Rodinný dom | Triblavinská | 115.3 m²
SO-07-B – Priestranný 4-izbový dom s veľkou záhradou a tromi parkovacími miestami Úžitková pl
349,000 € 3027 €/m²
Spevnené plochy | Smreková | 0 m²
Ponúkame Vám na predaj parkovacie miesta, ktoré sa nachádzajú vo Zvolene, pri novostavbe ARBORA
22,878 €
3 izbový byt | 89.9 m²
Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s balkónom nachádzajúci sa v novostavbe vo Zvolene, na vy
246,922.5 € 2747 €/m²
Rodinný dom | 131 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom situovaný v tichej lokalite obce Zvolenská Slatina.
320,000 € 1901 €/m²
3 izbový byt | 86 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s dvoma balkónmi nachádzajúci sa v novostavbe vo Zvolene na
229,050.6 € 2663 €/m²
Rodinný dom | 93 m²
Ponúkame Vám na predaj nový rodinný dom vo Zvolene, nachádzajúci sa v tichej časti mestskej čas
289,000 € 2360 €/m²
Obchodné priestory | 1,200 m²
Ponúkame Vám na predaj nebytové priestory v novostavbe vo Zvolene. Priestory sa nachádzajú na
Cena dohodou
3 izbový byt | 75 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3-izbový byt s balkónom vo Zvolene na sídlisku Podborová. Pod
201,105 € 2681 €/m²
1 izbový byt | 29.8 m²
SKOLAUDOVANÉ! Triblavinská Residence Developerský projekt s komornou atmosférou v pokojnej čast
135,700 € 4554 €/m²
1 izbový byt | Triblavinská | 29.8 m²
135,700 € 4554 €/m²
Garsónka | Slovinsko
Testovací inzerát - Publikovanie na portály Testovací inzerát - Publikovanie na portály Testova
Cena dohodou
2 izbový byt | Bulharsko
Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderný 2-izbový apartmán v novom rez
79,900 € 1508 €/m²
2 izbový byt | Chorvátsko
Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderné štúdio s priestrannou terasou
162,744 € 4932 €/m²
2 izbový byt | Bulharsko
Referenčné číslo: B_3641 Znížená cena!!! Pôvodná cena 119.000€, znížená cena na 115.000€ Rea
114,999 € 1386 €/m²
2 izbový byt | Bulharsko
Referenčné číslo: B_3610 Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na pred
112,000 € 2000 €/m²
2 izbový byt | Bulharsko
Ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbový apartmán v prestížnom luxusnom komplexe Venera
98,500 € 2141 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj nový, moderný a kompletne zariadený 3
419,210 € 8555 €/m²
2 izbový byt | Bulharsko
Relax Properties vám ponúka na predaj luxusný 2-izbový apartmán v Bulharsku, nachádzajúci sa v
83,000 € 1844 €/m²
2 izbový byt | Bulharsko
Referenčné číslo: B_3520 Na predaj ponúkame premium 2-izbový apartmán s výhľadom na more s roz
117,900 € 1814 €/m²
4 izbový byt | Chorvátsko
Relax Properties vám ponúka na predaj elegantnú novostavbu modernej vily v atraktívnej lokalite
818,850 € 4549 €/m²
2 izbový byt | Bulharsko
Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj priestranné a kompletne zariadené štú