Na predaj nadštandardný mezonet v skvelej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Páričkova | 204 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj unikátny 4 izbový mezonet vo výbornej lokalite.

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

MALIBU Apartmán B2-4 PENTHAUS s lódžiou a strešnou terasou

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 3 izbový slnečný PENTHAUS s nád

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

405,950 € 4511 €/m²

RIVERS l Moderný 2-izbový byt v ikonickej Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 57 m²

RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojizbový byt v legendárnej Eurovea Tower,

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

610,000 € 10702 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dnes ART ŠTÝL a zajtra ÚTULNÝ MINIMALIZMUS v byte v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Baštová | 118.4 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj očarujúci mezanín v srdci historického

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

535,000 € 4519 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte BORY NA HRÁDZI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Mateja Encingera | 166.56 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka moderný, dizajnový a priestranný 4-izbový byt

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

579,000 € 3476 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa B

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Révová | 267 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj rodinný dom na Hradnom kopci s nádh

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa A

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Révová | 268 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RIVERS | Moderný byt s fascinujúcim výhľadom v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75.6 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj moderný byt s dvomi spálňami v projekte

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RIVERS | Nebytový priestor vhodný na rôzne účely

Reality Bratislava-Dúbravka

Obchodné priestory | Agátová | 56.91 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj výborne udržiavaný nebytový priestor, k

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Dúbravka

149,000 € 2618 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MALIBU BUNGALOV C-1 s terasou a BBQ zónou

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 4 izbový slnečný BUNGALOV s nád

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

985,940 € 8216 €/m²

ATLANTIS Apartmán B2-2 so záhradou

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 4 izbový slnečný apartmán s nád

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

463,950 € 4640 €/m²

Na predaj praktický 2-izbový byt l PANORAMA CITY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 53 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj praktický 2-izbový byt v PANORAMA CITY. O byte

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 6396 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Dizajnový byt v Sky parku s priamym kontaktom so zeleňou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 79.42 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj dizajnový byt v projekte Sky Park, ktorý

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 7542 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Klingerka: Nadštandardný 3-izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 88 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Bývanie, ktoré inšpiruje – byt s panoramatickými výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Krasovského | 100.4 m²

Poďme spolu začať písať dejiny Vášho nového bývania.. Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE V

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | 4-izbový byt, kde sa každý deň začína výhľadom na Hrad

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Krasovského | 107.41 m²

Vstúpte do priestoru, kde sa výhľady menia na zážitok a komfort sa stáva štandardom. Realitná

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

MALIBU Apartmán A3-3 s terasou a záhradou

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 3 izbový slnečný apartmán s vla

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

336,350 € 4204 €/m²

ATLANTIS Apartmán B2-8 PENTHAUS s terasou

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

446,550 € 5582 €/m²

POSEIDON Apartmán C-6 PENTHAUS s terasou

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj výnimočný 4 izbový slnečný PENTHAUS s n

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

405,950 € 3866 €/m²

RIVERS | Butikovo zariadený ateliér na 32. poschodí Eurovea Tower

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 56.33 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj moderný a komfortný butikový ateliér na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 7083 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

SKY PARK - Byt na mieru s panoramatickým výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 97.53 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj elegantný na mieru zariadený byt na 20.

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 6654 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | PREMIUM VILLA (Bratislava - Slavín)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 500 m²

RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj výnimočnú vilu situovanú v jednej z najprestížnejších a

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

5,000,000 € 10000 €/m²

MALIBU Apartmán B2-2 s terasou a záhradou

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 3 izbový slnečný apartmán s nád

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

382,750 € 4784 €/m²

Na predaj praktický 1,5 izbový byt l STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 44 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj moderný a svetlý 1,5-izbový byt v jednom z najprestížnejšíc

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

272,000 € 6182 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23124)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie