Na prodej řadový dům v centru města, Krk, Chorvatsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej řadový dům v centru města Baška na ostrově Krk, jenž je s

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj

375,000 € 4412 €/m²

Na predaj pozemok pre komerčné účely

Reality Šamorín

Komerčná zóna | Bratislavská | 2,500 m²

Realitná kancelária A-Nehnuteľnosti ponúka na predaj pozemok v okrajovej časti Šamorína. K disp

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Šamorín

Info v RK

Moderní luxusní vila s výhledem na moře, Veliko Brdo, Chorvatsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej moderní luxusní vilu s výhledem na moře v obci Veliko Brd

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj

Cena dohodou

Na prodej luxusní apartmán s terasou a bazénem, Primošten, Chorvatsko

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej luxusní apartmán s terasou a bazénem ve městě Primošten v

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj

560,000 € 4052 €/m²

Na prodej vila s bazénem a úchvatným výhledem na moře, Kréta, Řecko

Reality Grécko

Rodinný dom | Grécko

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej vilu s nádherným výhledem na moře v obci Ravdoucha v regi

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj

680,000 € 4533 €/m²

FOX - PREDAJ - 2 izbový byt * Dolná Krupá * novostavba s parkovacím miestom

Reality Dolná Krupá

2 izbový byt | Školská | 60 m²

Ponúkame na predaj bývanie, kde sa moderný komfort prirodzene spája s pokojom vidieka. Presne t

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dolná Krupá

139,500 € 2325 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v obci Hronovce-Čajakovo

Reality Hronovce

Iný stavebný pozemok | Hronovce | 867 m²

Ponúkam Vám

Publikované: 27.03.2023 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Hronovce

30,000 € 35 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu v Leviciach

Reality Levice

2 izbový byt | Ul. Červenej armády | 75 m²

Ponúkam na prenájom moderný, priestranný kompletne zariadený 2-izbový byt v centre mesta ul. Če

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Levice

970 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj 1 izbový byt Lučenec, Top stav.

Reality Lučenec

1 izbový byt | Ulica Vajanského | 37.3 m²

Na predaj pekný 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ul. Vajanského, v zrekonštruovanom pa

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Lučenec

68,000 € 1823 €/m²

FOX - PREDAJ SLNEČNÉHO POZEMKU IDEÁLNEHO NA ZÁHRADKU

Reality Budmerice

Rekreačný pozemok | Červenej armády | 900 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 900 m² v obci Budmerice, ktorý je ideálny najmä ako

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Budmerice

49,900 € 55 €/m²

člen NARKS

FOX * Novostavba chaty v krásnom tichom prostredí * Dolné Orešany

Reality Dolné Orešany

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 50 m²

Ponúkame na predaj krásnu útulnú novostavbu chaty s možnosťou celoročného bývania. Chata sa na

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolné Orešany

65,000 € 1300 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom Kokava nad Rimavicou

Reality Kokava nad Rimavicou

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj zariadený rodinný dom v obci Kokava nad Rimavicou. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

56,000 € 700 €/m²

Na predaj vinica v obci Farná

Reality Farná

Iný rekreačný objekt | 60 m²

Ponúkam Vám

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Farná

134,000 € 2233 €/m²

Na predaj 2 izbový byt, Lučenec -cena aj dohodou.

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica maršála Malinovského | 52 m²

Na predaj 2 izbový byt s balkónom, vo vyhľadávanej lokalite Ul. M. Malinovského, v meste Lučene

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Lučenec

65,000 € 1250 €/m²

Na predaj rodinný dom Kalinovo

Reality Kalinovo

Rodinný dom | 170 m²

Na predaj prízemný rodinný dom kolaudovaný cca v roku 1990, po rekonštrukcii v obci Kalinovo. R

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Kalinovo

195,000 € 1147 €/m²

Na predaj 3 izbový byt centrum, Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Lučenec, Štvrť M. R. Štefánika / pr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Lučenec

123,000 € 1618 €/m²

Poschodový rodinný dom na predaj Želiezovce Mikula

Reality Želiezovce

Rodinný dom | SNP | 200 m²

Ponúkam Vám na predaj rodinný dom v meste Želiezovce, katastrálne územie Mikula. Poschodový rod

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Želiezovce

93,000 € 465 €/m²

Na predaj vidiecky dom v Ipeľskom Sokolci

Reality Ipeľský Sokolec

Vidiecky dom | Nezadaná | 70 m²

Ponúkam Vám na predaj nehnuteľnosť v obci Ipeľský Sokolec. Predmetom predaja je prízemný vidiec

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Ipeľský Sokolec

33,000 € 471 €/m²

Na predaj moderný 3-izb.byt v Dúbravke - novostavba

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 60 m²

Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v dizajnovej novostav

Publikované: 11.04.2023 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,000 € 13 €/m²

Na predaj rovinatý pozemok v m.č. Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Zmiešaná zóna | Dvojkrížna | 1,751 m²

Spoločnosť A-Nehnuteľnosti ponúka na predaj pozemok vedený ako ostatné plochy, nachádzajúci sa

Publikované: 26.01.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

550,000 € 314 €/m²

Jedinečná príležitosť!!!!! - Rezervovanie 4 izb. rodinného domu do 31.12.2026 za tohtoročné ceny - výstavba sa začína v druhej polovici 2026

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 103.91 m²

Po úspešnom predaji prvej etapy, v rámci ktorej boli kompletne vypredané 2 dvojdomy so 4 bytový

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

184,900 € 1779 €/m²

Na prodej prostorný dům s výhledem na moře, Brist, Chorvatsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej dům s výhledem na moře v obci Brist ve Splitské oblasti v

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj

430,000 € 1720 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom na predaj

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Lúčna | 98 m²

Samostatne stojaci rodinný dom na rohovom pozemku v Bernolákove! Realitná kancelária A-nehnuteľ

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

269,000 € 3051 €/m²

Na predaj orná pôda v Kyselici

Reality Kyselica

Orná pôda | 5,888 m²

Realitná kancelária A-Nehnuteľnosti ponúka na predaj ornú pôdu v obci Kyselica . Orná pôda má

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Kyselica

26,100 € 4 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1397)
Reality v Martine (734)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30427)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23074)
Upresniť hľadanie