Rodinný dom | Nad Hrabinou | 132.7 m²
Spoločnosť Findigo Vám ponúka na predaj novostavbu priestranného rodinného domu v tichej a príj
303,999 € 2291 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 500 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj veľkú 10i chalupu v obklopení nádhernej prírody Starých Hôr pri
640,000 € 1280 €/m²
1 izbový byt | Košická | 36 m²
Realitná kancelária VALEN ponúka na prenájom kompletné zariadený a architektom navrhnutý 1,5 iz
770 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 347 m²
Spoločnosť Findigo Vám ponúka na predaj rodinnú vilu so siedmimi izbami, s bazénom, jacuzzi a s
570,000 € 1643 €/m²
Administratívny objekt | Košická | 41.13 m²
Realitná kancelária VALEN ponúka na prenájom priestrannú modernú kanceláriu na takmer najvyššom
990 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Stromová | 43.5 m²
Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, výborne dispozične riešený
Cena dohodou
2 izbový byt | Stromová | 43.5 m²
Cena dohodou
3 izbový byt | Obchodná | 128 m²
Realitná kancelária VALEN ponúka na prenájom kompletné zariadený, priestranný 3i byt na Obchod
1,100 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Námestie 1. mája 16A | 101.34 m²
Snívate o novom bývaní s veľkorysou rozlohou, možnosťou úpravy podľa vlastných predstáv a nádyc
399,000 € 3937 €/m²
3 izbový byt | Stromová | 83.68 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | 90 m²
Spoločnosť Findigo Vám ponúka na predaj štvorizbový rodinný dom s obytnou plochou 90 m² na rovi
113,500 € 1261 €/m²
2 izbový byt | Lipová | 55.29 m²
Ponúkame na predaj príjemný a prakticky riešený 2-izbový byt, ktorý bol šikovnou úpravou dispoz
189,000 € 3418 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Jesenského | 144 m²
Ponúkame na prenájom multifunkčné komerčné priestory vhodné pre kanceláriu, obchod, autodielňu
4,000 €/mesiac 28 €/mesiac/m²
Garáž | Nezadaná | 19 m²
Spoločnosť Findigo Vám ponúka na predaj garáž v meste Galanta – lokalita za kaštieľom, v blízko
22,900 € 1205 €/m²
Rodinný dom | Koplotovce | 180 m²
Spoločnosť Findigo Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Koplotovce, ktorý predstavuje výborn
90,000 € 500 €/m²
1 izbový byt | Trnavská cesta | 49 m²
REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj štýlový 1i byt, ktorý zaujme kompletným zariadením
219,100 € 4471 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
Spoločnosť Findigo Vám ponúka na predaj rodinný dom s úžitkovou plochou 130 m² nachádzajúci sa
41,300 € 318 €/m²
Priestor pre sklad | Kopčianska | 14 m²
Realitná kancelária Findigo s.r.o. ponúka na prenájom skladovací priestor – bezpečnostný sklado
90 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 526 m²
Spoločnosť Findigo vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Horná Kráľová vo výbornej lokal
55,000 € 105 €/m²
Rodinný dom | 414 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj jedinečný zrub s polohou, ktorá sa objavuje na trhu len zriedka.
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | Legionárska | 495 m²
Arvin & Benet ponúka na prenájom priestor, ktorý je skutočný unikát na slovenskom trhu - nič po
Info v RK
2 izbový byt | Záhradnícka | 64.22 m²
REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 2i byt v mimoriadne obľúbenej lokalite Ružinova.
249,000 € 3877 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Mlynská | 300 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj jedinečný zrub v tichom prostredí obce Jahodná, len pár krokov o
Info v RK
2 izbový byt | 60.22 m²
Objavte príjemné mestské bývanie v skvelej lokalite. Zeleň, skvelá občianska vybavenosť a výbor
249,900 € 4150 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.