DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj 3 izbového rodinného domu v obci Ohrady

Reality Ohrady

Rodinný dom | 90 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj krásnu novostavbu 3 izbového rodinného domu v obci Ohr

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ohrady

156,900 € 1743 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. exkluzívne ponúka Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Kráľovičové Kračany

Reality Kráľovičove Kračany

Rodinný dom | 100 m²

DIAMOND HOME s.r.o. exkluzívne ponúka Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Kráľovičové Kra

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kráľovičove Kračany

Cena dohodou

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj, kompletne podpivničený garáž v radovej zástavbe pár krokov od centre mesta v Dunajskej Strede ulica Jilemnického

Reality Dunajská Streda

Garáž | Jilemnického | 36 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj, kompletne podpivničený garáž v radovej zástavbe pár k

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

27,000 € 750 €/m²

DIAMOND HOME ,s.r.o. Vám ponúka nadštandardný 5 izbový rekreačný dom pri Dunaji v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Prístav | 180 m²

DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj 5 izbový rekreačný dom pri Dunaji v Gabčíkove, Prístav

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

260,000 € 1444 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj izbového rodinného domu v obci Ohrady

Reality Ohrady

Rodinný dom | 90 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ohrady

156,900 € 1743 €/m²

Len u nás!DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj garsónku v Dunajskej Strede , ulica Ružový háj kúsok od centre mesta.

Reality Dunajská Streda

Garsónka | 25 m²

DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj garsónku v Dunajskej Strede , ulica Ružový háj kúsok

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

88,900 € 3556 €/m²

Len u nás!DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístav v priamo pri Dunaji chatovej oblasti

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístav | 100 m²

DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístav v priamo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

64,900 € 649 €/m²

LEN U NÁS! Predáme lukratívny stavebný pozemok 1 km od Dunajskej Stredy v Mliečanoch

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 1,902 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok 1 km od Dunajskej Stredy v

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

240,000 € 126 €/m²

LEN U NÁS!!!Výborný investičný zámer/DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novo rekonštruovaný rodinný dom s tromi bytovými jednotkami v obci Tomášíkovo

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | 318 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novo rekonštruovaný rodinný dom s tromi bytovými jed

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

326,000 € 1025 €/m²

DOHODA ISTÁ!LEN U NÁS! DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 44 m²

DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves. Plocha: úžitk

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

109,990 € 2500 €/m²

Len u nás!Chata na predaj priamo pri brehu ideálne pre rybárov ako aj na oddych v Gabčíkovo,Prístav

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístave | 150 m²

DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístv v priamo

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

39,990 € 267 €/m²

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístave | 150 m²

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

39,990 € 267 €/m²

SENEC - EXKLUZÍVNE NA PREDAJ - kompletne zariadený a klimatizovaný 1 izbový byt v centre mesta - Nám. 1. mája v Senci

Reality Senec

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 38 m²

Lokalita: Nám. 1. mája 7/A - Senec - v pešej dostupnosti máte všetko, čo si k životu prajete...

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Senec

159,000 € 4184 €/m²

člen NARKS

BRATISLAVA III. - RAČA - NA PREDAJ - priemyselný objekt s polyfunkčnou budovou s veľkou halou, ubytovacími a kancelárskymi priestormi v Bratislave

Reality Bratislava-Rača

Výrobný objekt | Staviteľská | 1,600 m²

Lokalita: Staviteľská ulica, Bratislava III - Rača. RK Quality SC Vám ponúka na predaj priemys

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

člen NARKS

NOVÁ CENA - Okr. Senec - TUREŇ - EXKLUZÍVNE NA PREDAJ rodinný dom na 8 á pozemku s veľkometrážnymi izbami

Reality Tureň

Rodinný dom | Tureň | 285 m²

Lokalita: obec Tureň, okres Senec. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj poschodového 3 i

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Tureň

240,000 € 842 €/m²

člen NARKS

SENEC - Hľadám pre klientku na kúpu 2 izbový byt priamo v Senci do 160 000,- EUR

Reality Senec

2 izbový byt | 50 m²

Hľadám pre klientku 2 izbový byt priamo v Senci na kúpu, do 160 000,- EUR, platba: časť HÚ, čas

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Senec

160,000 € 3200 €/m²

člen NARKS

SENEC – SLNEČNÉ JAZERÁ JUH – NA PREDAJ - romantická rekreačná chata po rekonštrukcii s prístupom na pláž

Reality Senec

Chalupa, rekreačný domček | SLNEČNÉ JAZERÁ JUH | 70 m²

Lokalita : SLNEČNÉ JAZERÁ JUH, SENEC. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj dvojpodlažnú

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Senec

189,900 € 2713 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ – JELKA okr. GALANTA - stavebný pozemok v dobrej lokalite v celku alebo s rôznymi výmerami podľa dopytu od 500 do 2000 m2

Reality Jelka

Pozemok pre rodinné domy | Vrbová | 2,000 m²

Lokalita: JELKA, okr. Galanta. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj stavebného pozemku,

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Jelka

80 €/m2 80 €/m2

člen NARKS

NOVÁ CENÁ !! GABČÍKOVO - NA PREDAJ rekreačný a lesný pozemok v panenskej prírode pri starom koryte Dunaja starý prístav okr. Dunajská Streda

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | Starý prístav Gabčíkovo | 1,516 m²

Lokalita: Starý prístav Gabčíkovo. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj pozemku s celkov

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

55,000 € 36 €/m²

člen NARKS

STÁLE NOVÁ CENA - SENEC SLNEČNÉ JAZERÁ JUH – NA PREDAJ – novostavba rekreačný dom – chata PRE NÁROČNÝCH aj na trvalé bývanie

Reality Senec

Chalupa, rekreačný domček | Slnečné jazerá juh | 125 m²

Lokalita : SLNEČNÉ JAZERÁ JUH SENEC. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj novostavby 3.

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Senec

422,000 € 3376 €/m²

člen NARKS

SENEC – SLNEČNÉ JAZERÁ JUH – NA PREDAJ - romantická rekreačná chata s výhodami domu po rekonštrukcii s prístupom na pláž

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá Juh | 70 m²

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Senec

189,900 € 2713 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - SENEC – SLNEČNÉ JAZERÁ JUH – NA PREDAJ – novostavba 3 izbového bytu s fotovoltikou v rekreačnej dvoj-chate so záhradou a parkingom

Reality Senec

3 izbový byt | Slnečné jazerá Juh | 95 m²

REZERVOVANÉ... Lokalita: SLNEČNÉ JAZERÁ JUH, SENEC. RK Quality SC Vám prináša ponuku na preda

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Senec

249,000 € 2621 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ – polyfunkčný objekt v úplnom centre mesta Senec - obchodný priestor na prízemí a kancelárie na poschodí - pri pešej zóne

Reality Senec

Rodinný dom | Mäsiarska | 200 m²

Lokalita: v úplnom centre mesta pri pešej zóne - ul. Mäsiarska. Objekt pozostáva z 3 obchodnýc

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Senec

515,000 € 2575 €/m²

člen NARKS

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Starý prístav Gabčíkovo | 1,516 m²

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

55,000 € 36 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (734)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30419)
Upresniť hľadanie