PRENÁJOM PEKNÉHO, NOVÉHO,KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÉHO 2 IZBOVÉHO BYTU NA STREČIANSKEJ ULICI S PIVNIČNOU KOBKOU

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Strečianska | 42 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt na ulici Strečnians

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

LUKRATÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY V ŠIRŠOM CENTRE BRATISLAVY PRI OC AVION

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 232.2 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priestory na Trnavskej ceste,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

NADŠTANDARDNÝ BYT V REZIDENČNEJ ZÓNE S NÁDHERNOU TERASOU (80M2) A PARKOVACÍM MIESTOM (151,38m2)

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský život s vysokou m

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3993 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ MODERNEJ 2 IZBOVEJ NOVOSTAVBY S BALKÓNOM, PARKOVACÍM MIESTOM A PIVNIČNOU KOBKOU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 56 m²

Realitná kancelária ACCENT REAL ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe GALVANIHO DVORY. K

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

283,000 € 5054 €/m²

Novinka
Novinka

ROŽNÝ VOĽNÝ STAVEBNÝ POZEMOK (612M2), SKVELÁ POLOHA - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 612 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v novovznikajúcej lokalite rodinných domov na Po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

205,000 € 335 €/m²

Novinka
Novinka

2 IZBOVÝ BYT V UZAVRETOM AREÁLI S KRÁSNOU VEĽKOU TERASOU A PARKOVACÍM MIESTOM (151,38m2)

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský živ

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3993 €/m²

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BUNGALOV (188M2) S GARÁŽOU A S PEKNÝM POZEMKOM (550M2) LEN 4KM OD SENCA - HRUBÝ ŚÚR

Reality Hrubý Šúr

Rodinný dom | Hrubý Šúr | 188 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rožný 4-izbový rodinný dom s garážou v príjemnej, tic

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hrubý Šúr

319,000 € 1697 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: 3-IZB. BYT PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII - FURDEKOVA UL., PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 72 m²

PREDAJ: 3-izb. byt po čiastočnej rekonštrukcii – Furdekova ul., Petržalka Realitná kance

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 3611 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - PEKNÝ, ZREKONŠTRUOVANÝ 2- IZBOVÝ BYT V RUŽINOVE UPROSTRED ZELENE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom pekný 2- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite bratisla

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA - 2 IZBOVÝ BYT S0 ZÁHRADOU - VILA DOMY SENEC

Reality Senec

2 izbový byt | Dlhá | 45 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj veľmi pekné 2-izbové byty v peknom rezidenčnom komplexe Viladomy

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senec

165,000 € 3667 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba menšieho RD v obci Malé Chyndice len hodinu autom od BA!

Reality Malé Chyndice

Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²

Vymeňte zhon veľkomesta za pokojné bývanie v Malých Chyndiciach! Menší rodinný dom v obci Malé

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malé Chyndice

159,000 € 2446 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký trojizbový byt, čiastočne zariadený, DS, Záhradnícka ul., 2 x balkon, + 1x státie

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Záhradnícka | 70 m²

• Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na prenájom veľký trojizbový byt s dvoma balkónmi a

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na prenájom Dunajská Streda

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený rodinný dom v centre mesta DS

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | centrum | 90 m²

V Dunajskej Strede, v centre mesta, Dom bol nedávno rekonštruovaný, má dve spálne, jednu spoloč

Publikované: 16.05.2022 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na prenájom Dunajská Streda

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Veľký trojizbový byt, DS, Námestie Priateľstva, čiastočne zariadený

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nám. priateľstva | 80 m²

• Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na prenájom veľký trojizbový byt • Úžitková plocha:

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Váš nový domov v prírode, ktorý prekoná vaše očakávania

Reality Ružomberok

Chalupa, rekreačný domček | 202 m²

Hľadáte dokonalý únik od každodenného zhonu? Táto jedinečná chata v Nižnom Matejkove spája možn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

399,999 € 1980 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebné pozemky v novej štvrti DS

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Gyulu Szabóa | 600 m²

Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na predaj stavebné pozemky v zastavanom území Dunajská

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

175 €/m2 175 €/m2

Chorvátsko - Privlaka - Novostavba apartmán len 200m od mora s výťahom v ponuke len u Nás

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu apartmánov v Chorvátsku - Privlaka. Apartmán

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

255,000 € 3269 €/m²

Chorvátsko - Domček v radovej zástavbe s pred záhradkou

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj prízemný dom v radovej zástavbe v Chorvátsku na ostrove Vi

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj

199,000 € 3827 €/m²

Chorvátsko - Apartmán na ostrove Vir – ideálny pre dovolenku aj bývanie!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK vám ponúka na predaj skvelý apartmán s rozlohou 50,82 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

160,000 € 3148 €/m²

Veľký trojizbový byt, DS, Jantárová, čiastočne zariadený

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Jantárova cesta | 84 m²

Veľký trojizbový byt, DS, Jantárová, čiastočne zariadený • Realitná kancelária Lauranna ponúka

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rodinný dom s výnimočnou atmosférou na skvelej adrese v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Družstevná | 94 m²

Hľadáte bývanie, ktoré ponúka viac priestoru ako byt, no s polovičnými mesačnými nákladmi? Tent

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

159,000 € 1691 €/m²

1 izbový byt v najlukratívnejšej oblasti Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 38 m²

• Na treťom poschodí trojposchodovej tehlovej bytovke, na západnej časti mesta, • Veľkým benefi

Publikované: 12.01.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

420 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Chorvátsko - Novostavba apartmánov len 50m od mora a pieskovej pláže v Privlake

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

299,000 € 3602 €/m²

Chorvátsko - Sukošan Novostavba apartmánu len 250m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Sukošan - LUXUSNÝ APARTMÁN S VLASTNOU ZÁHRADOU, LEN 250 M OD MORA! Hľadáte ideálne miesto na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

289,205 € 3500 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23124)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Upresniť hľadanie