NA PRENÁJOM KANCELÁRSKE PRIESTORY v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Budovateľská | 100 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v Nových Zá

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

400 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj veľkometr. 1-izb. byt s balkónom, Dun.Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Jilemnického | 35 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 1-izbový b

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

88,000 € 2514 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3-IZBOVÝ RD (ČASŤ DVOJDOMU), ZEMIANSKA OLČA

Reality Komárno

Rodinný dom | Zemianska Olča | 103 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom, ktorý tvorí s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Komárno

69,900 € 679 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izbový byt v Sládkovičove

Reality Sládkovičovo

2 izbový byt | Nezadaná | 56 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt v meste Slá

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Sládkovičovo

121,000 € 2161 €/m²

ALL INCLUSIVE | Rezervované 3-iz.byt s balkónom a pivnicou, Dun. Stred

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Námestie priateľstva | 78 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pekný 3-izbový byt s bal

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 5-IZBOVÝ RD | MACOV, BLÍZKO DIAĽNICE R7

Reality Šamorín

Rodinný dom | Macov | 240 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šamorín

453,000 € 1888 €/m²

ALL INCLUSIVE |1 IZBOVÝ BYT | VEĽKÉ RIPŇANY | ***REZERVOVANÉ***

Reality Veľké Ripňany

1 izbový byt | Hlohovská cesta | 35 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka ideálny štartovací 1 IZBOVÝ BYT v obci Veľké

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľké Ripňany

1 € 0 €/m²

ALL INCLUSIVE | 3 IZBOVÝ BYT | FEBRUÁROVÁ | PARTIZÁNSKE

Reality Partizánske

3 izbový byt | Februárová | 60 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka NA PRENÁJOM 3 IZBOVÝ BYT NA ULICI FEBRUÁRO

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Partizánske

580 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Na predaj záhrada s domčekom, Kráľová nad Váhom

Reality Kráľová nad Váhom

Záhrada | Nezadaná | 600 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú záhradu s domčeko

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová nad Váhom

54,000 € 90 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj pozemok o výmere 789m², Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Rényska | 789 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky v meste Dunajská

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

228.8 €/m2 229 €/m2

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 38-ÁROVÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BÁČ

Reality Báč

Pozemok pre rodinné domy | 3,800 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 38-árový stave

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Báč

572,000 € 151 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 5,5-izbový posch. rodinný dom, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Nezadaná | 330 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný 5,5-izbový poschodový r

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

148,500 € 450 €/m²

ALL INCLUSIVE | REZERVOVANÉ 3-i.byt s balkónom v štvorbytovke,Dun.Stre

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nezadaná | 69.14 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderne riešený a kompletne zariade

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izb. byt s balkónom, Dun. Streda – centrum

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Centrum | 80 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

145,000 € 1813 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izb.byt s loggiou v Bratislave – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 50 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

265,990 € 5320 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izb. byt so záhradou, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Malé Blahovo | 88 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt so záhradkou v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

205,000 € 2330 €/m²

ALL INCLUSIVE | PREDPREDAJ | 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI BAJČ

Reality Bajč

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný a komfortný 4-izbový rodinn

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bajč

205,000 € 1025 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na prenájom garzónka s balkónom v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Nezadaná | 32 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na prenájom útulnú a prakticky riešenú garzón

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

530 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 867 M2, VLČANY

Reality Vlčany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 867 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v tichej časti obc

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vlčany

49,000 € 57 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izb. rodinný dom v centre obce Veľký Grob

Reality Veľký Grob

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný, kvalitne postavený 4-izbov

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľký Grob

240,000 € 2286 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izbové novostavby, Veľká Paka

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Čukárska Paka | 116.77 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj dva moderné 4-izbové rodinné domy s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

239,000 € 2047 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ POZEMOK V JAHODNEJ | PRI MALOM DUNAJI

Reality Jahodná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 893 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj krásny pozemok v obci Jahodná, len

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

135,000 € 151 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izb. rodinné dvojdomy, Dunajský Klátov

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | Nezadaná | 90.49 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderné novostavby 4-izbových rodin

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

185,000 € 2044 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 5-izb. posch. rad. rodinný dom, Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný 5-izbový poschodový rod

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

190,000 € 1319 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Rodinné domy na predaj (23086)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie