NOVOSTAVBA - Veľký 4 izbový dom v ŠTANDARDE - 25 km od BA

Reality Šamorín

Rodinný dom | Bratislavská | 120.5 m²

Ponúkame vám kvalitné bývanie za rozumnú cenu v obci Rohovce v blízkosti Bratislavy (28 km), Ša

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Domy na predaj Šamorín

224,900 € 1866 €/m²

Nadštandardný dom 10 minút od Nitry v Golianove s veľkým pozemkom

Reality Golianovo

Rodinný dom | Nezadaná | 225 m²

Priestranný 5-izbový prízemný rodinný dom na pozemku 1655 m² pri Nitre ________________________

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Golianovo

365,000 € 1622 €/m²

člen NARKS

Kamenný klenot nad Šahami: Štýlová novostavba s krbom a nezabudnuteľným výhľadom

Reality Šahy

Chalupa, rekreačný domček | Agátová | 50 m²

Kamenný klenot nad Šahami: Štýlová novostavba s krbom a nezabudnuteľným výhľadom Vaše útočisko

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šahy

69,000 € 1380 €/m²

člen NARKS

Moderné 2-izbové byty pri Viedni s veľkými terasami a parkovaním

Reality Rakúsko

2 izbový byt | Rakúsko

Projekt s nadčasovou architektúrou, garážovým parkovaním a dôrazom na detail ponúka priestor, k

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj

249,000 € 4980 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderné 4-izbové byty pri Viedni s terasami a parkovaním

Reality Rakúsko

4 izbový byt | Rakúsko

MÜNICHSTHAL – MODERNÉ BÝVANIE PRI VIEDNI Projekt s nadčasovou architektúrou, garážovým parkovan

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj

509,000 € 5473 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované - REALISS - Luxusný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe – ticho, štýl a komfort !

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | Lúčna | 62 m²

REALISS-realitná kancelária - Ak hľadáte bývanie, ktoré vás osloví na prvý pohľad a ponúkne via

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

149,000 € 2403 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba moderného, nízkoenergetického rodinného domu - Bungalov 1 v projekte pod Striebornico

Reality Uhrovec

Rodinný dom | Uhrovec | 85 m²

Projekt výstavby rodinných domov .. Pod Striebornicou .. sa nachádza v nádhernom prostredí podh

Publikované: 27.10.2020 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Uhrovec

81,000 € 953 €/m²

Novostavba nízkoenergetického rodinného domu Bungalov 4 - v projekte Pod Striebornicou

Reality Uhrovec

Rodinný dom | Pod Striebornicou | 91.33 m²

Publikované: 09.11.2020 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Uhrovec

142,000 € 943 €/m²

MH298 – Na predaj novostavba vo veľmi obľúbenej časti Veľkého Medera

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Józsefa Nagy Rátza | 71.1 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavby dvojdomov postavených na pozemku s výmerou 591 m² v tichom pr

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

157,000 € 2208 €/m²

NOVOSTAVBA - DOKONČENÝ 5i HOLODOM

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

BHS Reality ponúka exkluzívne na predaj práve dokončenú nízkoenergetickú novostavbu rodinného

Publikované: 14.04.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj

450,000 € 3261 €/m²

Celoročná chata nad mestom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | Karpatská | 80 m²

Ponúkame na predaj celoročne obývateľnú chatu s nádherným výhľadom od Beckova po Piešťany. Nehn

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Mesto nad Váhom

89,000 € 1113 €/m²

Novostavba v Hôrke nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | 125 m²

Jarná akcia v prípade marcovej rezervácie - kuchynská linka, jedálenský stôl a sedenie v cene

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

208,000 € 1664 €/m²

Predaj RD samostatný 4-izb. bungalov, bazén, fotovoltaika, 675m2 pozemok, Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Pivonková | 108 m²

FinReal go ponúka exkluzívne na predaj moderný nízkoenergetický 4-izb. rodinný dom skolaudovaný

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rovinka

469,000 € 4343 €/m²

emme reality | Priestranný rodinný dom na predaj v obci Kostolné Kračany

Reality Kostolné Kračany

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Ponúkame na predaj priestranný murovaný rodinný dom postavený v roku 2014, situovaný v pokojnej

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kostolné Kračany

298,800 € 1660 €/m²

Znížená cena - Elegantná vila s bazénom a otvoreným výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

V bezprostrednej blízkosti Zadaru ponúkame na predaj túto elegantnú vila s bazénom a otvoreným

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj

880,000 € 3259 €/m²

Novostavba apartmánov na Costa Blanca len 100 metrov od mora

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Novostavba avantgardného päťposchodového rezidenčného komplexu v meste Torrevieja s 34 exkluzív

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj

319,000 € 5596 €/m²

Nádherná luxusná vila s výhľadom na more a 50 metrov od pláže

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Táto luxusná vila sa nachádza v srdci Dalmácie, v teplej a pokojnej turistickej oblasti Rogozni

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj

1,200,000 € 3000 €/m²

REB.SK, 4 izbový dom, 128 m2, pozemok 686 m2, garáž, bazén, Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Neuvedená | 128 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. REB.SK ponúka 4-izbový rodinný dom na predaj v Milos

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

Cena dohodou

Moderný bungalov v tichej lokalite Palárikova

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 99 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený rodinný dom typu bungalov v obci Palárikovo, situ

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

228,000 € 2303 €/m²

Moderný 4-izbový RD (typ A1) s pozemkom, terasou a výhľadmi – Ľubotice

Reality Prešov

Rodinný dom | 102.74 m²

Moderné rodinné bývanie, ktoré spája komfort, súkromie a priestor rodinného domu s výhodami a d

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prešov

299,000 € 2910 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 5i rodinný dom (171 m²) v Malom Biely

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Malobielska | 171 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojacu novostavbu rodinného domu v zabývanej a vyhľadávanej loka

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

279,000 € 1632 €/m²

INVESTIČNÝ HIT V CENTRE NITRY – BYT S NÁJOMNÍKOM A VÝNOSOM

Reality Nitra

1 izbový byt | Coboriho | 30 m²

NVESTIČNÝ HIT V CENTRE NITRY – BYT S NÁJOMNÍKOM A OKAMŽITÝM VÝNOSOM Hľadáte nehnuteľnosť, ktor

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 4333 €/m²

Potok, háj a pohoda. Na predaj novostavba 4 izbového bungalovu

Reality Horné Dubové

Rodinný dom | Horné Dubové | 90 m²

Hľadáte cenovo dostupnú novostavbu, 18 minút autom do Trnavy, mimo dosahu rušnej cesty, s dosta

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Horné Dubové

212,000 € 2356 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KOLAUDUJEME_2 izb. byt s kuchynskou linkou "č.6" /48m2/ ŽILINA - širšie CENTRUM

Reality Žilina

2 izbový byt | Hollého | 48 m²

3D obhliadka bytu tu: https://vrjourneys.online/Holleho24_6/ Ako exkluzívny predajca Vám ponúk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Žilina

198,900 € 4144 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie