavebný pozemok na Dlhoveskej ulici v Ša

Publikované: 26.07.2023 Aktualizované: 26.07.2023
Pozemky na predaj Šaľa

123,000 €

Exkluzívny predaj NOVOSTAVBY RD vo Vysokej pri Morave!!

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Rybárska | 84 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj päťročnú novostavbu rodinného domu v tichej uličke v malebnej

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

214,900 € 2558 €/m²

Rodinný dom s nekonečnými možnosťami v srdci Hlohovca

Reality Hlohovec

Rodinný dom | 121.4 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá sa prispôsobí vašim potrebám a nie naopak? Tento rodinný dom v cent

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Hlohovec

180,000 € 1483 €/m²

Dom 3+1 v obci Rastislavice

Reality Rastislavice

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

2 704 m² PRIESTORU. 120 m² DOMOVA. Miesto, kde môže začať váš nový príbeh. Predstavte si ráno.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Rastislavice

168,000 € 1400 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Starší rodinný dom s veľkým pozemkom neďaleko Šale na predaj!

Reality Vlčany

Rodinný dom | Vlčany | 120 m²

Hľadáte veľký pozemok na stavbu svojho vysnívaného domu? Táto ponuka je pre Vás ideálna. Spolo

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Vlčany

88,000 € 733 €/m²

4 izbový byt na predaj v obci Topoľníky

Reality Topoľníky

4 izbový byt | Topoľníky | 80 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný 4- izbový byt

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 28.04.2025
Byty na predaj Topoľníky

Cena dohodou

Na prenájom obchodné priestory pre Vaše podnikanie na Hlavnej ulici v Galante.

Reality Galanta

Obchodné priestory | Hlavná | 77 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom komerčný priestor v obc

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 28.04.2025
Priestory na prenájom Galanta

500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Obchodné priestory pre Vaše podnikanie na predaj v centre Galanty!

Reality Galanta

Obchodné priestory | Hlavná | 77 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj komerčný priestor v obcho

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 28.04.2025
Priestory na predaj Galanta

73,000 € 948 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23071)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30439)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8561)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie