Na predaj ZÁHRADA s CHATKOU, osada Flóra Prievidza, pozemok 398 m2

Reality Prievidza

Záhrada | Sebedražská cesta | 398 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj záhradu s drevenou chatkou v záhradkárskej osade Flóra v Prievidz

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

24,000 € 60 €/m²

LARES reality: Exkluzívne: RADOVÁ ZÁSTAVBA 4 izb. RODINNÝCH DOMOV MALINOVÁ, okres Prievidza

Reality Malinová

Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²

Pripravujeme pre Vás nové bývanie v Malinovej v okrese Prievidza – v nádhernom slnečnom prostre

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Malinová

132,000 € 1282 €/m²

NA PRENÁJOM: Pekný 3-izb.byt Prievidza, 72 m2, zariadený

Reality Prievidza

3 izbový byt | Šulekova | 70 m²

Za cenu 670,- Eur za mesiac spolu s energiami ponúkame na dlhodobý prenájom slnečný 3 izbový zr

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

670 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

rezervované/ predaj/ rodinný dom s pozemkom o výmere 1120m2- Ráztočno-Hôrky

Reality Ráztočno

Rodinný dom | 90 m²

rezervované Ponúkame na predaj donedávna obývaný, obyvatelný rodinný dom s pozemkom o výmere 1

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Ráztočno

Info v RK

Ponúknite: 3.izb. byt na prenájom v Prievidzi

Reality Prievidza

3 izbový byt | M. Gorkého | 0 m²

Popis nehnuteľnosti - Hľadám pre môjho klienta 3.i.byt,na prenájom . Klienti sú zodpovedný,

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

PREDANÉ rodinný dom s výbornou dostupnosťou do mesta Prievidze/ 12 km

Reality Prievidza

Rodinný dom | 217 m²

Ponúkame vám domov, ktorý kombinuje priestor, prírodu a bezpečie v srdci obce Lehota pod Vtáčni

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Prievidza

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ // Zabývaná novostavba 2020, pozemok 496 m2, komplet zariadená PRIEVIDZA

Reality Prievidza

Rodinný dom | Ulica na Kamenici | 177 m²

Táto zabývaná novostavba z roku 2020, ktorá je súčasťou dvoj domu, bude ideálnou voľbou pre týc

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Prievidza

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 1 izbový byt v rodinnom dome / vlastný vstup / 50 m2 Bojnice, ul. Rázusa

Reality Bojnice

1 izbový byt | Martina Rázusa | 50 m²

LARES reality - Ponúkame na prenájom veľkometrážny 1-izbový byt o podlahovej ploche cca 50 m2

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na prenájom Bojnice

330 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj nadčasový rodinný dom II POZEMOK 629 m2 II Lehota pod Vtáčnikom

Reality Prievidza

Rodinný dom | 260 m²

Rodinný dom, miesto kde sa moderný dizajn stretáva s pohodlím a jedinečnou atmosférou. Dokonalé

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Prievidza

265,000 € 1019 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom veľkometrážny 3,5 izbový byt II komplet zariadený II balkón,loggia,komora II kopec zelene II sídl.Kopanice PRIEVIDZA

Reality Prievidza

3 izbový byt | Cesta Vl. Clementisa | 83 m²

LARES reality // ponúkame na dlhobý prenájom ( min. 1 rok ) 3,5 izbový byt, v tichej a pokojnej

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Prievidza

620 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj 3i byt II balkón II KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA 2023 II centrum mesta ul. Mišíka

Reality Prievidza

3 izbový byt | M. Mišíka | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, o výmere 67 m2 s balkónom, na ul. Mišíka, na sídlisku Mláde

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Prievidza

116,900 € 1745 €/m²

rezervovaný ..... Predaj moderný 2 izbový byt / kompletná rekonštrukcia Kanianka

Reality Kanianka

2 izbový byt | Bojnická cesta | 51 m²

Možno práve teraz hľadáte šikovný byt, ktorý bude ideálnym prvým bývaním. A možno ste ho akurát

