PREDAJ zrekonštruovaný 4 izb.byt+pivnica Bratislava-Vrakuňa (N036-114-ANHO)

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | . | 0 m²

Predstavte si miesto, kde má každý člen rodiny svoj vlastný priestor a zároveň zostáva dosť

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

274,900 €

PRENÁJOM 3-izb.byt+2 balkóny+parkovanie Bratislava-Trnávka (N037-213-ANHO)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Galvaniho | 0 m²

Ak hľadáte miesto, kde sa hneď budete cítiť ako doma, tento vkusne a kompletne zariadený 3-izbo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac

REZERVOVANE - 3-izbový byt v Petržalke – Draždiak na skok

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Znievska | 0 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v osobnom vlastníctve na ulici Znievska, Bratislava – Petržalka

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

244,000 €

POZEMOK NA RODINNÝ DOM – STUPAVA | 506 m² | TOP LOKALITA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Na aleji | 506 m²

N055-14-IVMAE Ponúkame na predaj výborne situovaný stavebný pozemok v tichej a stabilizovanej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

175,000 € 346 €/m²

Predaj, pozemok so stavebným povolením-Čaka(N131-14-FRADa)

Reality Čaka

Pozemok pre rodinné domy | 63 | 820 m²

N131-14-FRADa Link na video obhliadku: youtu.be/ha-Akfz4rn0?si=JD85rfHZAR7NO3kO Ponúkame na p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čaka

19,000 € 23 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok s halou pri hlavnej ceste - ideálne na podnikanie

Reality Nálepkovo

Komerčná zóna | 8,230 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok s celkovou výmerou 8 230 m² nachádzajúci sa na okraji obce

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

1 € 0 €/m²

Predaj, obchodná budova v centre mesta-Šahy(N220-18-FRAD)

Reality Šahy

Obchodné priestory | Hlavné nám. | 0 m²

N220-18-FRAD Investícia, ktorá dáva zmysel. Uvažujete nad priestorom pre vlastné podnikanie a

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Šahy

180,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, rodinný dom s rozsiahlym pozemkom-Veľké Ludince

Reality Veľké Ludince

Rodinný dom | . | 140 m²

N214-12-FRADE Ponúkame vám na predaj dva rodinné domy na pozemku o výmere 1653 m² v obci Veľké

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Ludince

65,000 € 464 €/m²

Predaj OBCHODNÉ/REŠTAURAČNÉ/KANCELÁRSKE PRIESTORY - aj na BÝVANIE /N143-18-OTKAa/

Reality Bratislava-Nové Mesto

Prevádzkový areál | 95 m²

Ponúkam Vám jedinečný priestor vhodný na podnikanie alebo aj bývanie v Bratislave Novom Meste.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 2632 €/m²

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK - BRATISLAVA (N015-OTKAa)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | 555 m²

RK Nové bývanie Vám v zastúpení majiteľa ponúka na PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK v Bratislave, kat.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK - BA JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Orná pôda | 23,056 m²

Ponúkam Vám na predaj INVESTIČNÉ POZEMKY, k. ú. JAROVCE o rozlohe 6539 m2 + 5071 m2 + 5691 m2+

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

60 €/m2 60 €/m2

PREDAJ - INVESTIČNÝ POZEMOK - BA - JAROVCE /N204-14-OTKAE/

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 982 m²

N204-14-OTKAE Ponúkam Vám na predaj priestranný pozemok na stavbu RD - BRATISLAVA-JAROVCE.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

300,000 € 305 €/m²

REZERVOVANE-PREDAJ 4 IZB.BYT BA - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 0 m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt v Dúbravke nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite v bytovom do

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 €

Hľadám na kúpu 2 izb. byt Bratislava - Petržalka Dvory

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 0 m²

Platba v hotovosti Hľadám na kúpu 2 izb. byt Bratislava - Petržalka Dvory Ideálne: - kompl

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

240,000 €

Predaj,stavebný pozemok,priemyselný park-Štúrovo

Reality Štúrovo

Komerčná zóna | Továrenská cesta | 5,000 m²

N021-14-FRADa Hľadáte ideálny pozemok pre svoju firmu? Miesto, kde môžete postaviť sklad, kanc

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Štúrovo

412,000 € 82 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, chata - Kamenica nad Hronom (N042-13-FRAD)

Reality Kamenica nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | . | 50 m²

N042-13-FRAD Ponúkam Vám na predaj poschodový rekreačný domček s pozemkom o výmere 395 m2 v ob

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kamenica nad Hronom

27,000 € 540 €/m²

Veľký pozemok - Plavé Vozokany (N011-14-MAHA)

Reality Plavé Vozokany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Medvecké | 5,069 m²

Na predaj priestranný, slnečný a rovinatý pozemok o výmere 5 069 m² v pokojnej obci Medvecké.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Plavé Vozokany

64,000 € 13 €/m²

Predaj, pozemok - Jur nad Hronom (N029-14-MAHA)

Reality Jur nad Hronom

Pozemok pre bytovú výstavbu | 610 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok o výmere 610 m² v obci Jur nad Hronom (okres Levice). Po

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jur nad Hronom

28,000 € 46 €/m²

Predaj - pozemok s úžasným výhľadom - Bratislava IV.

N098-14-EMJU Predám výnimočný slnečný pozemok s úžasným výhľadom a veľkým potenciálom v Bra

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

1 € 0 €/m²

Predaj - RODINNÝ DOM na horách, krytý bazén, tenisový kurt, krásny pozemok - aj VÝMENA za BYT v BA (N298-12-OTKA)

Reality Nimnica

Rodinný dom | 158 m²

Ponúkam na predaj MUROVANÝ DOM, veľká TERASA, bazén, TENISOVÝ KURT, krásny pozemok v čarovnej

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nimnica

349,000 € 2209 €/m²

Na PREDAJ rodinný dom, Kochanovce (N238-12-MIMa)

Reality Kochanovce

Rodinný dom | 0 m²

N238-12-MIMa BONUS pre klienta : pripravené na rekonštrukciu, pokojná časť obce, zaujímavý poze

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kochanovce

107,900 €

Predám 3-izbový byt na ulici Bruselská, Košice N003-113-BILL

Reality Košice-Ťahanovce

3 izbový byt | Bruselská | 72 m²

ID: N003-113-BILL Ponúkám na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Bruselská na Sídlisku Ťa

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

181,900 € 2526 €/m²

Rodinný dom s génius loci v Myslave na predaj

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | 150 m²

JUDr. Marek Jurčišin a Nové bývanie - realitná kancelária Vám ponúkajú na predaj dom s jedinečn

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

365,000 € 2433 €/m²

PREDAJ KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK/MARHUĽOVÝ SAD - DOBROHOŠŤ (N300-14-OTKAE)

Reality Dobrohošť

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Ponúkam na predaj JEDINEČNÝ POZEMOK - MARHUĽOVÝ SAD - STAVEBNÝ POZEMOK - DOBROHOŠŤ - 25 minút a

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dobrohošť

164,800 € 165 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Reality v Martine (734)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (23067)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie