Apartmán | - | 44.1 m²
Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Máme pre Vás exkluzívny apartmán v jedinečno
452,034 € 10250 €/m²
Rodinný dom | Spišská Sobota | 178 m²
Vychutnajte si moderné a komfortné bývanie s jedinečnou atmosférou v srdci Tatier!✨ Rodinný dom
299,500 € 1683 €/m²
2 izbový byt | Broskyňová | 54 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny, strešný 2 izbový byt s veľkou terasou, v skolaudovanej novostavb
224,900 € 4165 €/m²
Rodinný dom | Sokolia | 150 m²
Na predaj moderný 4i rodinný dom novostavba 2026, Miloslavov, okres Senec - kolaudácia 03/2026
444,000 € 2960 €/m²
4 izbový byt | SNP | 113 m²
Ak hľadáte 4-izbový byt s vlastným parkovacím miestom, vlastnou záhradou v pokojnej lokalite pr
239,000 € 2115 €/m²
2 izbový byt | Slovenský raj | 50 m²
Centrum Real Vám ponúka na predaj moderný a štýlový 2-izbový byt v exkluzívnom projekte Byty v
138,000 € 2760 €/m²
Rodinný dom | Spišská Sobota | 178 m²
Vychutnajte si moderné a komfortné bývanie s jedinečnou atmosférou v srdci Tatier!✨ Rodinné dom
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 130 m²
Centrum Real Vám ponúka na predaj novostavbu kompletne dokončených rodinných domov v malebnej p
295,000 € 2269 €/m²
3 izbový byt | - | 64 m²
SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 1-izbový bezbariérový tehlový byt (57,8,8m2) s
127,500 € 1992 €/m²
Rodinný dom | - | 186 m²
Sale-A Váš partner v realitách ponúka na predaj 5 izbovú rodinnú vilu s wellness a bazénom. Neh
289,900 € 1559 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²
RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám pri
Info v RK
3 izbový byt | 92 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu? Tento priestranný 3-izbový
285,000 € 3098 €/m²
2 izbový byt | 51 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v tehlovej novostavbe z roku 2019 na ulici Mládežnícka v Považs
139,000 € 11 €/m²
Rodinný dom | M. Dulu | 90 m²
Na predaj priestranný a svetlý bungalov s bazénom a veľkým altánkom v Martine, mestská časť Pri
370,000 € 4111 €/m²
Rodinný dom | Stráne | 230 m²
Ak hľadáte dom, kde nepočujete hluk mesta ani ulice , tak je to pre vás vhodná voľba ! Nachádz
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²
RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám pr
Info v RK
1 izbový byt | Koceľova | 37.1 m²
Bývanie, ktoré nekončí pri dverách bytu. Vlastná terasa, záhrada s výmerou 70 m² a vstup von pr
155,000 € 4178 €/m²
Rodinný dom | Pod vysielačom | 128 m²
4 IZBY | NOVOSTAVBA | BAZÉN | VÝHĽADY | SÚKROMIE | KOMPLETNE ZARIADENÝ | 3 MINÚTY OD CENTRA Ni
750,000 € 5859 €/m²
Rodinný dom | Krajná | 120 m²
F042-12-ALGR3 Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom v obľúbenej novovybudovanej štvrti ŠTVO
425,000 € 3542 €/m²
2 izbový byt | Hrachová | 59.53 m²
Ak hľadáte príjemný svetlý byt, ktorý sa môže pochváliť bohatou výmerou nielen interiéru, ale a
256,000 € 4300 €/m²
Rodinný dom | 92 m²
IRG Realitné Centrum Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj kompletne zariadený
293,000 € 3185 €/m²
Rodinný dom | 131 m²
Priestor domu, pohodlie bytu a súkromie, ktoré v meste nebýva samozrejmosťou. Ráno si dáte káv
579,000 € 4420 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3 izbový byt s
364,000 € 5600 €/m²
Rodinný dom | Jozefa Strečanského | 180 m²
/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom s dvojgarážou
438,000 € 2433 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.