PLUS REALITY | Moderná, slnečná vila s dvoj garážou a absolútnym súkromím na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Garden Town | 225 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusnú nehnuteľnosť s nádhern

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

550,000 € 2207 €/m²

PLUS REALITY | Moderné štvorizbové novostavby s terasou, parkovaním a záhradou v obci Vrakúň na predaj !

Reality Vrakúň

Rodinný dom | 93 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné štvorizbové novostavby v preveden

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

182,000 € 1957 €/m²

PLUS REALITY I Rodinný dom s očarujúcou záhradou v projekte MAGLA Residence, v obci Vrakúň na predaj!

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Magla | 135.65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka priestranný rodinný dom v projekte MAGLA Residence,

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

279,000 € 2057 €/m²

PLUS REALITY | Dvojpodlažný rodinný dom v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | 144 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, moderný dvojpodlažný trojizbový r

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Šamorín

325,000 € 2257 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ| Moderná štvorizbová novostavba v obci Kostolné Kračany na predaj!

Reality Kostolné Kračany

Rodinný dom | 126 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny štvorizbový rodinný dom v obci

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Kostolné Kračany

299,000 € 2373 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbové byty v srdci Petržalky v Bratislave na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 34.98 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám predstavuje developersky projekt Panónska, ktorý prináša n

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

192,372 € 5499 €/m²

PLUS REALITY | Moderný rodinný dom s bazénom a nadčasovým exteriérom vo Veľkých Dvorníkoch predaj!

Reality Veľké Dvorníky

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj modernú, prémiovo vybavenú 3-izbovú novostavb

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Veľké Dvorníky

390,000 € 2600 €/m²

PLUS REALITY | Krásny štvorizbový rodinný dom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj moderný a priestranný štvorizbový rodinný dom

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

354,000 € 2360 €/m²

PLUS REALITY | Moderná nízkoenergetická novostavba v obci Lehnice, časť Kolónia na predaj !

Reality Lehnice

Rodinný dom | 105.78 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s dvoma bytovými jed

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Lehnice

225,000 € 2127 €/m²

PLUS REALITY | Moderná nízkoenergetická novostavba obci Lehnice, časť Kolónia na predaj !

Reality Lehnice

Rodinný dom | 105.99 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú nízkoenergetickú novostavbu rodi

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Lehnice

250,000 € 2359 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný päťizbový rodinný dom s bazénom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 230 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a priestranný rodinný dom kolaudo

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

395,000 € 1717 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový bungalov s garážou v novej rezidenčnej štvrti v obci Topoľníky na predaj!

Reality Topoľníky

Rodinný dom | 148 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj moderný rodinný dom, ktorý vyrastá v tich

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Topoľníky

264,990 € 1790 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný päťizbový rodinný dom v Chorvátskom Grobe na predaj!

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 160 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj priestranný a moderne riešený päťizbový rodin

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 23.12.2025
Domy na predaj Chorvátsky Grob

365,000 € 2281 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný rodinný dom s krásnou záhradou a výbornou lokalitou v obci Hrubá Borša na predaj !

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 160 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný päťizbový rodinný dom v žiada

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

285,900 € 1787 €/m²

PLUS REALITY | Chata s celoročným bývaním pri rybníku v obci Jahodná na predaj !

Reality Jahodná

Chata, drevenica, zrub | 80 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj útulnú celoročne obývateľnú chatu s úžitk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Jahodná

198,000 € 2475 €/m²

PLUS REALITY | Krásny, kompletne zariadený byt v novostavbe v obci Padáň – ideálny aj ako investičná príležitosť na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 59.7 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny dvojizbový byt s parkovacím státím

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

125,000 € 2094 €/m²

PLUS REALITY | Nadštandardný rodinný dom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 165 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný, priestranný a komplet

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

435,000 € 2636 €/m²

PLUS REALITY | Moderná dvojpodlažná novostavba pri vajnorských jazerách s priamym prístupom k vode na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 94.25 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj moderné dvojpodlažné novostavby situované v e

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

325,000 € 3448 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbové byty s vlastným pozemkom a dvoma parkovacími miestami – Veľký Meder na predaj!

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | 81.32 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbové byty s vlastným pozemkom a dvo

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Veľký Meder

139,900 € 1720 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový byt v prémiovej novostavbe ZWIRN 3, Bratislava – Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 50.4 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

369,000 € 7321 €/m²

PLUS REALITY | Dizajnérom zariadený dvojizbový byt v obci Padáň na predaj!

Reality Padáň

2 izbový byt | Padáň | 59.7 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny dvojizbový byt s 1 parkovacím stát

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Padáň

125,000 € 2127 €/m²

PLUS REALITY | Obchodný priestor v Dunajskej Strede – Kukučínova ulica na predaj!

Reality Dunajská Streda

Objekt pre obchod | Kukucínova | 61 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nebytový priestor o výmere 61 m², nachádz

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

95,000 € 1803 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Hlavná | 44.07 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Biely Kostol

Info v RK

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom na predaj v novostavba s terasou v obci Andovce na predaj !

Reality Andovce

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú novostavbu štvorizbového rodinnéh

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Andovce

219,900 € 2199 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Rodinné domy na predaj (23087)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie