Rodinný dom | . | 154 m²
!!POZOR!! NOVÁ VÝBORNÁ PONUKA NA TRHU!! KRÁSNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM, KTORÝ VÁM MÔŽE SLÚŽ
255,000 € 1656 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | . | 40 m²
ALL INCUSIVE REAL Vám ponúka na predaj chatku so záhradkou v záhradkárskej oblasti v meste Duna
60,000 € 1525 €/m²
Orná pôda | . | 3,466 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj stavebný pozemok v obci
72,800 € 21 €/m²
3 izbový byt | Panorama | 84.54 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE Vám ponúka na predaj Slnečný s vkusom ladený 3 IZBOVÝ BYT /
259,000 € 3064 €/m²
Apartmán | Thajsko
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 3 apartmány v atraktívnej dovolenko
104,000 € 2600 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 58.82 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj príjemný 2-izbový byt s pivnicou v
79,500 € 1352 €/m²
Rodinný dom | 350 m²
Radi by ste mali celú rodinu a Vaše podnikanie pod jednou strechou? ALL INCLUSIVE REAL s.r.o V
590,000 € 997 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový poschodový rodi
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom nac
95,000 € 792 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 76.91 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 117.61 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka z poverenia majiteľa exkluzívne na predaj 2 m
239,990 € 2041 €/m²
Obchodné priestory | Nezadaná | 170 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na dlhodobý prenájom rozľahlý podn
787.08 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 778 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj viacúčelový stavebný poz
40 €/m2 40 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Blažov | 1,367 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s prístupovou cest
120 €/m2 120 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,709 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok nachád
72,000 € 42 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom, ktorý sa nachá
255,000 € 2833 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nitrianska Blatnica | 988 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI NITRIANSKA BLATNICA
48,000 € 49 €/m²
Rodinný dom | Horné Saliby | 470 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, priestranný, pos
310,000 € 660 €/m²
Záhrada | Nezadaná | 600 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú záhradu s domčeko
54,000 € 90 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rényska | 789 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky v meste Dunajská
228.8 €/m2 229 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Rényska | 2,206 m²
208 €/m2 208 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Tonkovce | 9,251 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj investičný pozemok s dvoma rodinným
495,000 € 54 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,526 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL ponúka na predaj pozemok v obci Jahodná. VLASTNOSTI POZ
65,000 € 43 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,800 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 38-árový stave
572,000 € 151 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.