Predaj 2i bytu s parkovacím státím, ul. Svornosti

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Ulica Svornosti | 52.55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2i byt v novostavbe skolaudovaného bytového domu na ulici Svornos

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

220,000 € 4186 €/m²

OS Suchý Dub BD1 na predaj 3 izbový byt č.6 s garážovým státím za 268.000 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 61.41 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

193,400 € 3149 €/m²

🏠 Štýlový, zariadený 1,5 izbový byt v projekte MAMA-PAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 45.5 m²

Hľadáte moderné a útulné bývanie v tichej časti Dúbravky? 🌲 ProHome Real Estate vám ponúka na p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,000 € 4374 €/m²

Slnečný 3-izbový byt v novostavbe Bory Bývanie s loggiou a parkovaním

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 76.63 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný, svetlý a veľmi príjemne riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

329,900 € 4305 €/m²

V projekte ZWIRN bývanie s balkónom a zeleným vnútroblokom v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v prestížnom projekte ZWIRN 3, ktorý spája historický industriá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,080 € 7076 €/m²

Úplne nový a slnečný byt s terasou v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Na predaj ponúkame úplne novú garsónku v projekte AGÁTY na Agátovej ulici, na rozhraní Dúbravky

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt s výhľadom na Karpaty a garážou

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v nadštandarde v novostavbe na adrese Rudroffova 1,

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4590 €/m²

Veľký nadštandardný 9 izbový dvojgeneračný rodinný dom, Nová Dedinka, Senec

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | 314 m²

EXKLUZÍVNA NEHNUTEĽNOSŤ PRI MALOM DUNAJI – PRIESTRANNÁ 9 IZBOVÁ VILA V SRDCI PRÍRODY V jedineč

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

519,000 € 1653 €/m²

Na predaj 1 izbový byt v novostavbe Kynek Nitra.

Reality Nitra

1 izbový byt | Kynecká | 35 m²

Ponúkame na predaj krásny 1-izbový byt v novostavbe Kynek, Nitra Ponúkame na predaj moderný a

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Nitra

145,000 € 4143 €/m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu na peknom mieste v Slovenskom Grobe

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Tichá | 90 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj dvoj-dom, ktorý je situovaný v peknej novovybudovanej lokalite Ma

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

356,900 € 3966 €/m²

NOVINKA: Nadštandardná novostavba - Keď sa špičkové technológie stretnú s rodinným pokojom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Drotárska cesta | 214.23 m²

Pozrite si krátke VIDEO k nehnuteľnosti tu: https://youtu.be/vyF26W8-QHw Nájsť modernú, techn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,550,000 € 7235 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývaj v rezidenčnom 3-izbovom byte, ktorého súčasťou je vlastná záhrada, parkovacie miesto a hangár, kde uložíš nielen bike

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hrachová | 71 m²

Nie je to panelák. Nie je to radovka. Je to praktické mestské bývanie s atmosférou domu. Komorn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,900 € 3449 €/m²

Novostavba rodinného domu Galanta, časť kolónia

Reality Galanta

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame na predaj 5 ročnú novostavbu v Galante v časti Kolónia. Jednopodlažný dom s pultovou s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Galanta

310,000 € 2818 €/m²

Na predaj luxusná 4-izbová novostavba rodinného domu Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v obci Lužianky. Plocha: ú

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lužianky

389,000 € 2223 €/m²

Na predaj 4-izbová novostavba s garážou Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Šurany | 125 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový 4-izbový rodinný dom s garážou v radovej výstavbe v meste Šur

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šurany

289,000 € 2312 €/m²

Novostavba v Štitároch pod lesom

Reality Štitáre

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Štitáre vzdialenej od Nitry 10 minút. Dom je o veľkosti 1

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Štitáre

227,000 € 1861 €/m²

Na predaj 4- izbový rodinný dom v Golianove

Reality Golianovo

Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu nízkoenergetického bungalovu v obci Golianovo. Pl

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Golianovo

259,000 € 2023 €/m²

Na predaj 2-izbový apartmán v novostavbe v obci Podhájska

Reality Podhájska

2 izbový byt | Nezadaná | 31 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový apartmán v novostavbe v obci Podhájska len 200 m od termálneho

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Podhájska

Cena dohodou

Bungalov v centre obce Cabaj v štandarde, Wágnerova ulica, Dom č.2

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Predám 4-izbový bungalov v centre obce Cabaj – Čápor na Wágnerovej ulici v stave holodom. Ploch

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

265,000 € 2524 €/m²

Bungalov v centre obce Cabaj Čápor, Wágnerova ulica, Dom č.1

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

245,000 € 2333 €/m²

Na predaj 4-izbové novostavby s garážou Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nezadaná | 183 m²

V meste Nové Zámky vznikne jedinečná štvrť pozostávajúca z rodinných domov a množstva zelene. P

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

379,000 € 2071 €/m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách, Bratislava (Rača) s parkovacím státím pred vchodom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 28 m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

149,900 € 5354 €/m²

Na predaj dom, ktorý nepôsobí ako katalóg | 5i novostavba | Čachtice

Reality Čachtice

Rodinný dom | Malinovského | 185 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Zavolajte nám. Veľký otvorený priestor, m

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čachtice

259,000 € 1400 €/m²

MULTIFUNKČNÝ PRIESTOR: Autoumyváreň, detailing alebo servisné zázemie (63 m²)

Reality Poprad

Iný priestor | Dlhé hony | 62.69 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor v garážovej časti novostavby na ulici Dlhé hony 5507/10A v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Poprad

92,500 € 1476 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23090)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie