3-izbový byt, 103,90 m², novostavba – Šibenik, Grebaštica

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Byt sa nachádza v prestížnom komplexe pri pobreží v tichom a pôvabnom prostredí Grebaštica,

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

950,000 € 9143 €/m²

Kostrena Hills – Dizajnový apartmán so záhradou Rijeka

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

V prestížnom projekte Kostrena Hills sa nachádza výnimočne vybavený a zariadený apartmán na

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

450,000 € 4635 €/m²

Na predaj - 3i byt, ul. Hradská, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská | 72 m²

Ponúkame na predaj jedinečný byt nachádzajúci sa v súkromnom uzavretom areáli s vlastným parkov

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3958 €/m²

Vila v pokojnom prostredí nad zálivom Raška

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Istria, Rakalj, okolie: Na predaj je krásna vila postavená v tradičnom štýle vysokej

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

500,000 € 2874 €/m²

Byt 57,78m2 v novostavbe v Krile Jesenice, neďaleko Splitu

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

KRILO JESENICE – NOVOSTAVBANa predaj je byt S103 na prvom poschodí no

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

350,000 € 6057 €/m²

Na predaj nadštandardné administratívno-skladové priestory vo Svätom Jure vrátane pozemku 2086 m2

Reality Svätý Jur

Skladový objekt | Krajinská cesta | 750 m²

Stav: Novostavba v top stave Plocha: 750 m2 Sklad: 500 m2 (strop 5,5 m) Kancelária: Áno – 2NP,

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

1,500,000 € 2000 €/m²

Byt na predaj - ul. Rudroffova, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj 3izbový byt vo vyhľadávanej mestskej časti Bratislava - Rínok Rača, s ná

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4597 €/m²

3-izbový byt s balkónom ul. Gustáva Mallého, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 67 m² vrátane balkóna (6,5 m²), ktorý sa nachádza

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

330,000 € 4925 €/m²

Veľkoryso riešený 4-izbový byt na predaj na ul. Nová Rožňavská TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pokojný istrijský dom na predaj: Ideálna investícia alebo dovolenkový únik

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Istria: V jednom z tichých osídlení obce Svetvinčenat, na okraji dediny, je na predaj

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

280,000 € 1830 €/m²

Byt 77,89 m2 v novostavbe v Krile Jesenice neďaleko Splitu

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

KRILO JESENICE – NOVOSTAVBANa predaj je byt S301 na treťom poschodí n

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

440,000 € 5649 €/m²

Výrobno-skladový objekt s administratívou na predaj

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Skladový objekt | Šikmá | 450 m²

Ponúkame na predaj výrobno-skladový objekt s administratívnou časťou na Šikmej ul. v BA II,

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

490,000 € 1089 €/m²

Rodinný dom – mezonet v trojdome, Malinovo Tri Vody IV

Reality Malinovo

Rodinný dom | Tri vody IV | 86 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný mezonetový rodinný dom, ktorý je súčasťou trojdomu v pokojnej r

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Malinovo

299,000 € 3477 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný1,5 izbový byt na predaj v lokalite Slnečnice, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 39 m²

Ponúkame Vám na predaj 1,5 izbový byt dispozične upravený na 2 izbový byt v lokalite Slnečnice

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

221,900 € 5690 €/m²

Moderná garsónka v novostavbe na predaj - Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Ponúkame Vám na predaj modernú, slnečnú garsónku s terasou v čerstvo skolaudovanom a vyhľadávan

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy TOP

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy – Podunajsk

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

Luxusná investičná príležitosť na ostrove Bali

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

Seseh je pokojný pobrežný raj na Bali, vzdialený len 40 minút od letiska, s práve budovaným

Publikované: 11.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

Cena dohodou

Makarská: Nová dimenzia luxusného bývania

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Unikátny projekt, ktorý prináša novú dimenziu luxusu a modernosti na trh s nehnuteľnosťami v

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

357,500 € 5000 €/m²

Zažite luxus a komfort: Projekt HILLS RESIDENCE v Makarskej

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Projekt HILLS RESIDENCE predstavuje moderný komplex, ktorý prináša svieži vietor a in

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

254,296 € 3800 €/m²

RIVIERA MALIBU Residences

Reality Thajsko

Apartmán | Thajsko

Riviera Malibu Pattaya ponúka širokú škálu veľkostí obytných jednotiek od 30 m2, 1-izbového

Publikované: 01.08.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

76,000 € 2533 €/m²

Na predaj kvalitný, moderný pasívny rodinný dom, Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Golfová | 352 m²

Ponúkame na predaj kvalitný, moderný pasívny rodinný dom v atraktívnej lokalite Chorvátsky Grob

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

390,000 € 1108 €/m²

Na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 38 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 7658 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt na predaj - ul. Svätovavrinecká, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 187 m²

Ponúkame Vám na predaj 3izbový byt s priestrannou terasou a výhľadom na Bratislavu v objekte Ko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 3096 €/m²

Dom na predaj, Poreč, 140.00m²

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

ISTRIA – KAŠTELIR | Zr

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

485,000 € 3464 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8554)
Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30419)
Upresniť hľadanie