Prenájom skladových priestorov v dvoch objektoch

Reality Trnava

Skladový objekt | Pri Kalvárii | 3,800 m²

MARLICK PROPERTY vám ponúka na prenájom skladové priestory Pri Kalvárii v Trnave. V prvom obj

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj | Exkluzívne - 3 izbový byt v centre Trnavy v projekte CITY RESIDANCE

Reality Trnava

3 izbový byt | Františkánska | 94.33 m²

F-one reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v jedinečnom projekte CITY RESIDENCE

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

419,000 € 4442 €/m²

Výrobno - skladová hala s kanceláriami pri severnom obchvate mesta Trnava

Reality Trnava

Skladový objekt | Malženická | 888 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka výrobno - skladovú halu, ktorá sa nachádza v areály na Malženick

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

Cena dohodou

ÚTUĽNÝ 1 IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM V TRNAVE

Reality Trnava

1 izbový byt | Olympijská | 29 m²

Ponúkame na prenájom útulný a svetlý 1-izbový byt s čiastočne oddelenou kuchyňou v pokojnej čas

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trnava

570 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Kancelária o výmere 34 m2 na Skladovej ulici v Trnave.

Reality Trnava

Administratívny objekt | Skladová | 34 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom na Skladovej ulici v Trnave kanceláriu na 1. posch.p

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Kancelária o výmere 16 m2 na Skladovej ulici v Trnave.

Reality Trnava

Administratívny objekt | Skladová | 16 m²

Ponúkame na prenájom na Skladovej ulici v Trnave kanceláriu na 1. posch.polyfunkčnej budovy. Je

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Na prenájom, kancelársky priestor v centre mesta na Športovej ulici

Reality Trnava

Administratívny objekt | Športová | 25.2 m²

Realintá kancelária Rich Reality ponúkame na prenájom priestor na kanceláriu prípade iné obchod

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

HOMreal.sk | REZERVOVANÝ _ Pekný 2-izbový byt v top lokalite Trnavy – A. Sládkoviča

Reality Trnava

2 izbový byt | A. Sládkoviča | 59 m²

Ponúkame na prenájom kompletne prerobený a moderne zariadený 2-izbový byt o výmere 59 m² v jedn

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trnava

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj | 4-izbový byt s dvoma parkovacími miestami

Reality Trnava

4 izbový byt | Štefana Moyzesa | 86 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

262,900 € 3057 €/m²

HOMreal.sk | Na predaj: zrekonštruovaná budova obchodu a služieb s 2-izbovým domom – ideálne spojenie podnikania a bývania

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Bratislavská | 220 m²

Na predaj: zrekonštruovaná budova obchodu a služieb s 2-izbovým domom – ideálne spojenie podnik

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

490,000 € 2227 €/m²

PRIESTOR PRE VAŠU KAVIAREŇ ALEBO BAR (190 m²)

Reality Trnava

Reštauračné priestory | Paulínska | 190 m²

🔥 TOP PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE MESTA – PRIESTOR PRE VAŠU KAVIAREŇ ALEBO BAR (190 m²) 🔥 Hľadáte mie

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

2,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Objekt na skladovanie, alebo malú výrobu v Trnave.

Reality Trnava

Skladový objekt | Coburgová | 230 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom voľnú halu o výmere 230 m2 vhodnú na skladovanie, ga

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

1,000 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

VÝROBNO-SKLADOVÝ OBJEKT 690 m2 S POZEMKOM 3237 m2 V TRNAVE.

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Coburgova | 925 m²

Rich REALITY ponúka na predaj výrobno - skladový objekt s oploteným pozemkom o výmere 3237 m2

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

VLČIA DOLINA - AARK: Jedinečný rodinný dom vo Vlčej doline, Suchá nad Parnou - 6 km od Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | 93 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

320,000 € 3441 €/m²

AARK: Lukratívny pozemok s rozlohou 6.189 m², Kamenná cesta, Trnava

Reality Trnava

Komerčná zóna | Johna Dopyeru | 6,189 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

Na prenájom 4 izbový bungalov v Trnave - Kamenný mlyn.

Reality Trnava

Rodinný dom | Richarda Vandru | 134 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom 4 izbový RODINNÝ DOM V TRNAVE vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Trnava

1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

AARK I Kancelárske priestory - 52 m², Sladovnícka 24, Trnava - BEZ DEPOZITU

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Sladovnícka | 52 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

426.4 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Hľadám pre klienta pekný 3 izbový byt v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Trnava | 80 m²

SaleA- Váš partner v realitách hľadá pre konkrétneho klienta ( mladý pár) 3 izbový pekný prero

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Trnava

250,000 € 3125 €/m²

HOMreal.sk | Na prenájom: zrekonštruovaný obchodný priestor – reštaurácia / služby / obchod

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Bratislavská | 220 m²

Ponúkame na prenájom samostatnú obchodnú budovu, zapísanú na LV ako reštaurácia, s možnosťou vy

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

1,300 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

AARK: Kancelárske priestory - 147,05 m², Paulínska, Trnava - CENTRUM MESTA

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Paulínska | 147.05 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta ponú

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

774.91 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ - AARK: Rodinný dom s prekrásnym výhľadom na Malé Karpaty, HORNÉ OREŠANY

Reality Trnava

Rodinný dom | 120 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

279,900 € 2333 €/m²

CÍFER - PÁC: AARK - Rodinný dom s garážou 170 m², CÍFER - PÁC

Reality Trnava

Rodinný dom | 170 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trnava

389,500 € 2291 €/m²

Predaj | 4-izbový byt s nízkymi nákladmi a park. miestom

Reality Trnava

4 izbový byt | Štefana Moyzesa | 85.27 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný a prakticky riešený 4-izbový byt s parkovacím m

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

253,900 € 2978 €/m²

Rozostavaný RD v blízkom centre Trnavy, Kozácka ulica.

Reality Trnava

Rodinný dom | Kozácka | 162 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

328,000 € 2025 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23047)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie