Predaj - 4 izbový rodinný dom - novostavba/typ Bungalov - Dunakiliti. HU

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti | Dunakiliti

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj dva 4 izbové rodinné domy v Dunakiliti - Maďarsko. Dun

Publikované: 02.04.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

195,000 € 2167 €/m²

REZERVOVANÉ KOMPLETNE ZARIADENÝ 2I BYT S PIVNICOU A 2 PARKOVACÍMI MIESTAMI

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Monardová | 54.1 m²

REZERVOVANÉ moderná rezidenčná štvrť | pokojná a rodinná atmosféra | v blízkosti nákupné centr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Nový 4izbový rodinný dom v tichej okrajovej časti Senice

Reality Senica

Rodinný dom | Železničná | 111 m²

Realitná kancelária KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový poschodový nový rodinný

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senica

269,000 € 2423 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ-RODINNÝ DOM - USADLOSŤ S POZEMKOM 33 000 m² | HORNÉ PLACHTINCE | OKRES VEĽKÝ KRTÍŠ

Reality Horné Plachtince

Farmárska usadlosť | Veľké plachtince | 90 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj jedinečnú farmársk

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Horné Plachtince

168,000 € 1867 €/m²

Predaj-3 izbový rodinný dom novostavba v obci Láb okr. Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | 89.5 m²

Moderný rezidenčný projekt Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka na predaj moderný 3-izbo

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Láb

230,000 € 2570 €/m²

Na predaj novostavba rodinného domu s krásnym udržiavaným pozemkom, v súkromnou areáli, okolie Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 100 m²

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku na predaj 3 – izbový rodinný dom, v okolí Nových Zámkov.

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

194,000 € 1940 €/m²

3-izbový byt s atmosférou rodinného domu, terasou a podkrovím

Reality Nová Dedinka

3 izbový byt | 79.19 m²

Útulný byt | Príjemná terasa | 2x Parkovanie | Vlastné podkrovie | Klimatizácia Predstavte si

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

224,900 € 2840 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj príjemný 1-izbový tehlový byt s balkónom v TOP lokalite Piešťan

Reality Piešťany

1 izbový byt | 42 m²

Ponúkame na predaj útulný a slnečný 1-izbový tehlový byt s balkónom o výmere 42,12 m², nachádza

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Piešťany

132,870 € 3164 €/m²

Novinka
Novinka

POSLEDNÝ VOĽNÝ, dokončenie v štandarde!!! NOVOSTAVBA 4.-izb. RD, hliníkové žalúzie, 2x park. miesto, obec Dolná Krupá

Reality Dolná Krupá

Rodinný dom | Podhájska | 81.2 m²

SKOLAUDOVANÉ!!! Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 4 izb. rodinného domu (v radovej zástavbe 3 BJ)

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dolná Krupá

205,000 € 2525 €/m²

Novinka
Novinka

Už dokončený dom v holo, predaj aj na kľúč, Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | Kráľov Brod | 96.22 m²

Úsporné DOMY na predaj! Predstavujeme vám kvalitne postavený, váš možný nový domov, ktorý pomôž

Publikované: 07.02.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

245,000 € 1788 €/m²

Luxusný 4 izbový byt s komorou, terasou, na predaj Galanta

Reality Galanta

4 izbový byt | Športová | 79.52 m²

Ste náročný na bývanie? Predstavujeme vám moderné a zároveň atraktívne bývanie, naviac - s n

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Galanta

212,500 € 2672 €/m²

NOVOSTAVBA, 3 izbové byty v štandarde na predaj, Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | Športová | 58.22 m²

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Galanta

167,500 € 2877 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s 2x P, komorou, v novostavbe pri GALANTE

Reality Vozokany

3 izbový byt | Vozokany | 66.94 m²

Moderné bývanie si môžete užiť aj mimo mesta, na dedine na dosah od okresného mesta Galanta /12

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vozokany

135,000 € 2017 €/m²

Obchodný priestor na rôzne podnikateľské účely, predaj, Dunajská Stred

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Letištná | 185 m²

IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj komerčný priestor na rôzne podnikateľské úč

Publikované: 08.03.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

230,000 € 1243 €/m²

Slnečnice, 4 izbové moderné bývanie, novostavba, Čierny Brod

Reality Čierny Brod

Rodinný dom | Čierny Brod | 102.86 m²

Bývanie v súkromí prináša komfort bývania v novovytvorenej lokalite obce Čierny Brod. Moderné

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čierny Brod

229,900 € 2235 €/m²

Novostavba, 3 izbový byt na predaj, Galanta, Hody

Reality Galanta

3 izbový byt | Hody | 84.66 m²

Realitná kancelária IntExReal Vám ponúka bývanie v súkromí, v uzatvorenej, tichej časti mesta

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Galanta

158,000 € 1800 €/m²

Na predaj 2 izbový byt v súkromí, Galanta, Hody

Reality Galanta

2 izbový byt | Hody | 48.61 m²

Realitná kancelária IntExReal Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s terasou, / orientácia terasy

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Galanta

132,000 € 2462 €/m²

Na predaj 2 izbový byt v súkromí, Galanta časť Hody

Reality Galanta

2 izbový byt | Hody | 48.83 m²

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Galanta

132,000 € 2481 €/m²

Veľkometrážny 2 izbový byt s komorou, / 62,79 m2 /, na predaj Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | 62.79 m²

Ste náročný na bývanie? Predstavujeme vám moderné a zároveň atraktívne bývanie, naviac -

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Galanta

Cena dohodou

Moderná, novostavba k nasťahovaniu, predaj Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

Snívate o modernom, dokončenom dome, ktorý si treba už len užiť? Balte kufre ...  Čo vám pon

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

340,000 € 2704 €/m²

NOVOSTAVBA -2 izbový byt s komorou, na predaj Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | Nezadaná | 46.48 m²

Ste náročný na bývanie? Predstavujeme vám moderné a zároveň atraktívne bývanie, naviac - s

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Galanta

135,000 € 2904 €/m²

Novostavba typu dvojdom na kľúč, Čierny Bord

Reality Čierny Brod

Rodinný dom | Čierny Brod | 94.65 m²

Moderný projekt sa chystá v súkromí širšieho centra obce Čierny Brod, Prízemný rodinný dom, ty

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čierny Brod

209,900 € 2218 €/m²

Novostavba s garážou, 225 m², Košúty

Reality Košúty

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľký 4 izbový rodinný dom s garážou a za

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košúty

255,000 € 1417 €/m²

Studienka - nízkonákladový 3i rodinný dom v centre obce

Reality Studienka

Rodinný dom | Nezadaná | 83 m²

Hľadáte pokojné bývanie v tichej lokalite, no zároveň chcete mať základnú občiansku vybavenosť

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Studienka

205,000 € 2470 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23125)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie