PLUS REALITY | Dvojizbové byty v novostavbe v meste Trnava – Kamenný mlyn, na predaj!

Reality Trnava

2 izbový byt | 50.17 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbové byty v novostavbe nachádzajúce

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trnava

202,000 € 4026 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbové byty v projekte Panónska na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 72.88 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám exkluzívne predstavuje projekt Panónska, ktorý definuje no

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,086 € 5202 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný štvorizbový rodinný dom v meste Šamorín - časť Kráľovianky na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nezadaná | 97.49 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj komfortný a veľmi dobre premyslený rodinn

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Šamorín

315,000 € 3231 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Nadštandardný štvorizbový byt s veľkou záhradou pri hrádzi v obci Rovinka na predaj!

Reality Rovinka

4 izbový byt | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardný štvorizbový byt s veľkou zá

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Rovinka

395,000 € 3762 €/m²

PLUS REALITY | Moderné trojizbové byty v projekte KISERDŐ REZIDENCIA – pohodlné bývanie v obľúbenej časti Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 63 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlové trojizbové byty v novom rezidenčn

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

159,900 € 2538 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbové byty v štvorbytovke – Horné Mýto na predaj!

Reality Horné Mýto

3 izbový byt | 123 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranné trojizbové byty v novostavbe

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Horné Mýto

129,000 € 1049 €/m²

PLUS REALITY | Unikátny 5-izbový mezonet s terasou 49 m² v rezidencii City Gate – Bratislava Staré Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Štúrova | 211 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový mezonet nachádzajúci s

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,089,000 € 5161 €/m²

PLUS REALITY | Novostavby štvorizbových rodinných domov v Šamoríne, v časti Bučuháza na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nezadaná | 133 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nový rezidenčný projekt v Šamoríne, ktorý

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Domy na predaj Šamorín

370,000 € 2782 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ| Krásny štvorizbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Green Resort – Hrubá Borša na predaj!

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a štýlový štvorizbový rodinný dom

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

317,000 € 3019 €/m²

PLUS REALITY | Moderný rodinný dom s bazénom a zariadením – Horná Potôň na predaj!

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | 152 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s bazénom a zariaden

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Domy na predaj Horná Potôň

299,000 € 1987 €/m²

PLUS REALITY | Štýlová trojizbová novostavba v jedinečnej rekreačnej oáze pri Dunaji – Jahodná, okres Dunajská Streda na predaj!

Reality Jahodná

Rodinný dom | 86.1 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlovú trojizbovú novostavbu v jedinečne

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Domy na predaj Jahodná

189,500 € 1888 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Trnava

2 izbový byt | 44.07 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

PLUS REALITY | Trojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Biely Kostol

3 izbový byt | Hlavná | 46.92 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Biely Kostol

Info v RK

PLUS REALITY I Moderný a nadštandardný rodinný dom pripravený na bývanie v meste Dunajská Streda – časť GardenTown na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 210 m²

Realitná kancelária Vám ponúka výnimočný dvojpodlažný rodinný dom v obľúbenej časti GardenTown

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

489,000 € 2329 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový byt v prémiovej novostavbe ZWIRN 3, Bratislava – Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

393,000 € 7258 €/m²

PLUS REALITY | Znížená cena | Obchodný priestor – Šaľa, mestská časť Veča na predaj!

Reality Šaľa

Obchodné priestory | 50 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny obchodný priestor o výmere 50

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na predaj Šaľa

89,000 € 1780 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový apartmán s terasou na Gabčíkovskej ceste, v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčíkovská cesta | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán v Dunajskej Strede, na

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2649 €/m²

PLUS REALITY | Krásny dvojizbový byt v meste Galanta na predaj!

Reality Galanta

2 izbový byt | Galanta | 59.04 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj byty v novostavbe R Centrum – Richtárske

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 06.08.2025
Byty na predaj Galanta

136,800 € 2317 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ignáca Gálffyho | 68 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny trojizbový byt s 2 parkovacími stá

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 14.02.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 2338 €/m²

PLUS REALITY I Novostavba dvojpodlažného štvorizbového rodinného domu (súčasť dvojdomu) v obci Rohovce na predaj!

Reality Rohovce

Rodinný dom | Rohovce | 120.5 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažného 4 izbového rod

Publikované: 29.07.2024 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Rohovce

224,900 € 1660 €/m²

PLUS REALITY | NADŠTANDARD | Trojizbový rodinný dom v oplotenom parku v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Mliečany | 98 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu trojizbovej bytovej jed

Publikované: 10.08.2024 Aktualizované: 23.12.2024
Domy na predaj Dunajská Streda

210,000 € 2143 €/m²

PLUS REALITY I Luxusný byt s obrovskou terasou v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Mliečany | 140 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu 3-izbového bytu ktorý s

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 08.03.2024
Domy na predaj Dunajská Streda

239,000 € 1707 €/m²

PLUS REALITY | Krásny 3-izbový rodinný dom v oplotenom parku v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Mliečany | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu 3-izbového rodinného do

Publikované: 22.03.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

227,500 € 2167 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný dvojizbový byt so šatníkom a garážou v atraktívnej lokalite v obci Miloslavov na predaj !

Reality Miloslavov

2 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderne zariadený dvojizbový byt s výmero

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

210,000 € 3443 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Upresniť hľadanie