Na PREDAJ novostavba bungalov v žiadanej lokalite, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornočermánska | 94 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed

Publikované: 10.04.2022 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Znížená cena PREDAJ novostavba 4i bungalov, pozemok 909m2, Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 111 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Nitra

349,990 € 3153 €/m²

Na PREDAJ jedinečný rodinný dom 438m2 s veľkolepým pozemkom 1,8 ha – súkromie, komfort a možnosti podnikania

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | 438 m²

JUDr. Katarína Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk rodinný dom: 438

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 09.06.2025
Domy na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

Na PREDAJ veľkometrážny 3-izbový exkluzívny, zariadený byt v novostavbe s parkovaním, Nitra-centrum

Reality Nitra

3 izbový byt | Priehradná | 99 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ novostavba 1i bytu s balkónom v Rezidencii Golianovo

Reality Nitra

1 izbový byt | 35.86 m²

Katarina Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka n

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

REZERVOVANÉ Na PREDAJ – 2 izbový byt s terasou a parkovacím miestom - Tabáň

Reality Nitra

2 izbový byt | Piaristická | 61 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 email: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na p

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Na predaj 2i byt 65m2 s terasou v novostavbe Vila na Číneši - úplné centrum Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Radlinského | 64.5 m²

Publikované: 28.10.2023 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ štýlová 4-izbová novostavba pri Nitre – skolaudovaná, pripravená na nasťahovanie

Reality Jelšovce

Rodinný dom | 137 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Priprav

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jelšovce

Cena dohodou

FOR SALE NA PREDAJ exkluzívna vila pri mori, priamo na pláži - Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Iný objekt na bývanie | Chorvátsko

Stanislava Hoppe +421 910 318 899 e-mail: stanka.hoppe@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.06.2025
Domy na predaj

Cena dohodou

Na PREDAJ novostavba 2i bytu s balkónom v Rezidencii Golianovo

Reality Golianovo

2 izbový byt | Nezadaná | 50.13 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Golianovo

Info v RK

Na PREDAJ novostavba 3i bytu 87m2 s dvomi terasami 73m2 a vírivkou v Centre mesta

Reality Nitra

3 izbový byt | 160 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pred

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

NA PREDAJ apartmány (novostavba) pri mori v Chorvátsku

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

Na PREDAJ Exkluzívna vila 320m2, pozemok 701m2 s výhľadom na golfové ihrisko v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 320 m²

Publikované: 01.06.2024 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ MODERNÝ bungalov v obci Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | Pohranická ulica | 120 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Ponúkam

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malý Lapáš

Cena dohodou

Na PREDAJ 4i bungalov Nitra - Nový- Cabaj

Reality Nitra

Rodinný dom | 90 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 3211 €/m²

Na PREDAJ novostavba 3i byt so záhradkou v Rezidencii Golianovo

Reality Nitra

3 izbový byt | 68.19 m²

Katarína Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka n

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

Reality Golianovo

1 izbový byt | Nezadaná | 35.86 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Golianovo

Info v RK

Na PREDAJ Exkluzívna vila 320m2 na golfovom ihrisku v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Nitra | 280 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pre

Publikované: 13.03.2023 Aktualizované: 22.02.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ 5 i novostavba bungalov s garážou v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 180 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na predaj 4

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 30.01.2025
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Pripravujeme Na PREDAJ - Štýlová 4-izbová novostavba -Nitra - Veľké Zálužie

Reality Veľké Zálužie

Rodinný dom | Hlavná | 137 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Pripravu

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Zálužie

245,000 € 1788 €/m²

REZERVOVANÉ Na PREDAJ - 4izbova NOVOSTAVBA - pripravená na okamžité nasťahovanie

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

V2 Real Estate ponúka na predaj moderný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v pokojnej a vyh

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

235,000 € 2611 €/m²

Predaj 2i bytu s parkovacím státím, ul. Svornosti

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Ulica Svornosti | 52.55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2i byt v novostavbe skolaudovaného bytového domu na ulici Svornos

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

223,000 € 4244 €/m²

Predaj 3i rodinný dom so zimnou záhradou v obľúbenej časti Rajky, krb, pozemok 540 m2, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj priestranný, jednopodlažný montovaný rodinný dom so zimnou záhradou a krbom.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

259,000 € 2866 €/m²

Predaj 3i byt s balkónom v uzatvorenom areáli, Viladomy, Rajka

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj priestranný plne zariadený 3 izbový byt s balkónom. Byt s rozlohou 58 m² je

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

145,000 € 2500 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Rodinné domy na predaj (23120)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie