Parkovacia plocha cca 250m2, Zemianske Sady,

Reality Zemianske Sady

Garáž | 0 m²

F120-29-PEB3 Ponúkame Vám na prenájom parkovaciu plochu na začiatku obce Zemianskych Sadov. Obe

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Zemianske Sady

400 €/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Dopyt - záhrada Nitra a okolie

Reality okres Nitra

Záhrada | 500 m²

F172- MAT Hľadám pre klienta záhradu v lokalite Nitra a okolie do 10 km. veľkosť - nad 500 m2

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa

40,000 € 80 €/m²

Znížená cena! Rodinná vila s pozemkom 8000 m2 v tichej časti obce Prietrž

Reality Prietrž

Rodinný dom | 1,000 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=Dm3RspBppok Ponúkame na predaj luxusnú

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Prietrž

494,000 € 494 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novinka : Investičný 2-izb.byt za výbornú cenu v Novom Meste

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | 0 m²

NOVINKA . Ponúkame na predaj svetlý a slnečný 2-izbový byt s veľkým potenciálom s výbornou vý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

109,900 €

Znížená cena! Dom na samote v lese-pokoj, ticho Stará Turá

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 200 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa domu ponúkame na predaj jedinenčný domček na samote uprostred

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

29,000 € 145 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom v radovej zástavbe - RD 2-3 v NADŠTANDARDE

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 116 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Dunajská Streda. Plocha: úžitková 116m2 + 21,70m2 terasa, v

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

199,000 € 1716 €/m²

3-izbový byt, Juh

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | 0 m²

F006-KAMA Finanzpartner reality hľadá pre konkrétneho klienta 3-izbový byt na Juhu v Košiciach

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Košice-Juh

200,000 €

Predaj polyfunkčného objektu /F019-18-MANa/

Reality Malý Šariš

Obchodné priestory | Malý Šariš | 4,099 m²

F019-18-MANa So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj komerčný objekt, logisticko - skladový are

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Malý Šariš

2,310,000 € 564 €/m²

F135-113-KISO Na predaj 3 izbový byt v DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Námestie Priateľstva | 76 m²

F135-113-KISO Hladáte ideálne bývanie pre rodinu? Práve pre vás ponúkame na predaj slnečný a d

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

139,900 € 1841 €/m²

Znížená cena!!(F155-12-REMAE) 3 izbový rodinný dom Kľúčovec

Reality Kľúčovec

Rodinný dom | Kľúčovec | 0 m²

Finanzpartner reality exkluzívne ponúka na predaj: Rodinný dom s obrovským potenciálom v obci K

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kľúčovec

65,000 €

ZNÍŽENA CENA!!!Pozemok na stavebné účely v obci Blatná na Ostrove (F102-014REMaE)

Reality Blatná na Ostrove

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,680 m²

Na predaj: Stavebný pozemok na dvojdom v Blatnej na Ostrove – s povolením a plánom! Hľadáte ide

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Blatná na Ostrove

143,000 € 85 €/m²

(F144-14-REMAa) Záhrada v meste Komárno

Reality Komárno

Záhrada | 0 m²

Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj: Záhradu s potenciálom v lukratívnej časti Komárna –

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

42,500 €

(F002-012-GEKAa) 4 izbový rodinný dom v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 0 m²

Rodinný dom s veľkým potenciálom a rozľahlým pozemkom – Kolárovo. Hľadáte dom, ktorý si dotvor

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

104,000 €

F011- 113- KISO Hľadám pre klienta 3 izbový byt v D.Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 0 m²

F011- 113- KISO Hľadám pre hotovostného klienta 2-3 izbový byt v osobnom vlastníctve , v pôvodn

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

90,000 €

(F004-113PANEa) REZIDENČNÝ PROJEKT NOVÉ ZÁHRADY – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domove role | 0 m²

V exkluzívnej a dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite **Nové záhrady – Domové role** na okraji mes

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 €

F014-19-KATA EXKLUZIVNE na PREDAJ garáž v lokalite Šahy

Reality Šahy

Garáž | Janka Kráľa | 0 m²

Finanzpartner reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj tehlovú garáž v perfektnej lokalite Šiah

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Šahy

21,900 €

(F004-014-MAPOa) Stavebný pozemok 545m2, Dvorníky okr.Hlohovec

Reality Dvorníky

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

ROZLOHA: • rozloha pozemku - 545 m² POZEMOK: • rovinatý • oplotený • slnečný • udržiavaný st

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dvorníky

59,900 €

(F002-019-MAPOa) Predám garáž 17m2 , Sereď

Reality Sereď

Garáž | Cukrovarská | 0 m²

Technické parametre: Rozloha: 5.5m X 3.10m [17,05m²] Elektrina: Vlastný merač Zabezpečenie:

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Sereď

25,950 €

(F003-012KAPE) Rodinný dom s bazénom a jazierkom v Komárne

Reality Komárno

Rodinný dom | .. | 0 m²

Nápis tento inzerát ako realitka ale nech sa nepodobá..Tento nádherný dom, postavený v roku

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Komárno

298,000 €

Prenájom 5 izb RD

Reality Vydrany

Rodinný dom | 100 m²

PRENÁJOM: Kompletne zariadený 5-izbový rodinný dom so špičkovou záhradou Hľadáte bývanie v rod

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Vydrany

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na PREDAJ areál s výrobnou halou, kancelárskymi a skladovými priestormi vo Veľkých Dvorníkoch - CENA DOHODOU

Reality Veľké Dvorníky

Prevádzkový areál | 603 m²

F073-17-KADA Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na predaj výrobný areál s kancelá

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Veľké Dvorníky

1 € 0 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom v radovej zástavbe - RD 1 v NADŠTANDARDE

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 116 m²

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

219,000 € 1888 €/m²

Stavebný pozemok v obci Horný Bar

Reality Horný Bar

Pozemok pre bytovú výstavbu | 800 m²

F017-14-KADA Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na predaj pekný pozemok v obci Ho

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Horný Bar

110,000 € 138 €/m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj v Pribete objekt pre obchod alebo iné komerčné účely.

Reality Pribeta

Obchodné priestory | Rubanská | 279 m²

Ponúkame Vám na predaj objekt pre obchod Pribeta, Rubanská. Plocha: úžitková 279m2, pozemku 1

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Pribeta

74,800 € 268 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1393)
Byty na predaj v Bratislave (8560)
Rodinné domy na predaj (23079)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (734)
Upresniť hľadanie