Murovaná, zateplená chata s krásným pozemkom 1028 m2 - Bakchus vile - PIEŠŤANY

Reality Piešťany

Chata, drevenica, zrub | Ratnovská zátoka | 80 m²

Ak hľadáte pokojne miesto v prírode na oddych a relax s rodinou a deťmi, ale zároveň chcete zos

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Piešťany

135,000 € 1688 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj, 1i byt, Horná Štubňa, RES GROUP

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Horná Štubňa | 55 m²

Ponúkame na predaj 1i rodinný dom v dvojdome v Hornej Štubni. Dom je v pôvodnom stave vhodný n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

49,900 € 907 €/m²

Novinka
Novinka

2izbový tehlový byt v Novom Meste nad Váhom, mesto s nedostatkom bytov

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | 78 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový tehlový byt s veľkým potenciálom na rekonštru

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

127,000 € 1628 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj IDEÁLNY stavebný pozemok 506m2 v novovybudovanej časti v obci Bernolákovo, všetky IS

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Kondrótova | 506 m²

Ponúkame na predaj IDEÁLNY stavebný pozemok v novovybudovanej časti v obci Bernolákovo. Nachádz

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

195,000 € 385 €/m²

Novinka
Novinka

2-IZBOVÝ BYT S TERASOU, 57 m², ŽILINA - SLNEČNÉ TERASY

Reality Žilina

2 izbový byt | Mateja Bela | 74.6 m²

Hľadáte 2-izbový byt s veľkou terasou a vlastným parkovaním, ktorý je kompletne zariadený a ihn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

199,990 € 2681 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Hľadám 4 izbový dom/ byt so záhradou Rovinka a okolité obce | súrne |

Reality Rovinka

Rodinný dom | 100 m²

Hľadám pre konkrétnych klientov 4 izbový dom (súčasť dvojdomu, trojdomu alebo radovej výstavby)

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rovinka

320,000 € 3200 €/m²

Pozemok s panoramatickými výhľadmi v Lysej pod Makytou 3345m²

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,345 m²

slnečný pozemok | pokoj a panoramatické výhľady | prístup po obecnej ceste Hľadáte miesto, kd

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

29,000 € 9 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU, 2x GARÁŽOVÝM STÁTÍM V PROJEKTE ROSNIČKA V TICHEJ ČASTI DÚBRAVKY

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | M. Schneidera-Trnavského | 117 m²

117m² | veľkorysá terasa s maximálnym súkromím | novostavba | klimatizácia | podlahové kúrenie

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Obchodné priestory (Retail) na prenájom

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Žriedlová | 700 m²

🛒 Obchodné priestory (Retail) pre váš obchod. Staňte sa súčasťou obľúbenej destinácie Košičano

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

16 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Prenájom kancelárií - adresa, kde sa biznis stretáva s históriou

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Žriedlová | 1,475 m²

OC Cassovar má obrovskú výhodu v tom, že kombinuje modernú biznisovú prestíž s historickým šarm

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

14 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Areté real - Predaj veľmi pekného dvojpodlažného samostatne stojaceho rodinného domu v Chorvátskom Grobe, Hornodvorská ul.

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Hornodvorská | 92.4 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný moderný dvojpodlažný samostatne stojaci rodinný dom v tichej a v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

329,000 € 3561 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj Garsonka Vrútky !!! Znížena cena!!!

Reality Vrútky

Garsónka | - | 25 m²

NA PREDAJ Garsónka 25m2 Vrútky centrum Ponúkame na predaj Garsónku v centre Vrútok nachádzajúc

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vrútky

92,000 € 3680 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: 3-izbový byt Žarec – 71,53 m², 2 balkóny, špajza

Reality Čadca

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 71.53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žarec. Byt sa nachádza na 5. p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Čadca

159,000 € 2223 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM 3-IZBOVÝ SLNEČNÝ BYT NA SÍDLISKU NAD JAZEROM V KOŠICIACH S VÝBORNOU DOSTUPNOSŤOU DO MESTA

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Kaspická | 55 m²

Realitná kancelária MELIOR REALITY by Braňo čuri ponúka na prenájom útulný a slnečný 3-izbový b

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Nad jazerom

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

MODERNÁ NOVOSTAVBA – priamo v uzavretom golfovom rezorte – GREEN RESIDENCE: 4 iz., ul. Rezidenčná, Hrubá Borša, 284 000,-€

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Rezidenčná | 141 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj priestranný, moderný, poschodový rodinný dom, ktorý je 4 iz

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

284,000 € 2014 €/m²

DIRECTREAL|Chalupa v krásnej prírode Tuhárskej doliny.

Reality Tuhár

Chalupa, rekreačný domček | Tuhárska dolina | 326 m²

Directreal MM - Chalupa v lone krásnej prírody, Tuhárskej doliny. Na predaj ponúkame 3-izbovú

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tuhár

59,000 € 181 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Dom s veľkou ovocnou záhradou a výhľadom v obci RAKÚSY

Reality Rakúsy

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave v obci Rakúsy, situovaný na pozemku o ce

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rakúsy

80,000 € 667 €/m²

Novinka
Novinka

Znížená cena pre RODINNÝ DOM V ATRAKTÍVNEJ LOKALITE - obec ZÁBORSKÉ, PREŠOV

Reality Záborské

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

POKOJ VIDIEKA, KOMFORT MESTA! Exkluzívne ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v obci Zábor

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Záborské

245,000 € 1633 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NA PRENÁJOM_3 izbový byt_neprechodné izby_Fibichova_oproti Auparku

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Fibichova | 67.9 m²

LOKALITA - SKVELÁ - byť viac v centre sa už ani nedá :-) Vežiak oproti Duettu_7. poschodie_2 vý

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

1,050 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

ID-4026 Novostavba 20 km od Prešova NA PREDAJ

Reality Prešov

Rodinný dom | Československej armády | 1 m²

ID:4026 Ponúkame na predaj modernú skolaudovanú 4-izbovú novostavbu nachádzajúcu sa v príjemnej

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prešov

260,000 € 260000 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, rodinný dom, Tešedíkovo, okr. Šaľa, pozemok 813 m2

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

HLAVATÝ Reality v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom s úžitkovou ploch

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

85,900 € 781 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadáme na prenájom 2-izbový byt v Šali

Reality Šaľa

2 izbový byt | 65 m²

HLAVATÝ Reality hľadá pre konkrétneho klienta 2- izbový s balkónom v Šali. Ideálne zariadený v

Publikované: 13.02.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na prenájom Šaľa

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj, 4-izbový rodinný dom Diakovce, okr. Šaľa s veľkým pozemkom a rybníkom

Reality Diakovce

Rodinný dom | Nezadaná | 118.41 m²

HLAVATÝ Reality ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj 4-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádz

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Diakovce

800,000 € 6756 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj, 3-izbový byt Šaľa, Záhradnícka ulica – parkovacie miesto v cene.

Reality Šaľa

3 izbový byt | Záhradnícka | 80 m²

HLAVATÝ Reality ponúka na predaj podkrovný 3-izbový byt v osobnom vlastníctve v meste Šaľa, na

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 11.01.2026
Byty na predaj Šaľa

144,990 € 1812 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23077)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie