Zariadený 1-izbový byt s výťahom v tichej štvrti

Reality Trnava

1 izbový byt | Okružná | 29 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt v bytovom do

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trnava

540 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Obchodno-skladové priestory na okraji Trnavy s vlastným parkovaním

Reality Trnava

Obchodné priestory | Trstínska cesta | 1,225 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj obchodno-skladové priestory na Trstínskej ceste

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Trnava

1,250,000 € 1020 €/m²

Nový sklad 600 m2 s prístupmi z každej strany

Reality Trnava

Skladový objekt | Kočiské | 600 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom úplne nové skladové priestory s výbornou dost

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

3,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM MODRANKA

Reality Trnava

Rodinný dom | Javorová | 175 m²

TOP PONUKA | ŠTÝLOVÝ, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM V MODRANKE 🌟 Predstavujeme vám výn

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

399,000 € 2280 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🏡 NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ LOKALITE – TRNAVA 🏡

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Traťová | 617 m²

🏡 NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ LOKALITE – KAMENNÝ MLYN, TRNAVA | 748 m² 🏡 Ponúkame na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

390 €/m2 390 €/m2

PREDAJ - 3-izbový byt s loggiou v zelenom prostredí- TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Jiraskova | 72.5 m²

Hľadáte svetlý domov s príjemnou atmosférou? Predáme príjemný, charizmatický 3-izbový byt o vý

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

224,000 € 3090 €/m²

Novostavba 4i rodinného domu vo vyhľadávanej tichej lokalite

Reality Trnava

Rodinný dom | Kamenný mlyn | 130 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom čerstvú novostavbu rodinného domu v jednej s

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Trnava

2,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Zariadený 1-izbový byt s výťahom na Východnej ulici

Reality Trnava

1 izbový byt | Veterná | 49 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený a zrekonštruovaný 1-izbov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trnava

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s garážou a bazénom vo vyhľadávanej lokalite Modranky

Reality Trnava

5 a viac izbový byt | 280 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj kompletne moderne zrekonštruovaný 6-izbového do

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

525,000 € 1875 €/m²

Reality Trnava

Obchodné priestory | Trstínska cesta | 1,225 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom obchodno-skladové priestory na Trstínskej ces

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

Cena dohodou

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA | 4-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM – TRNAVA

Reality Trnava

4 izbový byt | Trnava | 90 m²

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA | 4-IZBOVÝ MODERNÝ BYT NA PRENÁJOM – TRNAVA 🏡 Pre nášho seriózneho klien

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trnava

1,100 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rožný 755m2 pozemok v Trnave s domom, pivnicou, garážou a dielňou

Reality Trnava

Rodinný dom | Kuzmányho | 115 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj rožný z oboch strán (západ, juh) prístupný stav

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

390,000 € 3391 €/m²

TOP PONUKA 3-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM – SÍDLISKO DRUŽBA,TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Vladimíra Clementisa | 68 m²

TOP PONUKA | 3-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM – SÍDLISKO DRUŽBA, TRNAVA 🌟 Ponúkame na prenájom priestr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trnava

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA | RODINNÝ DOM DO 40 KM OD TRNAVY 🏡

Reality Trnava

Rodinný dom | Trnava | 100 m²

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA | RODINNÝ DOM DO 40 KM OD TRNAVY 🏡 Pre nášho seriózneho klienta hľadáme

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na kúpa Trnava

170,000 € 1700 €/m²

Obchodné priestory s kanceláriami pri centre mesta

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Kollárova | 36 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory na rohu Kollárovej a A.

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

285 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

TOP PONUKA | MODERNÝ RODINNÝ DOM V LOKALITE KAMENNÝ MLYN 🌟

Reality Trnava

Rodinný dom | Bežecká | 125 m²

TOP PONUKA | MODERNÝ RODINNÝ DOM V LOKALITE KAMENNÝ MLYN 🌟 Predstavujeme vám štýlový samostatn

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

555,000 € 4440 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🏢 NA PREDAJ | OBJEKT S OBCHODNÝMI PRIESTORMI A BYTMI 🏢

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Štefánikova | 395 m²

🏢 NA PREDAJ | KOMPLEXNÝ OBJEKT S OBCHODNÝMI PRIESTORMI A BYTMI – TRNAVA 🏢 Ponúkame na predaj d

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

Cena dohodou

Slnečný dom s 786m2 v tichej rodinnej lokalite s bazénom

Reality Trnava

Rodinný dom | Javorová | 120 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj kompletne rekonštruovaný rodinný dom v tichej a vyhľadávan

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

366,000 € 3050 €/m²

Moderne zariadený 6i rodinný dom s bazénom a saunou v Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Javorová | 180 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom kompletne moderne zrekonštruovaný 6-izbový do

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Trnava

1,800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

AARK: 2-izbový byt s potenciálom 3 izieb a panoramatickým výhľadom, Na hlinách 55, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Nezadaná | 63.7 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta ponú

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

195,700 € 3072 €/m²

HOMreal.sk | REZERVOVANÝ

Reality Trnava

1 izbový byt | Terézie Vansovej | 37 m²

Na predaj ponúkame väčší a moderne zariadený 1.izbový byt s balkónom, pivnicou a vlastným parko

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

167,000 € 4514 €/m²

HOMreal. sk / Kancelárske priestory na prenájom v centre Trnavy s parkovaním.

Reality Trnava

Administratívny objekt | Halenárska | 137 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory v centre Trnavy na Halenárskej ulici. Tento

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

1,700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt - Trnava, Generála Goliána

Reality Trnava

2 izbový byt | Generála Goliána | 65 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie bez kompromisov? F-1one reality ponúka na prenájom úplne n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom | 3-izbový byt na Botanickej ulici

Reality Trnava

3 izbový byt | Botanická | 65.56 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranný a prakticky riešený 3-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23047)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie