Garáž | Šustekova | 18 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž, / pripadne dvoj garáž Bratislava - Petržalka. Garáž sa nachádza
65,000 € 3611 €/m²
Garáž | Šustekova | 18 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž, Bratislava - Petržalka. Garáž sa nachádza v hromadnej garáži, po
57,000 € 3167 €/m²
2 izbový byt | Lužná | 56 m²
Ponúkame Vám na predaj 2. izbový byt Bratislava Petržalka, Lužná Ulica. Jedna sa o 2. ročnú no
350,000 € 6250 €/m²
Garáž | Bosákova | 35.14 m²
Ponúkame Vam na predaj Dvoj Garáž na Ulici Bosakova. Petržálka Garáž sa nachádza v hromadnej g
118,000 € 3358 €/m²
1 izbový byt | Parná | 29.89 m²
Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a
85,342 € 2855 €/m²
Rodinný dom | Veľký Harčáš | 572 m²
V pokojnom prostredí mestskej časti Veľký Harčáš vyrástla nehnuteľnosť, ktorá prekračuje hranic
325,000 € 568 €/m²
1 izbový byt | Indonézia
Hľadáte príležitosť na investíciu, ktorá Vám prinesie dvojnásobný osoh ? Čo tak vlastný apartm
174,957 € 2651 €/m²
1 izbový byt | Indonézia
Aké by to bolo zhodnotiť svoje aktíva pasívnym príjmom alebo si vytvoriť súkromné dovolenkové
107,562 € 2988 €/m²
Objekt pre obchod | 102 m²
Predstavte si, že vstupujete do priestoru, ktorý je dáva môžnosť realizovať Vaše podnikateľské
85,000 € 833 €/m²
2 izbový byt | Indonézia
Čo by ste povedali na investíciu, ktorá Vám okrem výnosu prinesie aj možnosť dovolenkovať kedyk
173,747 € 3218 €/m²
4 izbový byt | Indonézia
Predstavte si, ako jediné rozhodnutie môže otvoriť dvere do sveta pasívnemu príjmu na dlhé rok
557,818 € 2644 €/m²
Rodinný dom | 106 m²
Moderná novostavba, kde je väčšina vecí vyriešená ešte predtým, než sa nasťahujete. V obci Trá
172,500 € 1627 €/m²
3 izbový byt | Indonézia
Aké by to bolo, zhodnotiť svoje aktíva pasívnym príjmom, ktorý ku Vám prúdi celoročne? Alebo ma
243,500 € 4509 €/m²
2 izbový byt | Bátorove Kosihy | 48 m²
Väčšina ľudí, keď hľadá svoje bývanie, chce vidieť svetlý priestor. Chce počuť ticho po zatvore
97,000 € 2021 €/m²
Rodinný dom | Nesvady | 540 m²
Hľadáte moderný rodinný dom s pozemkom, kde Vaša rodina nájde pokoj a bezpečie ? Ako sa Vám páč
194,000 € 359 €/m²
Rodinný dom | Marcelová | 200 m²
Možno už dnes vidíte a, počujete, že ceny energií stále rastú a cítite, že je čas urobiť rozumn
143,000 € 715 €/m²
1 izbový byt | Parná | 39.5 m²
86,889 € 2200 €/m²
1 izbový byt | Parná | 29.91 m²
83,815 € 2802 €/m²
3 izbový byt | Parná | 74.09 m²
Tento byt si Vás získa skôr, než si to uvedomíte. V projekte Danubia Residence v Komárne sa n
220,000 € 2969 €/m²
2 izbový byt | Parná | 45.55 m²
Zastavte sa na chvíľu. Toto nie je len byt. Toto je priestor, ktorý mení spôsob, ako bývate.
162,205.76 € 3561 €/m²
Rodinný dom | Komárno | 164 m²
Tento rodinný dom patrí medzi tie, ktoré treba hľadať cez deň so sviečkou v ruke. V mori katal
515,000 € 3140 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka
Niektoré domy zaujmú nízkou cenou. Iné materiálmi. Táto nehnuteľnosť nie je o úsporách, ale o s
1,350,000 € 3971 €/m²
Rodinný dom | Bajč | 800 m²
Len 5 kilometrov od Nových Zámkov stojí na pozemku s výmerou 8 árov rodinný dom s garážou, diel
280,000 € 350 €/m²
3 izbový byt | Indonézia
S týmto apartmánom dosiahnete kategóriu exkluzívnch investorov vo svete nehnuteľností na ostro
443,391 € 2655 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.