Obchodný priestor na prenájom, 815 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Pestovateľská | 815 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v nákupnom centre na Pestovateľskej ul. v Bratislave.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom, 145 m2, Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 145 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v polyfunkčnom objekte na Bajkalskej ul. v Bratislave -

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladové a kancelárske priestory, Pestovateľská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | 1,681 m²

Ponúkame na prenájom skladové a kancelárske priestory na Pestovateľskej ul. v Bratislave, m.č.

Publikované: 24.01.2019 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13,033 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Obchodný priestor na prenájom, Bratislava-m.č. Ružinov, 172 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 172 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v Bratislave -m.č. Ružinov. Priestor sa nachádza na príz

Publikované: 06.04.2022 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom, Prievozská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 333 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na Prievozskej ul. v Bratislave -m.č. Ružinov. Priestor

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 17.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 20 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom, zóna Avion/IKEA, 171 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Galvaniho | 171 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v Bratislave, na Galvániho ul. Priestor sa nachádza na

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Samostatne stojaci kontajner s výkladmi

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 216 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor kontajnerového typu v nákupnom areáli na Pestovateľskej

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom, 270 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 270 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v nákupnom areáli v Bratislave. Lokalita: širšie centru

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Info v RK

Kancelársky priestor na prenájom, Pribinova ul., 300 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pribinova | 300 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v budove Tower 115 na Pribinovej ul. v Bratislave. Pr

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor na prenájom, Galvániho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 147 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v biznis centre na Galvaniho ul. v Bratislave. Priest

Publikované: 19.09.2023 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom, Prievozská ul. 147 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 147 m²

Publikované: 21.02.2024 Aktualizované: 25.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

21 €/m2/mesiac 20 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom, Laurinská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Laurinská | 53 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v centre mesta na Laurinskej ul. v Bratislave. Lokalita

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,200 €/mesiac 60 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor na prenájom, Eurovea Central, 283 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pribinova | 282 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v prestížnom komplexe Eurovea, v kancelárskej budove

Publikované: 09.09.2021 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

16 €/m2/mesiac 18 €/m2/mesiac

Kancelária na prenájom, Michalská ul., 42 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Michalská | 42 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v historickej budove na Michalskej ulici v Bratislave

Publikované: 24.04.2019 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Trojizbový byt s výhľadom v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Adyho | 72,000 m²

Trojizbový byt situovaný na 7/8 poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom, v lokal

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Lučenec

80,000 € 1 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Krásny, priestranný a kompletne zariadený 3i byt na prenájom, 73,7 m2 - IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 73.7 m²

TUreality ponúka na prenájom tento priestranný a slnečný 3i byt, ktorý sa nachádza na výbornom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Sihoti v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | M. Turkovej | 63 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Trenčíne – ul. M. Turkovej Ponúkame Vám na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

174,900 € 2776 €/m²

Novinka
Novinka

DAHLEH-Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Ružinove – Mlynské Nivy, pivnica, výborná lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 49 m²

DAHLEH ponúka na prenájom veľmi pekný a kompletne zariadený 2-izbový byt po kompletnej rekonštr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2,5 IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM, JUŽNÁ TRIEDA KOŠICE

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | 71 m²

Priestranný 2,5-izbový byt s loggiou na prenájom – Južná trieda, Košice (Juh) Ponúkame na dlho

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NEO - Novostavba rodinného domu vo Zvončíne | Južný pozemok 677 m² | Garáž

Reality Zvončín

Rodinný dom | Nezadaná | 155 m²

NEOREAL vám exkluzívne prináša na predaj výnimočnú novostavbu rodinného domu v obci Zvončín, si

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zvončín

399,900 € 2580 €/m²

Novinka
Novinka

HOUSE & WEBER I SEBERÍNIHO, 3i byt, 72,5m2 – KOMPLETNÁ rekonštrukcia, IBA 14 bytov v dome, ZARIADENÝ, voľný IHNEĎ, nové STÚPAČKY, KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Seberíniho | 72.49 m²

HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Seberíniho

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4137 €/m²

Novinka
Novinka

Vidiecky dom

Reality Lakšárska Nová Ves

Vidiecky dom | Nezadaná | 89 m²

V mene realitnej kancelárie MK-REAL, ponúkame na predaj útulný vidiecky dom nachádzajúci sa v p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lakšárska Nová Ves

129,000 € 1449 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ / Kompletne zrekonštruovaný 3+kk izbový byt / Rozkvet - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Helenská | 67 m²

NA PREDAJ: zrekonštruovaný 3+kk-izbový byt | Považská Bystrica – Rozkvet (pri Helenkách) Ponú

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

137,000 € 2045 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

MAXIS REAL: TOP NA PRENÁJOM: Moderný a kompletne zariadený 3-izbový byt s parkovaním priamo v historickom centre Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Halenárska | 70 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom (minimálne 12 mesiacov) moderný, kompletne zariadený 3-izbový

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

1,250 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie