KOMPLETNE ZARIADENÝ 3I DREVODOM V CHATOVEJ OSADE

Reality Bodíky

Rodinný dom | 49.58 m²

v lužnom lese s Bodíckymi ramenami Dunaja | vhodný na bývanie aj rekreáciu | kúpou voľný Hľadá

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bodíky

60,000 € 1210 €/m²

Exkluzívny 4-spálňový APARTMÁN na pobreží

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Predaj jedinečnej nehnuteľnosti na nábreží - Paseo de la Explanada, ALICANTE. Kľúčové vlastn

Publikované: 01.08.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

875,000 € 5147 €/m²

Rekreačná chata - v krásnom vysokohorskom prostredí v srdci Nízkych Tatier.

Reality Jarabá

Vidiecky dom | 85 m²

Ste radi obklopení pestrou prírodou v lete aj v zime, krásnym výhľadom na les a horským vzdu

Publikované: 28.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Jarabá

229,000 € 2341 €/m²

Nadštandardná 4 izbová rekreačná chata s garážou, Nízke Tatry - Jarabá

Reality Jarabá

Chalupa, rekreačný domček | 167 m²

Ste radi obklopení pestrou prírodou v lete aj v zime, lesom a horským vzduchom? V tom prípade s

Publikované: 28.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jarabá

349,000 € 2090 €/m²

NA PREDAJ OBCHODNÝ PRIESTOR S PREDZÁHRADKOU, V PROJEKTE DVE SÝPKY, BRATISLAVA JAROVCE, CENA S DPH: 328.000 €

Reality Bratislava-Jarovce

Obchodné priestory | Jantárová | 176.41 m²

vhodný pre predajňu akéhokoľvek typu | showroom | kanceláriu | ordináciu | kaderníctvo | atelié

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Jarovce

328,000 € 1859 €/m²

Štýlová novostavba v Kozárovciach – bývajte moderne s minimálnymi nákladmi!

Reality Levice

2 izbový byt | Kozárovce 1015 | 46.5 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, kde stačí prísť s jednou kufrom? Máme pre Vás ponuku, ktorá spája

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Levice

94,900 € 2041 €/m²

POD LESÍKOM - 5-izbové rodinné domy na krok od prírody vybavené v peknom štandarde

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Na humnisku | 121 m²

Vykročte s nami do prírody a objavte jedinečný domov Pod lesíkom Cena v štandarde | príjemné p

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

199,990 € 1645 €/m²

Predaj-3 izbový rodinný dom novostavba v obci Láb okr. Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | 89.5 m²

Moderný rezidenčný projekt Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka na predaj moderný 3-izbo

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Láb

230,000 € 3029 €/m²

4 izbový byt pri Horskom parku na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdkova cesta | 113 m²

výhľad na park | terasa | parkovanie v garáži KARIN&PARTNERS ponúka na predaj 4 izbový

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

NA PREDAJ OBCHODNÝ PRIESTOR S TERASOU V PROJEKTE DVE SÝPKY, BRATISLAVA JAROVCE, CENA S DPH: 559.650 €

Reality Bratislava-Jarovce

Obchodné priestory | Jantárová | 346.89 m²

vhodný pre predajňu akéhokoľvek typu | detské, športové, vdelávacie alebo medicínske centrum |

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Jarovce

559,650 € 1613 €/m²

4izbový rodinný dom, k.ú.Kolárovo, na samote v prírode

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 125 m²

NA PREDAJ: Rodinný dom, novostavba pred dokončením, päťizbový nízkoenergetický drevodom, v k.ú.

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

140,000 € 1240 €/m²

Predaj - Rodinné domy, 3 a 4 izbové, nízko-energetické novostavby ,,Typ Bungalov“ RAJKA - Maďarsko

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Ponúkame na predaj dva rodinné domy, 3 a 4 izbové, nízko-energetické novostavby ,,Typ Bungal

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rajka

260,000 € 1287 €/m²

Viac než Dom: 105 m2 Bývania, 1500 m2 Pozemku a potenciál pre ďalšie izby

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Svätý Anton | 105 m²

novostavba | nízkoenergetický dom | tiché prostredie | priestranný pozemok Predstavujeme dom,

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

335,000 € 3190 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj - Rodinný dom 4 izbový ,, Typ Bungalov " v obci Láb - okr. Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | 103 m²

Ponúkame Vám na predaj modernom rezidenčnom projekte 4 izbové rodinné domy v obci Láb okr. Mal

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Láb

312,000 € 3029 €/m²

NA PREDAJ: 3izbový rodinný dom, Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 100 m²

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku na predaj 3 – izbový rodinný dom, v okolí Nových Zámkov.

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

193,900 € 1939 €/m²

Novostavba 4 izbového rodinného domu na predaj – Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Snežienková | 121.75 m²

| novostavba | individuálne prispôsobenie | moderný dizajn | komfort Ponúkame na predaj novo

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

285,000 € 2341 €/m²

DVOJPODLAŽNÝ REKREAČNÝ DOM V PRIVÁTNOM AREÁLI PRI VOJČIANSKOM JAZERE

Reality Vojka nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | 71.84 m²

novostavba v jedinečnom projekte Jazero Vojka | len 30 minút od Bratislavy | kúpou voľný Sníva

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vojka nad Dunajom

149,000 € 2074 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KOMPLETNE ZARIADENÁ NOVOSTAVBA REKREAČNEJ CHATY

Reality Bodíky

Chalupa, rekreačný domček | 49.58 m²

v lužnom lese s Bodíckymi ramenami Dunaja | vhodná na bývanie aj rekreáciu | kúpou voľná Hľadá

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bodíky

60,000 € 1210 €/m²

5 izbový byt pod Slavínom

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Vlčkova | 198 m²

5 izieb| lokalita | výhľad | horský park| terasa | parking KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Na predaj novostavba priestranný 3-izbový rodinný dom po rekonštrukcii – Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Nesvady,

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nesvady

179,800 € 1498 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový holobyt - tehlová novostavba v meste Nesvady – 120 m2, 2 kúpeľne, výnimočný priestor mimo bytovky

Reality Nesvady

3 izbový byt | 120 m²

Pripravujeme na predaj priestranný 3-izbový holobyt - tehlová novostavba v meste Nesvady – 120

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nesvady

98,900 € 824 €/m²

Luxusný štýlový rodinný dom v Andovciach

Reality Andovce

Rodinný dom | 240 m²

NA PREDAJ: Luxusný štýlový dvojpodlažný 5izbový rodinný dom v Andovciach s dvoj-garážou, tromi

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Andovce

389,800 € 1662 €/m²

Predaj - Rodinný dom 4 izbová novostavba ,,Typ Bungalov" - Rajka/Maďarsko.

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom ,, Typ Bungalov" Rajka - Maďa

Publikované: 19.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

245,000 € 2273 €/m²

REZERVOVANÉ: Kompletne zrekonštruovaný 4i rodinný dom v meste Šaštín-Stráže

Reality Šaštín-Stráže

Rodinný dom | Nádražná | 110 m²

dom | les | Záhorie RK KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový nový rodinný dom s

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šaštín-Stráže

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie