Predaj poschodový rodinný dom Malé Ludince

Reality Malé Ludince

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkam Vám na predaj rodinný dom v obci Malé Ludince. Poschodový rodinný dom v pôvodnom stave

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Malé Ludince

80,000 € 400 €/m²

Predaj garáží v Želiezovciach

Reality Želiezovce

Garáž | Sládkovičova | 21 m²

Ponúkam Vám na predaj montované zateplené garáže z PIR panelu, ktoré majú podobu murovaných obj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na predaj Želiezovce

Info v RK

FOX - Pozemky pre záhradky v obci Budmerice, okr. Pezinok

Reality Budmerice

Záhrada | J. Holčeka | 457 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj pozemky v intraviláne obce Budmerice. VARIABILITA POZEM

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Budmerice

55,300 € 121 €/m²

člen NARKS

FOX - REZERVOVANÝ - Strategický pozemok v komerčno-priemyselnej zóne, Trnava

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Trstínská cesta | 6,722 m²

Ponúkame na predaj komerčný pozemok situovaný priamo na Trstínskej ceste v katastri mesta Trnav

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

1,202,212 € 179 €/m²

člen NARKS

Na prodej zařízený apartmán s výhledem na moře, Krk, Chorvatsko

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej zařízený apartmán s výhledem na moře v obci Klimno na ost

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj

215,000 € 3152 €/m²

Na prenájom rozľahlý pozemok s viacerými možnosťami využitia v obci Báč

Reality Báč

Rekreačný pozemok | Báč | 1,062 m²

Realitná kancelária A-Nehnuteľnosti ponúka na prenájom atraktívny pozemok o rozlohe 1062 m², kt

Publikované: 20.12.2023 Aktualizované: 11.07.2025
Pozemky na prenájom Báč

599 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbového apartmánu v apartmánovom dome Rezidencia Romantika , Tále - Trangoška

Reality Horná Lehota

Apartmán | Nezadaná | 81.4 m²

Realitná kancelária A-Nehnuteľnosti Vám ponúka na predaj apartmán v obci Horná Lehota , s park

Publikované: 12.06.2024 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Horná Lehota

249,900 € 3673 €/m²

NOVOSTAVBA 3-IZBOVÝCH BYTOV – ŠÁMOT PRI ŠAMORÍNE | ZÁHRADKA ALEBO BALKÓN | MODERNÉ TECHNOLÓGIE

Reality Šamorín

3 izbový byt | 84 m²

Ponúkame na predaj moderné 3-izbové byty v novostavbe v lokalite Šámot, len pár minút od mesta

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2276 €/m²

Na prodej apartmán s terasou a výhledem na moře, Ražanj, Chorvatsko

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej nový apartmán s terasou a výhledem na moře v obci Ražanj

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj

267,000 € 3572 €/m²

Na prodej atraktivní dům s bazénem a výhledem na moře, Krk, Chorvatsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej atraktivní dům s bazénem v blízkém okolí města Krk na ste

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj

590,000 € 2360 €/m²

Príjemný trojizbový byt s dvomi balkónmi + parkovacie miesto v CENE

Reality Nová Dedinka

3 izbový byt | Hlavná | 72.47 m²

ZNÍŽENÁ CENA PLUS PARKOVANIE V CENE BYTU! Realitná kancelária A-NEHNUTEĽNOSTI ponúka na predaj

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

219,000 € 3022 €/m²

Na prodej dvoupodlažní apartmán blízko moře, Krk, Chorvatsko

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej atraktivní dvoupodlažní apartmán blízko moře v obci Baška

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj

330,000 € 5291 €/m²

Na predaj: Štýlová drevená chalupa v Dunaszigete – Vaša oáza pokoja len 16 km od Rajky!

Reality Dunasziget

Chalupa, rekreačný domček | Maďarsko | Dunasziget | Akácos utca

Hľadáte dokonalý únik z ruchu mesta, no zároveň nechcete zľaviť zo svojho komfortu? Realitná ka

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Dunasziget

130,000 € 3140 €/m²

Oddych, záhrada, alebo domček? Tento pozemok má možnosti!

Reality Dolný Štál

Záhrada | Dolný Štál | 410 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA A-NEHNUTEĽNOSTI Vám exkluzívne predstavuje výnimočnú príležitosť v obci Do

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Dolný Štál

38,080 € 93 €/m²

Arvin & Benet | Priestranný a nový 3i byt v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 112 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom elegantný, priestranný 3i byt v Starom Meste na Dostojevského

Publikované: 22.08.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

VALEN | Dvojica exkluzívnych víl s krásnym výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sliačska | 1,060 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka exkluzívne na predaj výnimočné luxusné vily nachádzajúce sa v

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Arvin & Benet | Luxusná chata na samote v obklopení lesov s vlastným wellness

Reality Oščadnica

Rodinný dom | Pod Kalváriou | 295 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj jedinečnú chatu s polohou, ktorá sa objavuje na trhu len zriedka

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Domy na predaj Oščadnica

Info v RK

PREDAJ - Rodinný dom vhodný na rekonštrukciu s veľkým pozemkom

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 170 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave s veľkorysým pozemkom v ob

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

76,000 € 447 €/m²

PREDAJ - 4-izbový rodinný dom s garážou, tichá lokalita, Svätoplukovo

Reality Svätoplukovo

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Spoločnosť Findigo ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s garážou v obci Svätoplukovo, v tiche

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Svätoplukovo

170,000 € 1417 €/m²

PREDAJ - Novostavba 3-izbového rodinného domu, Kynek

Reality Nitra

Rodinný dom | Nad Hrabinou | 132.7 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na predaj novostavbu priestranného rodinného domu v tichej a príj

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

293,999 € 2216 €/m²

PRENÁJOM - 2-izbový priestranný byt, terasa a parkovanie, Svätoplukovo

Reality Svätoplukovo

2 izbový byt | Nezadaná | 73.8 m²

Spoločnosť Findigo ponúka na prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt (byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Svätoplukovo

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - PRENÁJOM - 3-izbového byt vyhľadávaná a kľudná lokalita

Reality Komárno

3 izbový byt | Považská | 71 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáva

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Komárno

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Rodinný dom pod Kráľovou hoľou s investičným potenciálom, aj na bývanie

Reality Telgárt

Rodinný dom | Nezadaná | 336 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj trojpodlažný rodinný dom v tichej časti Telgártu, s výhľadom na

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Telgárt

178,000 € 530 €/m²

Arvin & Benet | Šarmantný byt v Klingerke na 27. poschodí s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 57 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom nový, kompletne zariadený a klimatizovaný 2i byt v projekte Kl

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (734)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23072)
Upresniť hľadanie