Na prenájom zariadený 2-izbový ateliérový byt s vysokými stropmi na Komárňanskej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Komárňanská | 50 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový ateliérový byt s vysokými stropmi na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom novo-zrekonštruovaného a moderne zariadeného 2-izbového bytu v širšom centre mesta a s výhľadom do dvora

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kutuzovova | 50 m²

Prenájom novo-zrekonštruovaného a moderne zariadeného 2-izbového bytu v širšom centre mesta, ul

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom veľký 2 izbový byt s balkónom na Watsonovej ulici.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom veľký 2 izbový byt s balkónom na Watsonovej ulici. By

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Veľmi zachovalý príjemný rodinný dom so slnečným pozemkom v tichej ulici v Hornej Kráľovej

Reality Horná Kráľová

Rodinný dom | Domoviny | 250 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj zdravý tehlový dom v obci Horná Kráľová. Vir

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Horná Kráľová

135,000 € 540 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na prenájom krásny 3-izbový byt novostavba na Andovskej ul. v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Andovská | 68 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom krásny 3-izbový byt novostavba na Andovskej ul. v Nových

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

620 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Klimatiz. kancelária 40 m2 (parkovanie v cene) pri Zlat. pieskoch na Studenej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Studená | 40 m²

Prenájom klimatizovanej kancelárie v administratívnej budove na Zlatých pieskoch neďaleko obcho

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

3.izbový byt v Lehniciach - Kolónia

Reality Lehnice

3 izbový byt | Lehnice | 72.67 m²

Realitná kancelária Samaria real Vám ponúka 3 izbový byt v novostavbe (štvorbytovka) v obci Leh

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Lehnice

170,000 € 2339 €/m²

Novinka
Novinka

Pokojné bývanie vo Vajnoroch so záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Pračanská | 200 m²

Na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Vajnory Ponúkame na pr

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

510,000 € 2550 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponuka stavebných pozemkov v obci Štvrtok na Ostrove

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Štvrtocká | 872 m²

Predáme pozemky v novovybudovanej lokalite v obci Štvrtok na Ostrove. druh: stavebný pozemok u

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

198,816 € 228 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

H.MELIČKOVEJ 3izb.byt-80m2,klimatizácia,garáž,tehlový byt.dom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt vo vyhľadávanej časti BA IV - ul. HANY MELIČKOVEJ.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

269,900 € 3374 €/m²

Komerčný priestor KRAMÁRE, ul. STROMOVÁ 183 m2 s mnohofunkčným využitím v polyfunkčnom dome OLIVE.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stromová | 182.49 m²

Ponúkame na prenájom komerčný priestor s VARIABILNOU DISPOZÍCIOU s MNOHOFUNKČNÝM VYUŽITÍM v pol

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký pozemok nedaleko Nitry o veľkosti 1219m2, Alekšince

Reality Alekšince

Rodinný dom | 80 m²

Fakty o dome: Úžitková plocha: 80.00m2 Pozemok: 1219.00m2 Z toho zastavaná: 0.00m2 Počet izieb:

Publikované: 24.07.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Alekšince

69,900 € 970 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 5izb-rod.dom s bazénom v obľúbenej časti Malaciek.

Reality Malacky

Rodinný dom | Záhradná | 176 m²

Ponúkame na predaj prakticky dispozične riešený 5 - izbový rodinný dom v ATRAKTÍVNEJ TICHEJ ČAS

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malacky

Cena dohodou

6 izb.rodinný dom,pozemok 837m2,letná kuchyňa v TOP lokalite.

Reality Stupava

Rodinný dom | Cementárenská | 342 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný 6 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v OBĽÚBENEJ ČASTI STUPA

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Stupava

684,000 € 2000 €/m²

KOLLÁROVO NÁMESTIE-priestory 151 m2,MOŽNOSŤ ROZDELENIA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kollárovo námestie | 151 m²

Ponúkame na prenájom priestory na Kollárovom námestí v mestskej časti BA I - Staré Mesto. Prie

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj - Dizajnový rodinný dom na Liptove, Smrečany

Reality Smrečany

Rodinný dom | Smrečany | 112.5 m²

Predstavujeme na predaj výnimočný dom na Liptove v obľúbenej obci Smrečany (5min od Liptovského

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Smrečany

399,900 € 4258 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pozemoky v novo dokončenej lokalite, Štvrtok na ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Gyorgia Narayho | 670 m²

Predáme voľné pozemky v novovybudovanej lokalite v obci Štvrtok na Ostrove. Druh: stavebný poz

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Štvrtok na Ostrove

152,760 € 228 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponuka posledného stavebného pozemku v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Mesačná | 654 m²

Fakty o pozemku: Výmera: 654 m² Lokalita: Mesačná ulica, Most pri Bratislave Index zastavanost

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

228,900 € 350 €/m²

Predaj moderný 4-izb. rodinný dom Dunajská Lužná Vily Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Pri kniežacích mohylách | 132.4 m²

📍 Lokalita: Pri kniežacích mohylách, Dunajská Lužná 🏡 Dispozícia: 4-izbový rodinný dom 📐 Úžitko

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

489,900 € 3776 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štýlový 3-izbový mezonet s terasou a loggiami s výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rusovská cesta | 68.5 m²

Základné informácie 3-izbový mezonetový byt novostavba – kolaudácia 2020 (projekt Petržalka

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

419,900 € 6130 €/m²

Novinka
Novinka

Výmerou nadštandardný rodinný dom, udržiavaná záhrada

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Wienerova alej | 186 m²

Fakty o dome: - Úžitková plocha: 186 m² (1.NP. cca 83 m2 (3 izby) + 2.NP. cca 85 m2 + dielňa c

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

419,900 € 2258 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2-izbový byt s veľkým balkónom, Lužická, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Lužická | 53.58 m²

Fakty o byte: 2-izbový byt Výmera: 53,58 m² Balkón: 10,5 m² Pivnica: 6 m² (+ kočíkrareň)

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,900 € 5224 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK 966m2 v slepej ul.Nevská-pod Strmým vŕškom.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nevská | 966 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 966 m2 v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy, vho

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

Veľký 3,5-izbový byt pri parku na Kmeťovom námestí, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Kmeťovo námestie | 107.62 m²

Predaj: Veľký 3,5-izbový byt s balkónom a loggiou na Kmeťovom námestí v centre Bratislavy, Star

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,900 € 3995 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie