Chorvátsko - Novostavba apartmánu len 70m od mora so zariadením - Vir - Prezida

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu apartmánu len 70 m od mora na ostrove Vir v Cho

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

259,000 € 3985 €/m²

Chorvatsko - Novostavba zariadená len 30m od mora- Vir -Prezida

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu apartmánu na ostrove Vir - Prezida, v lokalite

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

397,000 € 1527 €/m²

Rodinný dom -novostavba na krásnom 13 á pozemku spolu s trojgarážou

Reality Kostolné Kračany

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Realitná kancelária Lauranna ponúka na predaj moderný rodinný dom skolaudovaný v roku 2017, nac

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kostolné Kračany

309,900 € 2583 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadený rodinný dom – 7 ročná novostavba v pokojnej obci Horné Mýto (13 km od Dunajskej Stredy)

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | Nový rad | 39 m²

Hľadáte bývanie, ktoré ponúka pokoj vidieka, vlastný pozemok, možnosť pestovania a zároveň dobr

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

129,500 € 3321 €/m²

Chorvátsko - Dom 2x apartmán len 250m od mora s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s dvoma samostatnými apartmánmi na ostrove Vir v Chorv

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj

265,000 € 1743 €/m²

Chorvátsko - Novostavba apartmánu len 100m od mora a vyhľadávanej pláže Prezida

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám exkluzívne ponúka novostavbu apartmánov na ostrove Vir v Chorvátsku. Má vý

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

205,000 € 3796 €/m²

Chorvátsko, ostrov Vir : Na predaj apartmán s galériou a záhradou – len 80 m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený apartmán v bezprostrednej blí

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

249,000 € 2862 €/m²

Chorvátsko - Sukošan Novostavba apartmánu len 250m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Sukošan - LUXUSNÝ APARTMÁN S VLASTNOU ZÁHRADOU, LEN 250 M OD MORA! Hľadáte ideálne miesto na

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

281,855 € 3411 €/m²

Na predaj dom so záhradou na ostrove Vir - Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj je dom v bezprostrednej blízkosti centra ostrova Vir v Cho

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj

278,000 € 1878 €/m²

FOX * Starší rodinný dom na veľkom pozemku 1273 m2 * Brestovany

Reality Brestovany

Rodinný dom | Lovčická | 120 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 120 m2, ktorý sa nachádza v obci Br

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Brestovany

150,000 € 1250 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Štýlový a kompletne novozrekonštruovaný 2-izbový byt vo Zvolene

Reality Zvolen

2 izbový byt | Gen. Svobodu | 55.97 m²

Hľadáte moderné bývanie bez kompromisov, kde stačí prísť a bývať? Ponúkam Vám na predaj štýlo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Zvolen

157,900 € 2821 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 5-izbový rodinný dom s pozemkom 1374m2 v centre Záhorskej Bystrici , BA IV.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Čsl. tankistov | 236 m²

Ponúkame na predaj samostatný tehlový 5-izbový dom so sedlovou strechou v tichej uličke s

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

389,000 € 1648 €/m²

Novinka
Novinka

Nový obchodný priestor P1 v novostavbe Rezidencia Štúrova, centrum Piešťany

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Štúrova 12 | 40.06 m²

Ponúkame Vám nový, cenovo prijateľný, obchodný priestor P1 v novostavbe v centre kúpeľného mest

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

139,900 € 3492 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 4. izbový byt /komplet kuchyňa, 2 kúpeľne, loggia, výťah / Piešťany

Reality Piešťany

4 izbový byt | Mateja Bela | 89 m²

Ponúkame Vám na kúpu pekný 4 izbový byt až s 2 x kúpelňami s loggiou v najlepšej vybavenej loka

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Piešťany

189,000 € 2124 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rodinný dom za cenu bytu? V Alekšinciach môžete bývať vo vlastnom dome s väčším súkromím, pohodlím a nižšími nákladmi!

Reality Alekšince

3 izbový byt | Nezadaná | 95 m²

Predstavte si bývanie, kde Vás ráno nebudia susedia nad hlavou, nemusíte riešiť problém s parko

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Alekšince

133,900 € 1409 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ – 2 IZBOVÝ BYT S DVOMA LOGGIAMI – SEKČOV, PREŠOV

Reality Prešov

2 izbový byt | Arm. generála Svobodu | 45 m²

NA PREDAJ ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S DVOMA LOGGIAMI NA SÍDLISKU SEKČOV V PREŠOVE Ponúkame na preda

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Prešov

Info v RK

Novinka
Novinka

Záhrada s chatkou 510m2 Lučenec

Reality Lučenec

Chalupa, rekreačný domček | 5 m²

Ponúkame na predaj slnečnú záhradu v osobnom vlastníctve 45 min autom od BB. Na pozemku sa nach

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lučenec

23,000 € 4600 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 6 izbový rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami - Zeleneč - súkromie, priestor a moderný komfort len pár minút od Trnavy

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Hliník | 135 m²

Realitná kancelária Dievrinsis Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový, dvojpodlažný rodinný d

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Zeleneč

299,000 € 2215 €/m²

Trojpodlažný 6 izbový rodinný dom na Kolibe - video prehliadka

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Bellova | 280 m²

Realitná kancelária Dievrinsis Vám ponúka na predaj 6 izbový výnimočný, funkcionalistický 3 pod

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

699,000 € 2496 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderné kancelárske priestory – zariadené, flexibilné a pripravené na okamžité využitie, bez nutnosti investície do zariadenia!!!

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Seberíniho | 16 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderne zariadené kancelárske priestory s možnosťou flexibilného prisp

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 15.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

4 izbový byt, Irkutská 1400/16, Košice – Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

4 izbový byt | Irkutská | 66.6 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 4-izbový byt č. 19 na ulici Irkutská. Táto lokalita

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

133,000 € 1997 €/m²

Novinka
Novinka

Skladový priestor 385 m2 medzi Rožňavskou a Vajnorskou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 385 m²

Prenájom skladového priestoru medzi Vajnorskou a Rožňavskou ulicou: Výmera 385 m2 Prenájom bez

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA - Rodinný dom súp. č. 1134, Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 146.37 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom sa nachádza v obci Horné Saliby, nezrastenej časti Hrušov.

Publikované: 15.05.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Horné Saliby

64,160 € 438 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Rodinný dom, ul. Školská č.19, Čierna nad Tisou

Reality Čierna nad Tisou

Rodinný dom | Školská | 340 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom sa nachádza na rovinatom upravenom pozemku. Situovaný je v

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Čierna nad Tisou

40,880 € 120 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie