Rodinný dom | 150 m²
CreeX Reality a Michal Gašparík ponúkajú na predaj rodinný dom – bungalov z roku 2011, nachádza
255,000 € 1700 €/m²
Rodinný dom | Okružná | 105 m²
CreeX Reality a Michal Baran Vám exkluzívne ponúkajú na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v o
299,000 € 2848 €/m²
Rodinný dom | 100.2 m²
CreeX Reality a Zoltán Varga ponúkajú na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – bungalov v štádi
195,500 € 1951 €/m²
2 izbový byt | Armádna | 56 m²
Realitná kancelária CreeX Reality ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v by
189,000 € 3375 €/m²
Rodinný dom | Agátová | 180 m²
CreeX Reality a Michal Baran ponúkajú na predaj moderný dvojgeneračný rodinný dom v obci Zelen
580,000 € 3222 €/m²
4 izbový byt | Kukučínova | 120 m²
CreeX Reality a Michal Baran ponúkajú na predaj priestranný 4-izbový byt v centre mesta Sereď,
235,000 € 1958 €/m²
Rodinný dom | 113 m²
CreeX Reality a Peter Strečanský ponúkajú vo výhradnom zastúpení na predaj moderný, kvalitne po
465,000 € 4115 €/m²
Vidiecky dom | 110 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečnú ponuku rodinného domu so záhradou (1 706 m2), plaveckým bazéno
325,000 € 2955 €/m²
2 izbový byt | Jančova | 51.9 m²
ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje absolútne dokonalý 2-izbový byt s množstvom úložného prie
349,000 € 6724 €/m²
3 izbový byt | Herlianska | 66 m²
Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku - úchvatný 3-izbový byt po rozsiahlej a luxusnej rekonštruk
289,000 € 4379 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 230 m²
!!! Znížená cena !!! *** Potok tečúci popri pozemku – Krásna tichá lokalita plná zelene – Výbor
220,000 € 957 €/m²
Polyfunkčný objekt | Bratislavská | 343 m²
*** TOP INVESTÍCIA, VÝBORNÁ LOKALITA PRI CENTRE, PARKOVISKO, OBCHOD A 2 ZARIADENÉ BYTY *** ***
385,000 € 1122 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 230 m²
220,000 € 957 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 758 m²
!!! Znížená cena !!! ** Štýlový rodinný dom – Garáž – Veľká murovaná terasa so vstavaným grilom
266,000 € 351 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 343 m²
385,000 € 1122 €/m²
3 izbový byt | Maďarsko
Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 3-izbový byt 79 m2 v tehlovom bytovom dome s garážovým stá
176,000 € 2228 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbového tehlového rodinného domu (časť dvojdomu) na pozemk
227,000 € 2495 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Ponúkame Vám na predaj priestrannú a slnečnú novostavbu 4-izbového rodinného domu 120 m2 na poz
259,000 € 2158 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Popis nehnuteľnosti: Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný dom 78 m2 v radovej zástavbe v nov
175,000 € 2333 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
Popis nehnuteľnosti Predstavujeme Vám jedinečný ekologický dom na samote, zasadený do krásnej p
349,000 € 2493 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Popis nehnuteľnosti: Predstavujeme vám na predaj jedinečný, priestranný 3-izbový rodinný dom (
195,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye |
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový montovaný rodinný dom 70 m2 + garáž na rozľahlom pozemku o rozl
329,000 € 5171 €/m²
3 izbový byt | Maďarsko
Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt s rozlohou 60 m2, nachádzajúci sa
154,900 € 2582 €/m²
3 izbový byt | Maďarsko
Na predaj ponúkame priestranný 3-izbový byt s rozlohou 69 m2, nachádzajúci sa na 1. poschodí te
159,000 € 2304 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.