4 izbový RD-128 m2 S TEP. ČERPADLOM, POZEMOK 405m2

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Jazerná | 128 m²

RK Domy pre ľudí ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu PRIESTRANNÉHO 2 podlažného rodinného domu

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

340,000 € 2656 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PAG/MANDRE - 4i apartmán na 2. poschodí s úžasnou terasou

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Ak hľadáte úplne nový apartmán v novej lokalite s výhľadom na more, ktorý bude k dispozícii už

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

340,000 € 4878 €/m²

PAG/MANDRE - 3i apartmán v štandarde na prízemí s loggiou

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

200,000 € 4505 €/m²

GALANTA/CENTRUM - obchodný priestor s balkónom v OC GALAXIA

Reality Galanta

Obchodné priestory | Hlavná | 87.4 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj obchodný priestor v obchodnom centre GALAXIA na Hlavnej ulici v G

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Galanta

59,990 € 686 €/m²

Krásny 4 izbový RD bungalov 101,65 m2 na pozemku 531 m2, Senec

Reality Senec

Rodinný dom | Karasova | 101.65 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj priestranný a moderne riešený rodinný dom o

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Senec

289,000 € 2843 €/m²

PRIESTRANNÝ 4 izbový RD-128 m2 S TEPELNÝM ČERPADLOM, POZEMOK 405m2

Reality Malinovo

Rodinný dom | Jazerná | 128 m²

RK Domy pre ľudí ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu priestranného 2 podlažného rodinného domu

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Malinovo

340,000 € 2656 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 38 m²

Xemar monika.dianova@xemar.sk alebo +421918962557 ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe pá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 5921 €/m²

Moderný 2-izbový byt s loggiou – novostavba Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,745 € 5041 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s loggiou – Ružinov, projekt Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

267,885 € 5230 €/m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Výnimočná novostavba pre náročných! Nádherný 4 izbový rodinný dom v Modre, 129 m2

Reality Modra

Rodinný dom | . | 129 m²

SaleA-Váš partner v realitách, ponúka na predaj priestranný, moderný 4-izbový rodinný dom, ktor

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Modra

299,000 € 2318 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

OS Suchý Dub BD1 na predaj 4 izbový byt č.17 s terasou, garážovým státím a parkovacím miestom za 378.500 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 114.14 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

354,500 € 3106 €/m²

REKREAČNÉ CHATY (116M2) V ŠTANDARDE S KUCHYŇOU - V NÁDHERNEJ LOKALITE LYŽIARSKEHO STREDISKA MÝTO POD ĎUMBIEROM

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 116 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj výstavbu 4-izbových rekreačných chát s dvoma kúpeľňami na kľúč v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

210,000 € 1810 €/m²

OS Suchý Dub BD1 na predaj 3 izbový byt č.7 s parkovacím miestom za 194.700 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 61.41 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

184,700 € 3008 €/m²

Testovací inzerát - Publikovanie na portály - clone

Reality Slovinsko

Garsónka | Slovinsko

Testovací inzerát - Publikovanie na portály Testovací inzerát - Publikovanie na portály Testova

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

člen NARKS

Luxusný 4 izbový byt v Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 125 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva dokonalý skolaudovaný 4 izbový byt 152m2 s dvomi terasami a v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

997,400 € 7979 €/m²

Predaj | Apartmán s výhľadom v Golf & Ski Resort, Valča

Reality Valča

Apartmán | - | 22.1 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj moderný apartmán vo Valči, ktorý sa nachádza v modernom kom

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Valča

72,900 € 3299 €/m²

AVENUE | unikátny nízkoenergetický dom, krásne prostredie, 6 km od BA

Reality Wolfsthal

Rodinný dom | Rakúsko | Wolfsthal | Siedlungsgasse

[b]Realitná spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ unikátny nízkoenergetický 2-podlažný

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Wolfsthal

770,000 € 2607 €/m²

NA PREDAJ novostavba 4-izbového rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite

Reality Nitra

Rodinný dom | Golianovská | 106 m²

Stanislava Hoppe +421 910 318 899 e-mail: stanka.hoppe@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 2255 €/m²

Na PREDAJ novostavba 2i bytu s balkónom v Rezidencii Golianovo

Reality Nitra

2 izbový byt | Mostná | 50.13 m²

Katarina Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka n

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

Na PREDAJ priestranný 3-izbový byt Nitra - Chrenová

Reality Nitra

3 izbový byt | Gorazdova | 83.2 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Ponúkame

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ Štýlová 4-izbová NOVOSTAVBA

Reality Merašice

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Pripravu

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Merašice

189,000 € 1800 €/m²

Na PREDAJ novostavba 3i bytu s balkónom v Rezidencii Golianovo

Reality Nitra

3 izbový byt | Mostná | 74.5 m²

Katarína Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka n

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

Na PREDAJ exkluzívna 4i novostavba 200m2 bungalov s bazénom a dvojgarážou

Reality Pohranice

Rodinný dom | 200 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na predaj k

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Pohranice

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Rodinné domy na predaj (23089)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie