Na predaj trojizbový hipsterský byt

Reality Trnava

3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 55 m²

Realitná kancelária reality-trnava.sk ponúka na predaj trojizbový byt v Trnave na Prednádraží,

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

155,000 € 2818 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ Zrekonštruovaný 2i byt s loggiou, Špačinská cesta

Reality Trnava

2 izbový byt | Špačinská cesta | 51 m²

Na predaj štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa na vyhľadávanej adr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 3431 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1-izbový byt alebo garsónka – platba v HOTOVOSTI

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Hospodárska | 20 m²

Súrne hľadám na kúpu 1-izbový byt alebo garsónku aj v pôvodnom stave. Všetky lokality. Cena = d

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

Stavebný pozemok, Trnava Jána Hajdóczyho

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Jána Hajdóczyho | 473 m²

🏡 NA PREDAJ TOP STAVEBNÝ POZEMOK na Jána Hajdóczyho** v srdci Trnavy! 🏗️** Veľkorysý rovný pozem

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

320,000 € 677 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TREEF | Svetlý 1,5 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na Botanickej ulici v Trnave

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Botanická | 29 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 1,5 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

146,900 € 5066 €/m²

FOX - Predaj 4 izbový byt typu BAURING vo vyhľadávanej lokalite * Čajkovského ulica *

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Čajkovského | 86 m²

Ponúkame na predaj štvorizbový byt o výmere 86 m2 vo vyhľadávanej lokalite na Veternej ulici v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

199,500 € 2320 €/m²

člen NARKS

Priemyselný areál s tromi halami a pozemkom 11 000 m2 na predaj v Dolnej Krupej

Reality Trnava

Priestor pre sklad | 1,700 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na investíciu v priemyselnej zóne obce Dolná Krupá, okr

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Trnava

329,990 € 194 €/m²

PRÚDY TRNAVA III. etapa - 1 izb. byt s balkónom

Reality Trnava

1 izbový byt | Včelárska ulica | 32.55 m²

Prúdy Trnava je nadštandardné bývanie na skok od centra - už aj s podlahovým kúrením v štandard

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

145,900 € 4482 €/m²

PRÚDY TRNAVA III. etapa - 2 izb. byt s loggiou

Reality Trnava

2 izbový byt | Včelárska ulica | 51.16 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 3712 €/m²

PRÚDY TRNAVA III. etapa - 3 izb. byt s loggiou

Reality Trnava

3 izbový byt | Včelárska ulica | 69.7 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

234,900 € 3370 €/m²

NEO - Priestor pre jednu rodinu, dve generácie alebo vlastnú cestu

Reality Trnava

Rodinný dom | Olympijská ulica | 284 m²

Na Olympijskej ulici stojí dom, ktorý bol navrhnutý a prerobený tak, aby fungoval. Bez efektov,

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Trnava

Info v RK

NEO - 5-izbový luxus ako rodinný dom v oblakoch

Reality Trnava

5 a viac izbový byt | Ulica Mikovíniho | 309.3 m²

Hľadáte bývanie, ktoré ponúka výnimočný priestor, komfort a súkromie priamo v Trnave? Predstavu

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

415,000 € 1342 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO | ZicherHouse : exkluzívna investícia v srdci historickej Trnavy

Reality Trnava

2 izbový byt | Divadelná | 53.76 m²

Projekt ZicherHouse sa nachádza v historickom centre mesta Trnava na prestížnej Divadelnej ulic

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trnava

269,900 € 5020 €/m²

NEO - Priestranný 5i dom v žiadanej lokalite - Pekné pole, Kopánka

Reality Trnava

Rodinný dom | Maximiliána Hella | 323 m²

Hľadáte veľkorysý rodinný dom v Trnave vo výbornej lokalite, ktorý ponúka množstvo priestoru aj

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Trnava

350,000 € 1084 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - kompletne zariadený 1,5-izbový byt pri centre mesta - Špačinská ulica

Reality Trnava

2 izbový byt | Špačinská cesta | 34 m²

Ponúkame na predaj presvetlený a prakticky riešený 1,5-izbový byt, ktorý umožňuje okamžité býva

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Trnava

164,900 € 4850 €/m²

Reality Trnava

Garsónka | Divadelná | 25.74 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trnava

167,900 € 6523 €/m²

NEO - CUKROVAR, TRNAVA - bez čakania: 2-izbový byt pripravený na bývanie

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrová ulica | 52.55 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Cukrovar – dokončený, ihneď k nasťahovaniu. Pokojné bývanie pár

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

230,000 € 4377 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - KAMENNY MLYN - TRNAVA - 2003m2

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenný Mlyn | 2,003 m²

Popis nehnuteľnosti 2003 m2 - rozloha, ktorú ponúka KAMENNÝ MLYN len zriedka POZEMOK PRE KLI

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

320 €/m2 320 €/m2

NEO | priestranný 3-izbový byt s výbornou dispozíciou – Na Hlinách, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Na Hlinách | 72 m²

Byt disponuje zaujímavou a prakticky riešenou dispozíciou, ktorá ponúka dostatok priestoru pre

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 2499 €/m²

CUKROVAR - 3i terasový byt s parkovacím miestom a pivničnou kobkou zdarma | dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 79 m²

Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a

Publikované: 14.09.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

359,910 € 2813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - Priestranný 4-izbový rodinný dom - Trnava Kopánka

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica Sibírska | 125 m²

Hľadáte priestranný rodinný dom s praktickou dispozíciou, ktorý ponúka dostatok miesta pre celú

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Trnava

330,000 € 2640 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - 2i byt s parkovacím miestom v projekte MIKO - skvelá investičná príležitost

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 55 m²

Hľadáte stabilnú investičnú príležitosť v podobe 2-izbového bytu v novostavbe? V mene realitnej

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trnava

194,900 € 3544 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO – Skolaudovaný 3izbový byt so slnečnou predzáhradkou v projekte Cukrovar, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 73 m²

V projekte Cukrovar sa nachádza 3-izbový byt, ktorý spája výhody moderného mestského bývania s

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Trnava

285,000 € 3904 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

CUKROVAR - Investičný 2i byt v rezidenčnej štvrti - dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 48 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

196,254 € 4089 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23047)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Upresniť hľadanie