4 izbový bungalov na samote s pozemkom 3532 m2.Kolíňany Baratske majer

Reality Kolíňany

Rodinný dom | Nezadaná | 161.6 m²

Ak uprednostňujete novostavbu rodinného domu v nadštandardne pokojnej lokalite s výborným príst

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolíňany

189,000 € 1170 €/m²

POSLEDNÉ 4 BYTY! 3 izbový byt Veľké Úľany Ekoosada+2x parkovanie

Reality Veľké Úľany

3 izbový byt | Veľké Úľany | 95.05 m²

-- POSLEDNÉ 4 BYTY! -- aktualizovnané 5.5.2026 14:37 hod. -- Ponúkame Vám na predaj 3 izbový

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Veľké Úľany

169,000 € 1673 €/m²

Dvojizbový byt s terasou 11,59 m2 v meste Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | 59.04 m²

2 IZBOVÝ BYT S TERASOU V BEZBARIÉROVOM BYTOVOM DOME V PREVEDENÍ HOLOBYT ALEBO ŠTANDARD. Predst

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Galanta

136,800 € 2315 €/m²

Predáme 1-izb. byty v novostavbe, lokalita PANSKÉ POLE v meste Vráble

Reality Vráble

1 izbový byt | Horný Ohaj | 44.01 m²

Jedinečná ponuka v meste Vráble. Projekt Panské pole prináša nové možnosti moderného bývania!

Publikované: 03.07.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vráble

107,900 € 2134 €/m²

Trojizbový byt s terasou 27,46 m2 v meste Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | 64.36 m²

3 IZBOVÝ BYT S JEDINEČNOU TERASOU V BEZBARIÉROVOM BYTOVOM DOME S TROMI NADZEMNÝMI PODLAŽIAMI V

Publikované: 15.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Galanta

177,230 € 2752 €/m²

Predáme 2-izb. byt v novostavbe, projekt PANSKÉ POLE, Vráble

Reality Vráble

2 izbový byt | Horný Ohaj | 56.91 m²

Publikované: 03.07.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vráble

137,900 € 2142 €/m²

4 izbový rodinný dom na pozemku 600m2 v obci Kráľov Brod, okr. Galanta

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | Kráľov Brod | 97.2 m²

Chcete bývať v novovzniknutej lokalite, ktorá je situovaná v tichej časti, mimo hlavného ťahu,

Publikované: 27.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

172,000 € 1770 €/m²

4 izbový rodinný dom, 92,26 m2, s pozemkom 600 m2 v obci Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | 92.26 m²

V ponuke iba u nás! Exkluzívne ponúkame na predaj štvorizbovú novostavbu rodinného domu s rozl

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

152,999 € 1658 €/m²

Predáme 2-izb. mezonety v novostavbe, lokalita PANSKÉ POLE, Vráble

Reality Vráble

2 izbový byt | Horný Ohaj | 83.46 m²

Publikované: 03.07.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vráble

152,900 € 1616 €/m²

Predáme 1-izb. mezonety v novostavbe byt. domov, PANSKÉ POLE, Vráble

Reality Vráble

1 izbový byt | Horný Ohaj | 62.44 m²

Publikované: 03.07.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vráble

121,900 € 1680 €/m²

Predáme nadštandardné 3-izb. terasové apartmány, Panské Pole, Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | Horný Ohaj | 154.6 m²

Jedinečná a výnimočná ponuka v meste Vráble. Projekt Panské pole prináša nové možnosti modernéh

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vráble

199,000 € 1157 €/m²

Predáme 2-izb. terasový apartmán v novostavbe, PANSKÉ POLE, Vráble

Reality Vráble

2 izbový byt | Horný Ohaj | 57.71 m²

Publikované: 07.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vráble

117,900 € 1800 €/m²

4-izbový rodinný dom s terasou, záhradkou v obci Klasov+ 2x parkovanie

Reality Klasov

Rodinný dom | Nezadaná | 86 m²

Ak hľadáte moderný 4 izbový dom v blízkosti mesta Nitra a na skok do mesta Vráble, ponúkame vám

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Klasov

204,990 € 2384 €/m²

Predáme 4-izb. novostavbu RD "na kľúč", 127 m2, Veľký Lapáš, okr.Nitra

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Veľký Lapáš | 90 m²

Ak hľadáte bývanie v novostavbe rodinného domu v blízkosti Nitry, mimo hlavného ťahu a v novovy

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

235,000 € 2611 €/m²

4-izbový byt - Varštat Donovaly - luxus bývania priamo pri zjazdovke!

Reality Donovaly

4 izbový byt | Donovaly | 127 m²

Slovenský Aspen, aj tak môžeme sebavedomo nazvať stredobod zimného života na Slovensku – Donova

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

2-izbový byt, VARŠTAT - investujte a bývajte vo svojom pri zjazdovke!

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 75 m²

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

Predáme 3-izbový byt v novostavbe, Veľké Zálužie okr. Nitra

Reality Veľké Zálužie

3 izbový byt | Fabrická | 65.5 m²

Exkluzívna ponuka. Pokiaľ hľadáte bývanie v novostavbe, preferujete holobyt, ktorý si môžete d

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Veľké Zálužie

157,344 € 2402 €/m²

3-izbový byt v novostavbe na predaj, 65,5 m2, Veľké Zálužie, okr.Nitra

Reality Veľké Zálužie

3 izbový byt | Fabrická | 65.5 m²

Hľadáte tiché a moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do Nitry? Exkluzívne Vám ponúkame na pr

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Veľké Zálužie

168,200 € 2568 €/m²

3 izbový byt na POSCHODÍ v obci Tomášikovo + 2x parkovanie

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | Nezadaná | 79.55 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt nachádzajúci sa na POSCHODÍ rodinného domu so vzhľadom byto

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

153,000 € 1923 €/m²

3 izbový byt na PRÍZEMÍ so záhradou v obci Tomášikovo + 2x parkovanie

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | Nezadaná | 92.74 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt nachádzajúci sa na PRÍZEMÍ rodinného domu so vzhľadom bytov

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

163,000 € 1758 €/m²

PLUS REALITY | Krásny trojizbový byt v meste Galanta na predaj!

Reality Galanta

3 izbový byt | Galanta | 64.36 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj byty v novostavbe R Centrum – Richtárske

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 06.08.2025
Byty na predaj Galanta

177,230 € 2754 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s vlastnou záhradkou v štádiu ŠTANDARD na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská Streda | 80 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dispozične skvelo riešený trojizbový byt

Publikované: 20.07.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,000 € 2200 €/m²

PLUS REALITY | Nadštandardný štvorizbový byt s terasou a parkovaním v novostavbe VERDENA na predaj!

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Vrbenského | 91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný, doposiaľ neobývaný štvorizbov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

525,000 € 5769 €/m²

PLUS REALITY | Novostavba trojizbových bytov v obci Trstice na predaj

Reality Trstice

3 izbový byt | 59.55 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbové byty v obci Trstice, ktoré bo

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Trstice

124,000 € 2082 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Upresniť hľadanie