15495 (Ju0yrrFAqVg) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

Predaj - Štýlový 2-izbový byt v tichej lokalite BB – Iliaš (Parkovanie v cene)

Banská Bystrica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

175,000 € 3977 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
44 m²
Info
Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje moderný dizajn, pokojnú lokalitu a nulové dodatočné investície? XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt v novšej stavbe v obľúbenej časti Banskej Bystrice – Iliaš. Tento byt je ideálnou voľbou pre jednotlivca, mladý pár alebo ako inteligentná investícia na okamžitý prenájom.

Základné parametre nehnuteľnosti:Dispozícia: 2-izbový byt

Úžitková plocha: 44 m²

Stav: Novšia stavba, moderný interiér

Lokalita: Banská Bystrica – Iliaš

Parkovanie: Vlastné parkovacie miesto je už započítané v cene!

Prečo si vybrať práve tento byt?Byt sa predáva kompletne zariadený a vybavený, presne tak, ako ho vidíte na fotografiách. Stačí si priniesť osobné veci a môžete bývať. Vďaka vkusnému a nadčasovému zariadeniu pôsobí priestor vzdušne a útulne.

Efektívna dispozícia:

Denná časť: Priestranná obývacia izba plynulo prepojená s moderne riešenou kuchyňou.

Nočná časť: Samostatná, nepriechodná spálňa poskytujúca dostatok súkromia.

Zázemie: Praktická vstupná chodba, kúpeľňa a samostatné WC (veľká výhoda pri 2-izbových bytoch).

Lokalita Iliaš:Mestská časť Iliaš je známa svojím pokojným charakterom a výbornou dostupnosťou do centra mesta. Ponúka ideálne bývanie pre tých, ktorí po práci hľadajú relax mimo mestského ruchu, no chcú mať služby na dosah ruky.

Ak vás táto ponuka zaujala a hľadáte štýlové bývanie bez starostí s prerábaním, neváhajte ma kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes na t. č. 0948 189 375 alebo xemar8@xemar.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
44 m²

Umiestnenie:
Prízemie

Podlažie:
1

Počet nadzemných podlaží:
1

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

XEMAR 8

XEMAR realitná kancelária s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

M.Rázusa 1509/22 • 974 01, Banská Bystrica
Celá ponuka spoločnosti

175,000 € 3977 €/m²

Kontakt na predajcu

XEMAR 8

XEMAR realitná kancelária s.r.o.