predaj veľký, slnečný 3-izbový byt na A. Kubinu v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Andreja Kubinu | 82.34 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, slnečný 3-izbový byt s výmerou 82,34 m2, s tromi balkónmi, situo

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

199,990 € 2429 €/m²

Novinka
Novinka

PORUBSKY | 4-izbový Bungalov s terasou, na ktorej sa bude diať život

Reality Trnava

Rodinný dom | Záhradná ulica | 128.4 m²

Maličkosti robia život krajším. Slnečné rána. Deti hrajúce sa na ulici. Večerné posedenia s blí

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Trnava

459,900 € 3582 €/m²

PRENÁJOM, Novostavba, 2 izbový byt s terasou, Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | 75 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom novostavbu 2 izbový byt s terasou v projekte Arbor

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

3-izbový byt s loggiou po rekonštrukcii, 66 m², Trnava, Prednádražie

Reality Trnava

3 izbový byt | 72 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 2847 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Creex reality - 3-izbový byt po rekonštrukcii s lodžiou | Beethovenova ulica, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Ludvika van Beethovena | 70 m²

3-izbový byt po rekonštrukcii s lodžiou | Beethovenova ulica, Trnava Popis nehnuteľnosti Cre

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Trnava

199,900 € 2856 €/m²

CreeX Reality hľadá 1-izbový byt na prenájom v Trnave

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Hospodárska | 40 m²

CreeX Reality aktuálne hľadá pre spoľahlivých klientov 1-izbový byt na dlhodobý prenájom v Trna

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na prenájom Trnava

Cena dohodou

CreeX reality - REZERVOVANÉ - Exkluzívne iba u nás - 2-izbový byt na ulici Bedřicha Smetanu, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Bedřicha Smetanu | 55 m²

2-izbový byt na ulici Bedřicha Smetanu, Trnava Popis nehnuteľnosti CreeX Reality vám exkluzív

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Trnava

155,000 € 2818 €/m²

CreeX reality - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 3-izbový byt s lodžiou, Gejza Dusíka, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Gejzu Dusíka | 66 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 3-izbový byt s lodžiou, Gejza Dusíka, Trnava Realitná kancelária CreeX

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 2803 €/m²

CreeX reality - 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s 2 lodžiami – Čajkovského ulica, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Čajkovského | 48 m²

CreeX Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt o výmere

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na prenájom Trnava

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

CreeX Reality - ///REZERVOVANÉ/// - Svetlý 3-izbový byt s výhľadom na Kamenáč – Beethovenova, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Ludvika van Beethovena | 70.33 m²

CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj 3-izbový byt typu bauri

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Trnava

190,000 € 2702 €/m²

CreeX reality - Rezervované- 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s 2 lodžiami – Čajkovského ulica, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Čajkovského | 48 m²

2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s 2 lodžiami – Čajkovského ulica, Trnava Popis nehnut

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Trnava

155,000 € 3229 €/m²

CreeX Reality - zariadený 1 izbový byt na prenájom

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Vladimíra Clementisa | 30 m²

CreeX Reality Vám ponúka na prenájom útulný a prakticky riešený 1-izbový byt typu bauring, nach

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Trnava

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

CreeX reality - GARÁŽ V ŠIRŠOM CENTRE TRNAVY – SPIEGELSÁL | ELEKTRINA | 17 m²

Reality Trnava

Garáž | Ulica Študentská | 17 m²

GARÁŽ V ŠIRŠOM CENTRE TRNAVY – SPIEGELSÁL | ELEKTRINA | 17 m² Popis nehnuteľnosti CREEX REALI

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Trnava

29,000 € 1706 €/m²

CreeX reality - krásny 1 izbový byt na ul. Veterná - Arboria

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Veterná | 31 m²

CreeX Reality a Michal Baran ponúkajú na prenájom 1 izbový byt v obľúbenej lokalite Arboria v T

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Trnava

490 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

CreeX reality - ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Tamaškovičova v Trnave.

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Tamaškovičova | 80 m²

CREEX REALITY Vám ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

CreeX Reality - Rodinný dom na veľkom 1100 m² pozemku – Trnava, Zelenečská ulica

Reality Trnava

Rodinný dom | Zelenečská ulica | 100 m²

CreeX Reality - Rodinný dom na veľkom 1100 m² pozemku – Trnava, Zelenečská ulica CreeX Realit

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Domy na predaj Trnava

399,000 € 3990 €/m²

Na predaj záhradka v Modranke 250m2

Reality Trnava

Záhrada | Modranka | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku v záhradkárskej oblasti v Modr

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

28,000 €

Na predaj pozemok v Trnave na skladové účely

Reality Trnava

Skladový objekt | Coburgova | 6,644 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok v Trnave na Coburgovej ulici P

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

91 €/m2 91 €/m2

Na predaj záhradka s chatkou v kamennom mlyne - Trnava

Reality Trnava

Záhrada | Kamenný mlyn | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku s chatkou vo vyhľadávanej loka

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

57,000 €

Na predaj garáž v Trnave na Staničnej ulici

Reality Trnava

Garáž | Staničná | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj garáž v Trnave na Staničnej ulici Celk

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

12,500 €

Znížená cena! Na predaj stavebný pozemok TT - Modranka LUX

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Modranka | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v Trnave časť

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

230,000 €

Na predaj rodinný dom v Trnave Špiegelsal

Reality Trnava

Rodinný dom | Koceľova | 373 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj rodinný dom v Trnave na Koceľovej ulici

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

480,000 € 1287 €/m²

Krásny 3iz byt s loggiou po rekonštrukcii v Trnave na Družbe

Reality Trnava

3 izbový byt | Tehelná | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

252,000 €

Ponúkame na predaj garáž v Trnave

Reality Trnava

Garáž | Kollárova | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj murovanú garáž v Trnave Garáž sa nachá

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

22,000 €

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23047)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie