RADO | 3i byt 80m2 + terasa, GEMINIM, Saratovská - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Saratovská | 80 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj štýlový, moderný 3-izbový byt s rozlohou 80m2 v novostavbe GE

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

275,000 € 3438 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Záhrada 318m2 + murovaná pivnica, Chrášť - Trenčín

Reality Trenčín

Rekreačný pozemok | Východná | 318 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti Chrášť v Trenčíne. Pozemok má

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

22,500 € 71 €/m²

RADO | Slavnica - investičný pozemok

Reality Slavnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,400 m²

IBA U NÁS !!! RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok v obci Slavnica, o rozlohe 5400 m2, vho

Publikované: 16.08.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Slavnica

45 €/m2 45 €/m2

RADO | Investičný stavebný pozemok Dolné Kočkovce

Reality Dolné Kočkovce

Pozemok pre rodinné domy | A.Bernoláka | 2,283 m²

RADO Reality ponúka na predaj slnečný, rovinatý pozemok s rozlohou 2283 m2 so všetkými inžinier

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Kočkovce

120 €/m2 120 €/m2

RADO | Obchodný priesor - reštaurácia na prenájom, 187m2, Trenčín

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Štúrovo námestie | 187 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom reštauračný / obchodný priestor s rozlohou 187m2 v priamom

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

1,800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RADO | Predaj 5-izb. rodinného domu - Trenčín, Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nezadaná | 150.69 m²

RADO Reality ponúka na predaj novostavbu 5-izb. rodinného domu v lokalite Trenčín – Vinohrady.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trenčín

349,000 € 2316 €/m²

RADO | Predaj polyfunkčnej budovy, Bratislavská ul. - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 430 m²

RADO Reality ponúka na predaj polyfunkčný objekt na Bratislavskej ul. v Trenčíne. 3-podlažná bu

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom obchod. priestorov, novostavba 57m2, Trenčín-Zlatovce

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Odevná | 57 m²

RADO Reality ponúka na prenájom obchodné priestory s rozlohou 57 m² v novostavbe bytového domu

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

RADO | Pozemky na predaj, 33956 m2 v 1/1, Lúka - NMnV

Reality Lúka

Orná pôda | Nezadaná | 33,956 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj súbor pozemkov v celkovej výmere 33.956 m2 v katastri obce Lú

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lúka

36,500 € 1 €/m²

RADO | Slnečný stavebný 1483m2 pozemok Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,483 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1483m2 na konci dediny Trenčianska Tepl

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

125 €/m2 125 €/m2

RADO | Na prenájom administratívny priestor, 62 m2, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Centrum | 62 m²

RADO Reality ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor o rozlohe 62 m2, v administratívnej

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

300 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

RADO | Reality ponúka na prenájom priestor o rozlohe 64 m2 v Žiline.

Reality Žilina

Obchodné priestory | Kuzmányho | 64 m²

RADO Reality ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor o rozlohe 64 m2, v administratívnej

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

450 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

RADO | Na predaj prvý OFF-GRID DOM na Slovensku, Rohožník

Reality Rohožník

Rodinný dom | 0 m²

RADO Reality ponúka na predaj prvý off-grid rodinný dom na Slovensku s garážou, ktorý sa vyznač

Publikované: 22.11.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rohožník

410,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | 4i mezonet, 133m2, vlastné kúrenie, Melčice-Lieskové

Reality Melčice-Lieskové

4 izbový byt | Nezadaná | 133 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový mezonetový byt s vlastným kúrením v ob

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Melčice-Lieskové

219,900 € 1653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Exkluzívna administratívna budova v centre, Piešťany

Reality Piešťany

Polyfunkčný objekt | Radlinského | 1,196 m²

RADO Reality ponúka exkluzívnu viacúčelovú budovu v širšom centra kúpeľného miesta Piešťany. Ob

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rodinný dom vo vysokom štandarde, Legionárska - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Legionárska | 161 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom vo vysokom štandarde prevedenia. Dom nac

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trenčín

379,900 € 2360 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Administratívna budova "Konštrukta", Trenčín

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | K výstavisku | 7,716 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj výnimočnú administratívnu budovu "Konštrukta - Tire Te

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RADO | Obchodný priestor, 98m2, Beckovská - Trenčín - širšie centrum

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Beckovská | 98 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor s rozlohou 98m2 n

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

119,900 € 1223 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3i byt 54m2 + 20m2 pivnica + pozemok, Hrabovská - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hrabovská | 74 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s podlahovou plochou 54m2 na ulici Hrabovská v T

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

104,900 € 1418 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3-izbový byt v novostavbe v Trenčianskych Tepliciach!

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Nádražná | 85.55 m²

Bývajte na najlepšej adrese v Trenčianskych Tepliciach! RADO Reality Vám exkuzívne ponúka na p

Publikované: 07.09.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

209,900 € 2454 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RentHub | Pekný a priestranný 3-izbový byt | 70m² |

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Mečíková | 70 m²

Patrik z RADO Reality Group vám ponúka na prenájom vkusne zariadený a priestranný 3-izbový byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Priestranný 2-izb. byt 60 m² | klimatizácia | Ružinov |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 60 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s klimatizáciou a p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Prémiové bývanie v ZWIRNe I Pekný zariadený 2i byt I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 53 m²

Patrik z RADO Reality Group / RentHub Vám ponúka na prenájom moderný, úplne nový 2-izbový byt v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub I METROPOLIS I Nový Luxusný 2i byt s predzáhradkou I

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 51 m²

Patrik z RADO Reality Group | RentHub Vám ponúka na prenájom výnimočný, úplne nový, kompletne z

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto