VIVAREAL* ATRAKTÍVNY 3-izbový byt, výmera až 73 m2, veľký balkón, vlastné parkovacie státie v garáži, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Botanická | 73 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 3-izbový byt v Trnave na ulici Botanic

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

252,500 € 3459 €/m²

VIVAREAL* NOVOSTAVBA! MODERNÝ 1-izb. byt, výmera 45 m2,balkón, skolaudovaný projekt - Púpavy pri Aleji, vonkajšie parkovanie, Gen. Goliana, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 45 m²

Ponúkame na predaj dokončenú a skolaudovanú novostavbu 1-izbového bytu v projekte Púpavy pri Al

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

159,500 € 3544 €/m²

VIVAREAL* 2 POZEMKY so záhradnou chatkou, výmera spolu 550 m2, Kamenný Mlyn, cca 3 km Trnava

Reality Trnava

Záhradná chatka | Kamenný Mlyn | 25 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti Trnava Kamenný Mlyn. Pozemok je v

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Trnava

103,000 € 4120 €/m²

VIVAREAL* ROŽNÝ POZEMOK, 2 záhradky, chatka, výmera spolu 560 m2, Kamenný Mlyn, cca 3 km Trnava

Reality Trnava

Záhrada | Kamenný Mlyn | 550 m²

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Pozemky na predaj Trnava

103,000 € 187 €/m²

VIVAREAL* AKTUÁLNE! KOMPLETNE PREROBENÝ OBCHODNÝ PRIESTOR v ÚPLNOM CENTRE MESTA

Reality Trnava

Obchodné priestory | Zelený Kríčok | 30 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor v tehlovom bytovom dome priamo v centre mesta. Obchodný

Publikované: 12.09.2022 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na predaj Trnava

103,000 € 3433 €/m²

VIVAREAL* NOVOSTAVBA! ATRAKTÍVNY 4-izb. tehlový byt, výmera až 93 m2, 2x loggia, parkovacie státie, Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Štefana Moyzesa | 92 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Spiegelsal, ulica Štefana

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

258,900 € 2814 €/m²

VIVAREAL! ATRAKTÍVNA LOKALITA! 2 izb. byt, zateplený bytový dom, ulica Vladimíra Clementisa, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Vladimíra Clementisa | 48 m²

Ponúkame na predaj pekný 2 izbový byt v OV vo vyhľadávanej lokalite Trnavy na ulici Vladimíra C

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trnava

156,000 € 3250 €/m²

VIVAREAL* OBCHODNÉ -REŠAURAŇÉ, NEBYTOVÉ PRIESTORY, HISTORICKÉ CENTRUM, výmera 209 m2, Trnava

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Horné bašty | 213 m²

Ponúkame Vám na predaj dom stojaci v historickom centre mesta na ulici Horné bašty v Trnave. Je

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trnava

420,000 € 2153 €/m²

VIVAREAL* REZERVOVANÉ! VEĽKÝ 3 izb. byt, zariadený, rekonštrukcia, uzatvorená loggia, výmera až 71 m2, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 74 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj veľký zrekonštruovaný 3-izb. byt na ulici Gen. Golian

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 2365 €/m²

VIVAREAL* NOVÁ CENA! Vydané stavebné povolenie, Stavebný pozemok, výmera 829 m2, Kamenná cesta, Trnava

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenná cesta | 829 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami pre ktorý je vydané právoplatné sta

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 17.04.2025
Pozemky na predaj Trnava

400 €/m2 400 €/m2

NOVÁ CENA! 2podlažný 6izb. rod.dom s dvoj garážou na Kozáckej ul.

Reality Trnava

Rodinný dom | Kozácka | 284 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 6izb. rodinný dom na rozsiahlom pozemku o výmere 833m2 vo vyh

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

650,000 € 2289 €/m²

Na PREDAJ!!! Slnečný, stavebný pozemok ,oplotený v obľúbenej časti Trnavy na Kozáckej ulici.

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kozácka | 730 m²

Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rod.domu v Trnave na Kozáckej ulici s výmerou 729 m2. N

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

285,000 € 390 €/m²

REALFINANC 100% aktuálny!!! Po rekonštrukcii 3-izbový byt 73,02 m2 + 4 m2 loggia, Trnava.

Reality Trnava

3 izbový byt | 73.02 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 i byt v pokojnej časti mesta Trnavy na Rovnej ulici, byt sa nachád

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 2601 €/m²

Reality Trnava

3 izbový byt | Rovná | 73.02 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 2601 €/m²

Na predaj rodinný dom (obchod a služby) s ÚP = 160 m2 na pozemku = 312 m2 v centre Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | V centre Trnavy | 160 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj rodinný dom (obchod a služby) s ÚP = 160 m2 na pozemku 312 m2

Publikované: 15.10.2023 Aktualizované: 19.11.2025
Domy na predaj Trnava

310,000 € 2938 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA KARPATY – RODINNÉ BÝVANIE V DOLNÝCH OREŠANOCH

Reality Trnava

3 izbový byt | Dolné Orešany | 77 m²

Hľadáte spojenie moderného komfortu, pokoja vidieka a bezpečia pre vaše deti? Ponúkame Vám na p

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

195,990 € 2545 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Skladovacia HALA 1800 m2 (s pozemkom) NA PREDAJ v bývalom areáli TAZ Trnava

Reality Trnava

Skladový objekt | Coburghova | 1,800 m²

Ponúkame na predaj staršiu HALU o rozmeroch (š x hl.) cca 45 x 40 m a sv. výšky 4 až 6 m (celk.

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

770,000 € 428 €/m²

NA PREDAJ, Veľký, tehlový, 2i byt, 95 m2, 3xloggia, Smolenice

Reality Trnava

2 izbový byt | 95 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta-RK TOPOSREAL-ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt,nachádzajúci

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

105,000 € 1105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GARANT REAL - predaj komerčný objekt, obchodná budova, predajňa, úžitková plocha 2500 m2, na pozemku 4200 m2 obchodné centrum Trnava

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Nová | 25,000 m²

Ponúkame na predaj obchodné centrum, lokalita Trnava, ulica Nová. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: - dvojp

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Trnava

3,300,000 € 132 €/m²

EXKLUZÍVNA INVESTÍCIA: MULTIFUNKČNÁ BUDOVA NA PREDAJ, TRNAVA

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Ľ. Podjavorinskej | 2,142 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – MULTIFUNKČNÁ BUDOVA NA PREDAJ Predstavujeme vám viacúčelov

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

990,000 € 462 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ Penzion a byt

Reality Trnava

Rodinný dom | 580 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj jedinečný Penzión v obci Košolná 8km od Trna

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

630,000 € 1086 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 3-izbový byt Trnava – loggia, 2 pivnice

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Tehelná | 71.55 m²

Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj ko

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

254,000 € 3550 €/m²

Rodinný dom v prestížnej lokalite Trnavy, Spiegelsaal

Reality Trnava

Rodinný dom | Hodžova | 158 m²

Ponúkame na predaj jedinečný rodinný dom s prístavbou v najvyhľadávanejšej lokalite Trnavy – v

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

309,000 € 2013 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj výrobného priestoru, Chovateľská, Chovateľská, Trnava

Reality Trnava

Priestor pre výrobu | Chovateľská | 1,844 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečný priemyselný areál nachádzajúci sa na Chovateľskej ulici

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Trnava

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23047)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie