Pozemok pre rodinné domy | Čulenova | 250 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 250 m², 315 m² a 269 m² s kompletným pr
175 €/m2 175 €/m2
5 a viac izbový byt | K. Medveckého | 129 m²
Realitná kancelária Domovia ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 5-izbový byt so samostatn
220,000 € 1705 €/m²
Iný stavebný pozemok | Slnečné Stráne | 574 m²
Na predaj v exkluzívnom zastúpení majiteľov, pozemok v lokalite Slnečné stráne o veľkosti 574m2
90 €/m2 90 €/m2
3 izbový byt | Dubnická | 66 m²
Ponúkame na predaj 3 izb. byt s výmerou 66 m2 vo vyhľadávanej lokalite Petržalky na Dubnickej
219,000 € 3318 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 93 m²
Na predaj Vám ponúkame peknú zrekonštruovanú drevenú chatu vhodnú na rekreačné účely počas celé
Cena dohodou
3 izbový byt | 100.7 m²
Máme dokončené. Byty sú pripravené rovno na nasťahovanie sa. Moderné bývanie v tichej lokalit
239,000 € 2373 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Novoveská Huta | 1,032 m²
Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 1 032 m² v obľúbenej lokalite Novoveská Huta, len pár minú
106,000 € 103 €/m²
Rodinný dom | Predná Huta | 130 m²
Číslo ponuky: 9215 - Ponúkame VÝBORNÚ PRÍLEŽITOSŤ NA MODERNÉ BÝVANIE V NOVOSTAVBE RODINNÉHO DOM
Cena dohodou
Iný stavebný pozemok | Slnečné Stráne | 1,510 m²
Na predaj v exkluzívnom zastúpení majiteľov, pozemok 1510m2 v zastavanej časti obľúbenej lokali
90 €/m2 90 €/m2
3 izbový byt | Jeruzalemská | 55 m²
Na prenájom 3-izbový byt s balkónom v centre Trnavy – Jeruzalemská ulica Ponúkame na prenájom
720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Stará Vajnorská | 100 m²
Ponúkame na prenájom multifunkčný nebytový priestor nachádzajúci sa na prízemí budovy s výborno
800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 48 m²
R12 reality pripravujeme predaj bytu v zabývanej novostavbe 2 - izbový byt s terasou a garážov
199,000 € 4146 €/m²
Garáž | Pod kaštieľom | 17 m²
Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj garáž o výmere 21m² vo vyhľadávanej lokal
35,000 € 2059 €/m²
Rodinný dom | 423 m²
Na predaj veľkorysá nehnuteľnosť v absolútne atraktívnej lokalite – na ulici Kragujevackých hrd
350,000 € 827 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,689 m²
IMG real Vám ponúka stavebný pozemok v srdci historického mesta Kremnica (ul. Továrenská).
70 €/m2 70 €/m2
Rodinný dom | 252 m²
Ponúkam v exkluzívnom zastúpení klientov na predaj krásny rodinný dom (dom s dvomi samostatnými
380,000 € 1508 €/m²
Objekt pre obchod | Skladná | 110 m²
MAXEN Reqality Centrum ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor v centre obce Čaňa, v budo
2,650 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Medzilaborecká | 38 m²
Ponúkame na prenájom prakticky zariadený 1 izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších častí Brat
650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,104 m²
BENARD reality ponúka exkluzívne na predaj pozemok o výmere 3.104 m2 určený na bývanie alebo r
129,999 € 42 €/m²
Prevádzkový areál | Moyzesova | 406 m²
Ponúkame na prenájom modernú halu o výmere 356 m² s priestranným príslušenstvom a komfortným z
3,500 € 9 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 1 m²
ID:4019 Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v centre mesta Vranov nad Topľou, na obľúbe
110,000 € 110000 €/m²
Administratívny objekt | Ivanská cesta | 38 m²
ACCENT REAL ponúka na prenájom posledné voľné kancelárie s výmerou 19 m2 a 38 m2 situované v a
242 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Bakošova | 43 m²
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislav
169,900 € 3951 €/m²
3 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Mihaly
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom a pivnicou,
115,900 € 1811 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.