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Kanianka

Info v RK

EXKLUZÍVNE- Prenájom: Nadštandardný 3.i.byt, 2x park.miesto, sauna,alarm, garáž - iba 9km od Prievidze

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame krásne bývanie, v krásnom prostredí, obklopenom prírodou. Dám Vám relevantne informác

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Prievidza

800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj rodinný dom s pozemkom 1405 m2 na frekventovanom mieste Bojnická cesta Prievidza - ideálne miesto pre váš projekt

Reality Prievidza

Polyfunkčný objekt | Bojnická cesta | 200 m²

LARES reality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na rozsiahlom pozemku o výmere 1405

Publikované: 24.05.2024 Aktualizované: 12.09.2025
Objekty na predaj Prievidza

450,000 € 2250 €/m²

Prenájom komplet vybavený 3 izbový byt v rodinnom dome so samostatným vstupom // ul. Rázusa Bojnice

Reality Bojnice

3 izbový byt | Martina Rázusa | 80 m²

LARES reality // ponúkame na dlhodobý prenájom ( min. 1 rok ) veľkometrážny 3 izbový klimatizov

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na prenájom Bojnice

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

predaj, prípadne výmena / rodinný dom s ovocným sadom s pozemkom 2 341m² – Nitrica/ Račice

Reality Nitrica

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Ponúkame na predaj, rodinný dom v pôvodnom zachovalom stave s krásnym ovocným sadom. (V prípad

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Nitrica

119,500 € 543 €/m²

prenájom/3-iz.byt s loggiou zariadený 71m2, Mostná Handlová

Reality Handlová

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame na prenájom trojizbový zariadený byt s loggiou o výmere 71m2, na Mostnej ulici v Handl

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Handlová

540 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Veľkometrážny - nadštandardný byt, 2 x terasa, 2 x parkovacie miesto, garáž a sauna--PRENÁJOM dlhodobo

Reality Poruba

3 izbový byt | Nezadaná | 110 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Poruba

800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt / komplet zariadený , 6 km od Prievidze, Kanianka

Reality Prievidza

2 izbový byt | 51 m²

Hľadáte pokojné bývanie blízko prírody s plným komfortom? V obľúbenej obci Kanianka ponúkame n

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Prievidza

540 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj rodinný dom s veľkým potenciálom / pozemok 928 m2 / Bojnice ul.Školská

Reality Bojnice

Rodinný dom | Školská | 193 m²

Hľadáte ideálne miesto na bývanie alebo investíciu v jednom z najkrajších a najnavštevovanejšíc

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 21.03.2026
Domy na predaj Bojnice

260,000 € 1347 €/m²

LARES reality: Slnečný rovinatý pozemok na výstavbu domu, 587 m2, Dvorec, Bánovce nad Bebravou

Reality Dvorec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 576 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj ideálny slnečný pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 576 m

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Dvorec

46,000 € 80 €/m²

Výborná investícia chata v prekrásnom prostredí prírody - Bojnice - Rekreačná s pozemkom 382 m²

Reality Bojnice

Rodinný dom | Rekreačná | 100 m²

Výborná investícia chata v prekrásnom prostredí prírody - Bojnice - Rekreačná s pozemkom o výme

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Bojnice

260,000 € 2600 €/m²

rezervované ... Prenájom 1 izbového bytu, čiastočne vybavený a zariadený, Sídlisko Lúčky BOJNICE

Reality Bojnice

1 izbový byt | Lúčky | 39 m²

Prenájom 1 izbového bytu, čiastočne vybavený a zariadený, Sídlisko Lúčky BOJNICE, len 5 min

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

rezervované ....Prenájom 1 izbový byt, sídl. Lúčky BOJNICE

Reality Prievidza

1 izbový byt | 39 m²

LARES reality // ponúkame na dlhobý prenájom ( min. 1 rok ) 1 izbový byt na sídlisku Lúčky v BO

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Rodinné domy na predaj (23076)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie