Exkluzívne na predaj rodinný dom v Trnave na Peknom Poli

Reality Trnava

Rodinný dom | Hviezdna | 768 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj rodinný

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

480,000 € 625 €/m²

Na prenájom kancelárske a obchodné priestory v Trnave

Reality Trnava

Obchodné priestory | Sladovnícka | 40 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na prenájom kancelárske alebo obchodné priestory

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

8.2 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Vonkajšie parkovacie státie na Zelenečskej ulici - Trnava

Reality Trnava

Garáž | Zelenečská | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie v Trnave na

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

9,000 €

Prenájom kancelársky priestor na Hospodárskej ulici v Trnave

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Hospodárska 53 | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na prenájom kancelársky priestor v budove na Hosp

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

8.2 €/m2/mesiac

Ponúkame na predaj 4 garáže na staničnej ulici v Trnave

Reality Trnava

Garáž | Staničná ulica | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 4 garáže na Staničnej ulici v Trnave

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

49,000 €

Na predaj pozemok k.ú. Vrádište okr. Skalica

Reality Trnava

Orná pôda | Vrádište | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj pozemok v obci Vrádište okr. Skalica P

Publikované: 10.05.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

12,000 €

Na predaj investičný pozemok v Trnave lokalite Prúdy

Reality Trnava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Prúdy | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj investičný pozemok pre developerov v Tr

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

60 €/m2

Krásna novostavba 2iz. bytu s loggiou v Trnave -Pekné Pole

Reality Trnava

2 izbový byt | Titusa Zemana | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj krásnu novostavbu 2-izobého bytu s logg

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

237,000 €

REZERVÉ !!! Trnava - ponúkame na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite exkluzívne iba v Kaldoreal !!!

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Koniarekova | 64 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s preskleným balkónom ,s celkovou podlahovou ploch

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

193,000 € 3016 €/m²

Bývanie s vôňou novoty, štýlový 2-izbový byt v Arborii

Reality Trnava

2 izbový byt | Zimná ulica | 45.95 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na prenájom svetlý a vkusne zariadený 2 izbový byt vo vyhľadá

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Kúpa 3-izbového bytu

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Máme záujem o kúpu 3-izbového bytu v Trnave aj v úplne pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekon

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GARÁŽ V SRDCI TRNAVY

Reality Trnava

Garáž | Vajanského | 18 m²

Hľadáte bezpečné parkovanie, praktický sklad alebo výhodnú investíciu v centre mesta? Táto gará

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

35,000 € 1944 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Pozemok v tesnej blízkosti obchvatu Trnavy

Reality Trnava

Iný stavebný pozemok | Zavarská | 4,902 m²

Directreal Next Home - POZÍCIA A LOKALITA Trnava, Trnavský kraj. Pozemok bezprostredne pri ob

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

436,278 €/m2 436278 €/m2

Novinka
Novinka

Moderný 2-izbový byt s parkovaním, klimatizáciou a spoločným dvorom. Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Andreja Hlinku | 52 m²

Ponúkame exkluzívne na prenájom priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 52 m

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

30 MIN od BA 4-IZBOVÁ PRIESTRANNÁ NOVOSTAVBA 167.38m² - BUNGALOV NA POZEMKU AŽ 702m² v PAVLICIACH

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 116.34 m²

REZERVUJTE SI UŽ DNES Ponúkame na predaj samostatný nízkoenergetický priestranný 4-izbový rodi

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

291,000 € 2501 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - RODINNÝ DOM - PAVLICE, CELKOVÁ ROZLOHA 1469M²

Reality Trnava

Rodinný dom | 276 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom v obci Pavlice. CENA: 310 000 EUR CELK

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trnava

310,000 € 1123 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ. Predaj záhrady – Kamenný mlyn, Trnava | 307 m²

Reality Trnava

Záhrada | 307 m²

Ponúkame na predaj záhradu v záhradkárskej lokalite Kamenný mlyn v Trnave, ktorá patrí k vyhľad

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

49,000 € 160 €/m²

Novinka
Novinka

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA - 99 m2 | KOMPLETNÁ KVALITNÁ REKONŠTRUKCIA | IHNEĎ VOĽNÝ | GARÁŽ

Reality Trnava

4 izbový byt | Vajanského | 99 m²

Ponúkam Vám na predaj elegantný prémiový 4-izbový byt s nádherným výhľadom na historické mestsk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

309,980 € 3131 €/m²

Nové kancelárske priestory s dobrou dostupnosťou a parkovaním vo dvore

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ružindolská | 18 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom nové kancelárske priestory s dobrou dostupnos

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

211 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

🏢 NA PRENÁJOM | KANCELÁRIA NA 3. POSCHODÍ S VÝŤAHOM 🏢

Reality Trnava

Administratívny objekt | Pekárska | 20.7 m²

🏢 NA PRENÁJOM | KANCELÁRIA NA 3. POSCHODÍ – KLIMATIZÁCIA, VÝŤAH 🏢 Ponúkame na prenájom kancelá

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

292.8 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Klimatizovaná kancelária s parkovacím miestom

Reality Trnava

Administratívny objekt | Bulharská | 15.16 m²

ASGARD home reality ponúka na prenájom kanceláriu o veľkosti 15,16 m2 s klimatizáciou a parkova

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

190 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Nové obchodné a kancelárske priestory so showroomom a parkovacími miestami

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Strojárenská | 113 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom nové obchodné/kancelárske priestory so sklado

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,903 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

🌟 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ NOVOSTAVBA BAKER STREET RESIDENCE

Reality Trnava

1 izbový byt | Pekárska | 27.7 m²

🌟 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | NOVOSTAVBA – BAKER STREET RESIDENCE, PEKARSKÁ UL., TRNAVA🌟 Ponúkame n

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

145,900 € 5267 €/m²

Obchodné priestory s možnosťou dokončenia podľa predstáv nájomcu

Reality Trnava

Obchodné priestory | Limbová | 114 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom obchodné / administratívne priestory uprostre

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

342 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23047)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie