3-IZB. APARTMÁN – PORÁČ

Reality Poráč

Apartmán | Nezadaná | 61.83 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od každodenného ruchu a zároveň rozumne investujete? Predstav

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Poráč

145,000 € 2345 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj novostavby bungalovu na pozemku o výmere 595 m² v tichej lokalite obce Budmerice

Reality Budmerice

Rodinný dom | J. Holčeka | 108 m²

Ponúkame na predaj novostavbu obľúbeného a dobre funkčne riešeného bungalovu Euroline 1471, nac

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Budmerice

369,000 € 3417 €/m²

Ponúkame na predaj 8,5 á stavebný pozemok s veľkou pivnicou s možnosťou vybudovania rodinného domu v obci Šenkvice.

Reality Šenkvice

Rodinný dom | nezadané | 100 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s veľkou pivnicou so sociálnym zázemím. Pivnica je určená n

Publikované: 25.11.2024 Aktualizované: 21.07.2025
Domy na predaj Šenkvice

168,000 € 1680 €/m²

Samostatne stojaci 4. izbový rodinný dom - bungalov v kľudnej lokalite v obci Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | 104 m²

Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom - bungalov s praktickou dispozíciou v novovybudovanej l

Publikované: 19.01.2023 Aktualizované: 08.11.2025
Domy na predaj Hviezdoslavov

384,800 € 4019 €/m²

Predaj novostavby bungalovu na pozemku o výmere 618 m² v tichej lokalite obce Budmerice

Reality Budmerice

Rodinný dom | J. Holčeka | 108 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Budmerice

369,000 € 3417 €/m²

Reality Trnava

Rodinný dom | 108 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Trnava

369,000 € 3417 €/m²

Na predaj 5. izbový rodinný dom - novostavba s terasou a tromi parkovacími miestami.

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | 144.7 m²

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený rodinný dom - Euroline Junior 430, postavený z kval

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

239,900 € 1721 €/m²

V Štúrove, ponúkam na kúpu v rezidenčnom projekte Sobieski Rezidencia, novostavbu 1-izbového bytu

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 45 m²

V Štúrove, ponúkam na kúpu v rezidenčnom projekte Sobieski Rezidencia, novostavbu 1-izbového by

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

108,000 € 2400 €/m²

V jednej z najexkluzívnejších a najvyhľadávanejších rezidenčných zón v Štúrove ponúkam na kúpu ,len 2-ročný rodinný dom priamo pri brehu Dunaja v súkr

Reality Štúrovo

Rodinný dom | 90 m²

V jednej z najexkluzívnejších a najvyhľadávanejších rezidenčných zón v Štúrove ponúkam na kúpu

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Štúrovo

274,900 € 3054 €/m²

Napredaj novostavba v Dunaalmási - Maďarsko

Reality Dunaalmás

Rodinný dom | Maďarsko | Dunaalmás |

Nový domov v Dunaalmási – užívajte si život blízko Dunaja! Ak hľadáte nové, jedinečne navrhnut

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 07.02.2025
Domy na predaj Dunaalmás

161,500 € 1482 €/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-podlažný rodinný dom, ktorý má charakter

Reality Moča

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Drevo, kované prvky, staré tehly a výhľad na Dunaj. Takto môžeme najvýstižnejšie charakterizova

Publikované: 14.10.2022 Aktualizované: 13.01.2023
Domy na predaj Moča

399,000 € 1995 €/m²

Exkluzívny 6(7i)RD 350m2, Štvrtok na Ostrove, okr. Dunajská Streda, LEN 20min od BA, veľká garáž, 2x kúpeľňa, FITNESS, 2x TERASA, pozemok 619m2, KRB

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Bielokrížna ulica | 350 m²

Predaj exkluzívneho rodinného domu / nadčasovej vily s garážou aj pre náročného klienta v tiche

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

580,000 € 1657 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Príjemný 5i RD 180m2, pozemok 480m2, GARÁŽ, Ostružinová ul., BA II-Vrakuňa, KLÍMA, terasa, tichá, zelená lokalita v zástavbe nových rodinných domov

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Ostružinová | 200 m²

Predaj útulného 5 izb. rodinného domu s garážou a pozemkom 480m2 v tichej, zelenej lokalite mes

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

499,000 € 2495 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Bielokrížna ulica | 350 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

580,000 € 1657 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný 5i RD s garážou, menšia záhrada, ul. Vavrinecká, BA III, kat. úz. Vinohrady, 3x kúpeľňa, výhľad na malokarpatské kopce a vinice, kúpou voľný

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vavrinecká | 170 m²

RK IVMO Pullman Group, s.r.o. ponúka z poverenia vlastníka exkluzívne na predaj luxusnú nehnute

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

739,000 € 4347 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vavrinecká | 170 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

739,000 € 4347 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Ostružinová | 200 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

499,000 € 2495 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Čarovný panoramatický výhľad na Bratislavu z 21. poschodia zo 4i bytu o celkovej výmere 172 m2 vrátane 50m2 terás (20m2 + 30m2)

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 122 m²

1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o. ponúka na predaj - exkluzívny 4 i byt v projekte Gloria

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 4549 €/m²

Predaj bytu v Petržalke - Slnečnice mesto

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt na ulici Zuzany Chalupovej v obľúbenom projekte Slnečnice. Ten

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

226,000 € 3767 €/m²

Výborná investičná príležitosť – predaj budovy penziónu v Moravanoch nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Hotel, penzión, ubytovňa | Krížna | 1,613 m²

Výborná investičná príležitosť – predaj budovy penziónu v Moravanoch nad Váhom Štýlová nehnut

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Moravany nad Váhom

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové Apartmány na predaj - Tajch Klinger - Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Klinger 13 | 31 m²

Exkluzívne bývanie aj investícia v srdci Štiavnických vrchov Ponúkame na predaj rekreačné apar

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

110,515 € 3565 €/m²

Obchodný priestor na predaj v centre Banskej Bystrice s parkovaním

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Rudlovská cesta | 104.45 m²

Ponúkame na predaj moderný obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí novostavby Rudlovská Re

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

3,000 €/m2 29 €/m2

Predaj parkovacieho státia – Metodova, ul., projekt Ludwigov mlyn

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Metodova | 19 m²

Predaj parkovacieho státia – Metodova, ul., projekt Ludwigov mlyn Ponúkame na predaj garážové

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 2100 €/m²

Predaj veľkometrážneho mezonetového bytu s terasou, parkingom a výhľadom na Staré Mesto – Šustekova ulica

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Šustekova ulica | 177.9 m²

Ponúkame na predaj výnimočný dvojpodlažný byt nachádzajúci sa na 7. poschodí novostavby na Šust

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

670,000 € 3766 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie