NADČASOVÁ 7 IZB. SMART VILA S BAZÉNOM, BORINKA, ID: 0328

Reality Borinka

Rodinný dom | 368 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty exkluzívne ponúka na predaj unikátnu 7 izbovú rodinnú vilu s baz

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borinka

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardný 4-izbový rodinný dom s garážou a veľkým pozemkom

Reality Stupava

Rodinný dom | Krajná | 180 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom nadštandardný 4-izbový rodinný dom – moderný bungalov na Krajnej

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Stupava

2,400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DAHELH- Na predaj Rodinný Dom v pôvodnom stave

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Štefániková | 200 m²

DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj 5i Rodinný Dom so zastavanou plochou 252 m2 na pozemku o vý

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

89,500 € 498 €/m²

Novostavba charizmatického, moderného 4i RD na úpätí Malých Karpát

Reality Stupava

Rodinný dom | 125 m²

Hľadáte miesto na život, kde budete môcť spomaliť čas, vychutnať si vzácne chvíle s rodinou a p

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Stupava

549,000 € 4392 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne stavebné pozemky 2 090 – 2 678 m² nad priehradou v Lozorne + luxusné domy 350 – 378 m²

Reality Lozorno

Rodinný dom | Karpatská | 378 m²

Exkluzívne stavebné pozemky 2 090 – 2 678 m² nad priehradou v Lozorne + luxusné domy 350 – 378

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lozorno

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný dom v Zohore – inteligentné technológie, ticho a bezpečný priestor pre rodinu

Reality Zohor

Rodinný dom | Tulipánová ulica | 195.26 m²

Vitajte v Zohore – v obci, kde majú veci svoje tempo, susedia sa poznajú a deti vyrastajú bezpe

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Zohor

409,000 € 2095 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | priestranný 5 izbový rodinný dom v Plaveckom Štvrtku

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 159.63 m²

Predstavte si, že prídete domov a zatvoríte za sebou dvere sveta plného hluku, stresu a zhonu.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

259,900 € 1628 €/m²

Novostavba nízkonákladového rodinného domu

Reality Kostolište

Rodinný dom | 78 m²

Kostolište: Predaj novostavby 3-izbového jednopodlažného rodinného domu v novovybudovanej lokal

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Kostolište

209,900 € 2691 €/m²

Novostavba 5-izbového rodinného domu

Reality Kostolište

Rodinný dom | 149 m²

Kostolište: Predaj novostavby 5-izbového poschodového rodinného domu v novovybudovanej lokalite

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Kostolište

259,000 € 1738 €/m²

Krásny priestranný 5-izbový rodinný dom v obci Malé Leváre

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 146 m²

Ponúkame na predaj krásny priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkým dvorom v obci Malé Leváre,

Publikované: 29.09.2022 Aktualizované: 11.11.2022
Domy na predaj Malé Leváre

290,000 € 1986 €/m²

IRG | Kompletne zrekonštruovaný rekreačný dom v tichej časti v obci Studienka

Reality Studienka

Rodinný dom | 120 m²

IRG Vám ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný rekreačný dom vhodný na celoročné

Publikované: 28.03.2023 Aktualizované: 21.10.2025
Domy na predaj Studienka

235,000 € 1958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom v obci Závod, okres Malacky

Reality Závod

Rodinný dom | Štúrova | 242 m²

EXKLUZÍVNE – Predaj kompletne zrekonštruovaného rodinného domu v obci Závod, okres Malacky Hľa

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Závod

230,000 € 950 €/m²

IRG | TOP Ponuka | Rodinné bývanie v Stupave: 3-izbový byt so záhradkou v pokojnej časti

Reality Stupava

Rodinný dom | 92 m²

IRG Realitné Centrum Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj kompletne zariadený

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Stupava

293,000 € 3185 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ, Moderný 5 izbový RD s kvalitnými hliníkovými oknami s HS portálom, premyslený do detailov.

Reality Lozorno

Rodinný dom | Zvončínska | 135 m²

Rodinné bývanie, ktoré dáva zmysel – dva priestranné domy v tichej časti Lozorna s vlastnou záh

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Lozorno

386,000 € 2859 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj zachovalý rodinný dom s veľkým pozemkom v krásnej lokalite – Kuchyňa pod Malými Karpatmi

Reality Kuchyňa

Rodinný dom | Kuchyňa | 2,453 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľov vám ponúkame na predaj starší, ale veľmi zachovalý rodinn

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Kuchyňa

210,000 € 86 €/m²

Vidiecky rodinný domček na veľkorysom pozemku 2438 m2 v obci Kuchyňa okr. Malacky

Reality Kuchyňa

Vidiecky dom | Kuchyňa | 90 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj krásny vidiecky rodinný domček,

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 23.09.2025
Domy na predaj Kuchyňa

309,000 € 3433 €/m²

člen NARKS

3-IZBOVÝ MEZONET V DVOJDOME – STUDIENKA

Reality Studienka

Rodinný dom | Nezadaná | 86.16 m²

ABO fin&real Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový mezonet v dvojdome v pokojnej a v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Studienka

230,000 € 2669 €/m²

Nový projekt v Rohožníku: moderný dvojdom a bungalov na mieru s maximálnym súkromím

Reality Rohožník

Rodinný dom | Pri Rudávke | 140 m²

Na tomto pozemku pripravujeme výstavbu moderného dvojdomu a jedného samostatne stojaceho bungal

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Rohožník

222,000 € 1586 €/m²

Ihneď k nasťahovaniu priestranný rodinný dom, s garážou a prekrásnou veľkou záhradou v obci Vysoká pri Morave .

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Robotnícka | 160 m²

Ponúkame na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom vo Vysokej pri M

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

235,000 € 1469 €/m²

Nová cena -10.000€ Moderný dom pri lese pripravený na okamžité bývanie

Reality Malacky

Rodinný dom | Továrenská | 100 m²

Niekedy stačí zmeniť adresu a zmení sa celý životný štýl. Viac pokoja, viac priestoru, viac čas

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Malacky

249,900 € 2499 €/m²

Posledných 5 voľných domov v 1 etape v novej lokalite Valková v Rohožníku.

Reality Rohožník

Rodinný dom | Obchodná | 101 m²

V Rohožníku nám vzniká moderná štvrť 5-izbových rodinných dvoj-domov a v novobudovanej lokalite

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rohožník

229,000 € 2267 €/m²

Nová cena ! PRESTÍŽNE RODINNÉ BÝVANIE S WELLNESS ZÓNOU A BAZÉNOM

Reality Kostolište

Rodinný dom | Nezadaná | 193 m²

Realitná kancelária Adams Reality Vám exkluzívne predstavuje výnimočný samostatne stojaci rodin

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Kostolište

449,000 € 2326 €/m²

Rastúca lokalita, výnimočný projekt – 10 moderných domov v srdci Záhoria

Reality Sološnica

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

Vstúpte do sveta bývania, kde sa spája komfort modernej architektúry s krásou prírody a pokojom

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sološnica

229,000 € 1832 €/m²

VÝRAZNÁ ZĽAVA!!! Pokoj, príroda a moderné bývanie len 12 minút od Malaciek!

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Malé Leváre | 104.8 m²

NA PREDAJ – ŠTÝLOVÁ NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU V MALÝCH LEVÁROCH Kvalita, súkromie,

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

219,000 € 2376 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie