Útulný 4-izbový vidiecky dom v slepej ulici v obci Rajka

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izbový vidiecky dom 105 m2 na pozemku o rozlohe 471 m2 s výborn

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj

266,000 € 2533 €/m²

2-izbový byt s nadštandardnou rozlohou v centre obce Rajka

Reality Maďarsko

2 izbový byt | Maďarsko

Na predaj ponúkame priestranný 2-izbový byt s rozlohou 70 m2, nachádzajúci sa na 1. poschodí te

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj

143,000 € 2043 €/m²

Ihneď voľný samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v obci Dunakiliti

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti |

Ponúkame Vám na predaj tehlovú novostavbu 4-izbového rodinného domu 100 m2 na pozemku o rozlohe

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Dunakiliti

185,000 € 1950 €/m²

Priestranný 2-izbový byt v tehlovej novostavbe v Rajke

Reality Maďarsko

2 izbový byt | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj 2-izbyvý byt 48 m2 v tehlovej novostavbe bytového domu s vlastným parkov

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj

139,000 € 2896 €/m²

Nadštandardný 5-izbový rodinný dom s výbornou polohou v obci Levél

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame Vám na predaj moderný 5-izbový rodinný dom v obci Levél, Maďarsko

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj

329,000 € 1778 €/m²

PREDANÉ , Predaj 2-izbový byt 57,55m2 v tichej časti Skalice len 7min. pešo do centra .

Reality Skalica

2 izbový byt | Doležalova | 57.55 m²

Podpísaná kúpna zmluva ! Ponúkame na predaj Novostavbu 2-izbového bytu s balkónom v dvojpodla

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Skalica

Info v RK

....... PREDANÉ ......... Predaj 3-izbový byt s terasou v tichej časti Rovinky

Reality Rovinka

3 izbový byt | Školská | 106 m²

PREDANÉ ! Ponúkame na predaj Novostavbu tehlového 3-izbového bytu v rodinnom dome s troma by

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Rovinka

Info v RK

ABRIL – Moderný život na pobreží Costa del Sol, Španielsko

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Vitajte v ABRIL, exkluzívnom rezidenčnom komplexe v srdci golfového ihriska Doña Julia, kde sa

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

400,000 € 4444 €/m²

2 izbový dom na kľúč v jedinečnej komunite Lagoon, v obci Casares, ESTEPONA Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Vitajte v 4. fáze veľmi úspešného projektu Alcazaba Lagoon, ktorý nasleduje po úplnom vypredaní

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj

394,000 € 6355 €/m²

Štýlové apartmány a penthousy v Estepone, Španielsko

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Acqua Gardens je moderný rezidenčný komplex nachádzajúci sa na vyhľadávanej ulici New Golden Mi

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

443,800 € 4575 €/m²

Bliss Homes – Bývajte medzi morom a horami v Casares, Malaga Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Bliss Homes – Bývajte medzi morom a horami v Casares Casares je často považovaný za jedno z naj

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj

321,000 € 3567 €/m²

Predaj rodinného domu v Leviciach, časť Kalinčiakovo.

Reality Levice

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária PATRIOT Reality Vám ponúka na predaj prízemný rodinný dom, ktorý sa nachádz

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Levice

219,000 € 1742 €/m²

REZERVÁCIA _4-izb.rodinný dom na Okružnej ul.-Senec

Reality Senec

Rodinný dom | Okružná | 144 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom s garážou na Okružnej ulici v Senci. Dom sa nachádza v

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senec

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

PEKNÁ CESTA

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pekná cesta | 1 m²

Bytový súbor Pekná cesta je pokračovaním projektu Pekné bývanie od spoločnosti GRUNT v bratisl

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RAČIANSKA PERLA - Bratislava - Rača - SKOLAUDOVANÉ !!!

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pri kolíske | 535 m²

Tieto moderné vily sa nachádzajú v obľúbenej a vyhľadávanej bratislavskej mestskej časti Rača,

Publikované: 15.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

980,000 € 1832 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

A2 NOVÁ TEHELŇA - Senec - SKOLAUDOVANÉ!

Reality Senec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Vtáčia | 1 m²

!!! KOLAUDUJEME !!! Projekt A2 "NOVÁ TEHELŇA" je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú ko

Publikované: 19.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Senec

175,900 € 175900 €/m²

A1 NOVÁ TEHELŇA- Senec - SKOLAUDOVANÉ!

Reality Senec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Vtáčia | 1 m²

KOLAUDUJEME! Projekt "NOVÁ TEHELŇA" je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú komfortné býva

Publikované: 19.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Senec

175,900 € 175900 €/m²

Hľadáme pre klienta 2-izbový byt na predaj v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Hľadáme pre hotovstného klienta na predaj 2-izbový byt s balkónom v mestskej časti Dúbravka. C

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

170,000 € 170000 €/m²

GRAVITAS | REZERVOVANÉ! Predaj vily v projekte "Račianska perla" (4)

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Pri kolíske | 169 m²

Skolaudované!!!! Posledné domy v ponuke. GRAVITAS ponúka exkluzívne na predaj vilu v projekte

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

980,000 € 5799 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Hľadáme pre klienta 2-izbový byt, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Hľadáme pre hotovstného klienta 2-izbový byt s balkónom v mestskej časti Petržalka, prípadne v

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

180,000 € 180000 €/m²

Exkluzívne iba u nás! 2-izbový byt s balkónom a garážou v obci Biely Kostol - investícia s nájomcom.

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Slnečná | 26.55 m²

Exkluzívne len v našej realitnej kancelárii! Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúben

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Biely Kostol

174,990 € 6591 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový rodinný dom v lokalite Kamenáč.

Reality Trnava

Rodinný dom | Kamenný Mlyn | 110 m²

Realitná kancelária J&M RealiTTy ponúka na predaj novostavbu rodinného domu vo vyhľadávanej lok

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Domy na predaj Trnava

350,000 € 3182 €/m²

PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ V ŠAMORÍNE – JAZDECKÁ ULICA

Reality Šamorín

Rodinný dom | Jazdecká | 180 m²

PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ V ŠAMORÍNE – JAZDECKÁ ULICA Hľadáte dom, ktorý ponú

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Šamorín

429,900 € 2388 €/m²

NA PREDAJ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V IVANKE PRI DUNAJI

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | 168 m²

NA PREDAJ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V IVANKE PRI DUNAJI Hľadáte útulný rodinný dom s jedinečnou pol

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

339,000 € 2018 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23091)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Upresniť hľadanie