NOVANTA PRIEVOZ - exkluzívne predpredajové ceny v prémiovej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 132.08 m²

Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,999 € 3634 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 250.31 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

859,999 € 3436 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Strojnícka | 81.95 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,999 € 3905 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.66 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 2966 €/m²

HAUSBERG 4 izbový byt s balkónom a terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Partizánska | 187.14 m²

ZENITH Luxury Real Estate prenajíma nadštandardný 4 izbový byt výnimočnom bytovom dome HAUSBERG

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,200 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.59 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

243,999 € 2786 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.66 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 2966 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.2 )

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 501 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( pozemok č.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,900 € 798 €/m²

DOM VÝNIMOČNOSTI

Reality Marianka

Rodinný dom | Štúrova | 172 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE si Vám dovoľuje predstaviť jedinečný, nízko nákladový 5-izbový rodinn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Marianka

498,000 € 2895 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Objavte vrchol elegancie vo viedenskom Döblingu, symbol luxusného bývania

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

V prestížnej lokalite na adrese Zuckerkandlgasse, 1190 Wien, sa nachádza táto výnimočná mestská

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

UNIQ Majakovského – 4i exkluzívny byt v srdci prírody

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 148.64 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE s hrdosťou predstavuje UNIQ Majakovského, exkluzívny 4-izbový byt na

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Byt B18 – vlajková loď bývania s panoramatickou terasou, samostatnou kuchyňou a výhľadmi na hrad a Downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 142 m²

Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

765,800 € 5393 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chata Tomky — architektúra, ktorá dýcha s prírodou

Reality Borský Svätý Jur

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 130 m²

Chata Tomky prepojí interiér s prírodou cez stupňovité terasy—sundeck na jazero, tienené stolov

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Borský Svätý Jur

359,000 € 2762 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

THE MONOLITH

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Tichá | 300 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE exkluzívne uvádza na trh trofejné aktívum situované v najžiadanejšej

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kaštiel Dunakiliti I symfónia pokoja a originality

Reality Maďarsko

Historický objekt | Maďarsko

Vstúpte do sveta, kde sa história stretáva s moderným luxusom v Château Csebi-Pogány. Tento nov

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na predaj

Info v RK

Exkluzívna ponuka predaja rozostavaného logisticko‑retailového areálu pri Volkswagen Slovakia — Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Priemyselná zóna | Jána Jonáša | 10,403 m²

Na predaj jedinečný developerský areál v bezprostrednej blízkosti závodu Volkswagen Slovakia, i

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

2,600,750 € 250 €/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 1,152 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva investičný pozemok s výmerou 1152 m2 priamo pod Pajštúnom v o

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Borinka

139,900 € 121 €/m²

Unikátna vidiecka usadlosť Myjavské kopanice

Reality Vrbovce

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 1,100 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva unikátnu usadlosť v malebnej kopaničiarskej obci Vrbovce, okr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Vrbovce

1,599,000 € 1454 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVANTA: 62m² s privátnou terasou v uzavretom areáli

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Urpínska | 62 m²

Nekompromisný štandard, absolútne súkromie a dokonalá synergia mesta s prírodou. ZENITH Luxury

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

699 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DROTÁRSKA 15 I Veľký 5-izbový byt s dvomi balkónmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Drotárska cesta | 113 m²

Nový prémiový projekt DROTÁRSKA vám ponúka doslova a do písmena NENAHRADITEĽNÉ bývanie. Na brat

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

616,970 € 5460 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívna príležitosť: Odstúpenie prémiového cocktail baru v historickom srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštaurácia | Hlavné námestie | 70 m²

Zenith Luxury Real Estate predstavuje vysoko diskrétnu investičnú príležitosť v segmente prémio

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

120,000 € 1714 €/m²

Hala s pozemkom č.1 na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Výrobný objekt | Na Pažiti | 1,081 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE Vám predstavuje jedinečnú investičnú príležitosť v oblasti priemyseln

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

889,663 € 823 €/m²

Stavebný pozemok Boskovičova I Cesta na Kamzík

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Boskovičova | 609 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva pozemok na nároží ulíc Cesta na Kamzík a Boskovičova. Pozemok

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,900 € 985 €/m²

Investičný pozemok Slovnaftská

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Slovnaftská | 10,000 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva investičný pozemok s výmerou 10.000m2 na ulici Slovnaftská, k

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

1,450,000 € 145 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8558)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Rodinné domy na predaj (23072)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie