DIVA: Luxusne zariadený trojizbový byt v srdci Abu Dhabi

Reality Spojené Arabské Emiráty

3 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Luxusne zariadený trojizbový byt v srdci Abu Dhabi Ponúkame Vám jedinečné bývanie v srdci Abu D

Publikované: 22.06.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

399,000 € 4926 €/m²

REZERVOVANE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 61 m²

Babony TRE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej Babony TRE & partners Vám ponú

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 4752 €/m²

Babony TRE | 4 izbový dvojpodlažný dom č. 2 v Kráľovej pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Kaštieľska | 166.02 m²

Babony TRE | Vám predstavuje jedinečnú príležitosť získať svoj vysnívaný domov v developerskom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

441,000 € 2656 €/m²

BABONY TRE I Developerský projekt Barokový most

Reality Kráľová pri Senci

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 6,000 m²

POSLEDNÉ 3 DOMY V PREDAJI!! Babony TRE | Vám predstavuje jedinečnú príležitosť získať svoj vysn

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová pri Senci

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE | Na predaj pekný 2 izbový byt v projekte Tammi, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekt

Publikované: 10.06.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 3650 €/m²

Babony TRE I NA PREDAJ 4i rodinný dom s veľkým pozemkom v Galante

Reality Galanta

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu nachád

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Galanta

264,500 € 2645 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekte TAMMI v Dúbravke.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 4254 €/m²

Exkluzívne garáže v projekte PARK3BA, Triblavina, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

Obchodné priestory | Triblavinská | 8,000 m²

Predstavujeme vám exkluzívnu príležitosť stať sa súčasťou prestížneho projektu PARK3BA v lokali

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vajnory

118,639 € 15 €/m²

Babony TRE I Na predaj Luxusná vila „Tomma“ v Ubud, Bali

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

Táto luxusná vila v Ubud ponúka neopakovateľný únik do srdca prírody Bali. Obklopená bujnou d

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj

1,650,000 € 1031 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ I Predaj nadštandardného 3 izb. bytu v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 100 m²

Realitná kancelária Babony TRE ponúka na predaj štýlový a priestranný 3-izbový podkrovný byt s

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

279,000 € 2790 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIVA: Typ A Luxusne zariadený štvorizbový byt v srdci Abu Dhabi

Reality Spojené Arabské Emiráty

4 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Typ A Luxusne zariadený štvorizbový byt v srdci Abu Dhabi Ponúkame Vám jedinečné bývanie v srd

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

400,000 € 5000 €/m²

Exkluzívna garáž ( typu B) v projekte PARK3BA, Triblavina, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

Garáž | Triblavinská | 102 m²

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vajnory

178,369 € 1749 €/m²

Babony TRE I Predaj 3i bytu v novostavbe v Rači

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²

Ponúkame na predaj priestranný, 3-izbový byt v novostavbe situovaný vo vyhľadávanej časti Brati

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4597 €/m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 38 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke s balkonom ZAČIATOK PREDAJA v novom

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

182,400 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 48 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka ZAČIATOK PREDAJA v novom

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,400 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE/ novostavba 2-izb. zariadený, projekt NUPPU (odpočet DPH)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 58 m²

Predáme 2-izb. byt v kvalitnom projekte NUPPU, novostavba, Mlynské Nivy, ešte nikdy neobývaný,

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5517 €/m²

Babony TRE/ NOVOSTAVBA moderný bungalov – dokončený na kľúč

Reality Senec

Rodinný dom | 130 m²

Ponúkame vám na predaj novostavbu rodinného domu – typ bungalov, 5 minút od Senca. Rodinný dom

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Senec

359,000 € 2762 €/m²

Babony TRE | Slnečný a priestranný dvojizbový byt na Kolibe s terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bellova | 112 m²

Na predaj ponúkame veľkometrážny dvojizbový byt na Kolibe s predzáhradkou a terasou. Byt pozost

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 5348 €/m²

BABONY TRE I Luxusné dvojpodlažné chalet pri Liptovskej Mare

Reality Liptovský Trnovec

Hotel, penzión, ubytovňa | 133 m²

BABONY TRE I Luxusné dvojpodlažné chalet pri Liptovskej Mare, Liptovský Trnovec Na predaj: Lux

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Trnovec

498,000 € 3744 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE/ moderný bungalov, dokončený na kľúč / NOVOSTAVBA

Reality Nový Svet

Rodinný dom | Nový svet | 130 m²

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nový Svet

359,000 € 2762 €/m²

BABONY TRE I Predaj štýlového tehlového domu v Rajke pri Bratislave

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj štýlový tehlový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa v s

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

309,000 € 1236 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývanie ako z katalógu – Dizajnový 3-izbový byt s terasou a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 75 m²

Babony TRE vám exkluzívne ponúka výnimočný byt pre klienta, ktorý hľadá viac než len bývanie –

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 5320 €/m²

REZERVOVANÝ | Slnečný 3-izbový byt v novostavbe Nová Záhorská

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Kunovská | 77.87 m²

Realitná kancelária Babony TRE exkluzívne ponúka na predaj krásny a moderne riešený 3-izbový by

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

299,990 € 3852 €/m²

Exkluzívna garáž (typu A) v projekte PARK3BA, Triblavina, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

Garáž | Triblavinská | 68 m²

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vajnory

118,639 € 1745 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Rodinné domy na predaj (23088)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Upresniť hľadanie