ALL INCLUSIVE | Na predaj 5,5-izbový posch. rodinný dom, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Nezadaná | 330 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný 5,5-izbový poschodový r

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

148,500 € 450 €/m²

ALL INCLUSIVE | REZERVOVANÉ 3-i.byt s balkónom v štvorbytovke,Dun.Stre

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nezadaná | 69.14 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderne riešený a kompletne zariade

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izb. byt s balkónom, Dun. Streda – centrum

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Centrum | 80 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

145,000 € 1813 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izb.byt s loggiou v Bratislave – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 50 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

265,990 € 5320 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 4-IZBOVÉ RD – REZIDENČNÝ PROJEKT, GABČÍKOVO

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Nezadaná | 84.04 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 6 samostatne stojacich 4

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

149,900 € 1784 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izb.dvojdom - novostavba,Michal na Ostrove

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný rodinný dvojdom – dve samos

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

184,900 € 1795 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA 15Á POZEMKU,ŠALGOČKA

Reality Šalgočka

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rod

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šalgočka

229,000 € 1527 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI MOSTOVÁ

Reality Mostová

Rodinný dom | Nezadaná | 81 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Mostová

105,000 € 1296 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj pozemok o výmere 809m², Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Rényska | 809 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky v meste Dunajská

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

228.8 €/m2 229 €/m2

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3-IZBOVÝ RODINNÝ DOM, PUSTÉ ÚĽANY

Reality Pusté Úľany

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v o

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Pusté Úľany

135,000 € 964 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 2 ROD. DOMY NA 12-ÁROVOM POZEMKU, MALÁ MAČA

Reality Galanta

Rodinný dom | Malá Mača | 238 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj dva rodinné domy postave

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Galanta

149,000 € 626 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj zrekonštr. 3-izb. rodinný dom, Ohrady

Reality Ohrady

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj pekný, útulný a kompletne zrekonštr

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ohrady

159,000 € 1767 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj poschodový 6,5-izbový rodinný dom,Dolný Štál

Reality Dolný Štál

Rodinný dom | Nezadaná | 239 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný 6,5-izbový poschodový r

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dolný Štál

209,900 € 878 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj stavebný pozemok, Holice

Reality Holice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,344 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Holice

127,000 € 94 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY, AMADEHO KRAČANY

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Amadeho Kračany | 753 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj projekt 40 stavebných po

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

81,800 € 109 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izb. rod.dom – novostavba, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a kompletne zari

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

315,000 € 3088 €/m²

ALL INCLUSIVE | Predpredaj | 4-izbový bungalov v Nesvadoch

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nezadaná | 169 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný a komfortný 4-izbový rodinn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nesvady

245,000 € 1450 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ NEBYTOVÝ PRIESTOR V DUNAJSKEJ STREDE

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Kukučínova | 61 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj nebytový priestor, nachádzajúci sa

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

95,000 € 1557 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na prenájom 1-izbový byt, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Janka Kráľa | 36 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na prenájom útulný a kompletne zariadený 1-iz

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM KANCELÁRSKE PRIESTORY v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Budovateľská | 100 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v Nových Zá

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

400 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj veľkometr. 1-izb. byt s balkónom, Dun.Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Jilemnického | 35 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 1-izbový b

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

88,000 € 2514 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3-IZBOVÝ RD (ČASŤ DVOJDOMU), ZEMIANSKA OLČA

Reality Komárno

Rodinný dom | Zemianska Olča | 103 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom, ktorý tvorí s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Komárno

69,900 € 679 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izbový byt v Sládkovičove

Reality Sládkovičovo

2 izbový byt | Nezadaná | 56 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt v meste Slá

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Sládkovičovo

121,000 € 2161 €/m²

ALL INCLUSIVE | Rezervované 3-iz.byt s balkónom a pivnicou, Dun. Stred

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Námestie priateľstva | 78 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pekný 3-izbový byt s bal

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie