NA PREDAJ, Pozemok vhodný na výstavbu 1290m2 - Terchová

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | 1,290 m²

Na predaj stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom – Terchová. Ponúkame na predaj jedinečný s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

193,500 € 150 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 4-izbový bungalov s fotovoltikou, garážou a minimálnymi nákladmi – Modrovka

Reality Piešťany

Rodinný dom | Modrovka | 133 m²

Moderný 4-izbový bungalov s fotovoltikou, garážou a minimálnymi nákladmi – Modrovka Ponúkame n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Piešťany

315,000 € 2368 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

TOCA real – moderný dvojpodlažný RD vo Svederníku – HOLODOM / okres Žilina

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 116 m²

TOCA real – predaj dvoch moderných dvojpodlažných murovaných 5-izbových rodinných domov v obci

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

305,000 € 2629 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 4 izbová novostavba - Alej Martina Benku - Kostolište.

Reality Kostolište

Rodinný dom | Nezadaná | 100.68 m²

Ponúkame na predaj 4 izbovú bytovú jednotku v dvojdome v Kostolišti - Alej Martina Benku. Dom b

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kostolište

275,000 € 2731 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne Predám 4 IZBOVÚ NOVOSTAVBU v novej ulici Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 4. Nový Svet | 135 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu v novej vybudovanej ulici obci Dvory nad Žitavou. Pl

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

235,000 € 1741 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj | Dva samostatné 2-izbové apartmány, Martinské Hole

Reality Martin

Apartmán | Martinské Hole | 52.7 m²

AURA | Concept Vám prináša jedinečnú príležitosť kúpiť dva samostatné apartmány v chate na Mart

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

179,900 € 3414 €/m²

Novinka
Novinka

TOCA real – Chata na predaj – Kolárovice / okres Bytča

Reality Žilina

Chata, drevenica, zrub | 130 m²

TOCA real – ponúkame na predaj novopostavenú chatu na samote v obci Kolárovice. Chata je dvojpo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

88,000 € 677 €/m²

Novinka
Novinka

BabonyTRE / 1-izb. byt Muškátová ul. s loggiou, tehla

Reality Pezinok

1 izbový byt | Muškátová | 43 m²

Predáme 1-izbový byt v Pezinku (Muškát) na Muškátovej ulici, v tehlovej 4-podlažnej bytovke kol

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

147,000 € 3419 €/m²

Novinka
Novinka

NOVY SVET - SKOLAUDOVANÝ rodinný dom s terasou a parkovaním

Reality Nový Svet

Rodinný dom | Novy svet | 98.39 m²

Ponúkame na predaj skolaudovanú novostavbu rodinného domu v novej a rýchlo sa rozvíjajúcej loka

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nový Svet

235,000 € 2388 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HR/PAG/MANDRE- Predaj luxusných apartmánov s terasami priamo na pláži

Reality Chorvátsko

Pozemok pre bytovú výstavbu | Chorvátsko

Ak hľadáte úplne nový apartmán s priamym vstupom na pláž, ktorý bude k dispozícii už budúcu let

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj

246,400 € 493 €/m²

Praktický a úsporný rodinný dom v Bernolákove, Jelšova

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Jelšová | 110.86 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj moderný a premyslene navrhnutý rodinný dom t

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

409,000 € 3689 €/m²

DUNAJSKÁ STREDA- 4i moderná novostavba RD s tep. čerpadlom + garážou

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Ul. Vojvodcu Arpáda | 136.13 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj modernú novostavbu 4 izbového rodinného domu v kľudnej, tichej,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

280,000 € 2057 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PAG/MANDRE - Váš nový apartmán pri slovenskom mori s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Pozemok pre bytovú výstavbu | Chorvátsko

Ak hľadáte úplne nový apartmán v novej lokalite s výhľadom na more, ktorý bude k dispozícii už

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj

190,000 € 380 €/m²

PAG/MANDRE - 3i apartmán na 1. poschodí s loggiou a parkovaním

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

190,000 € 4279 €/m²

PAG/MANDRE - 3i apartmán na prízemí s loggiou a výhľadom na more

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

230,000 € 4812 €/m²

SKOLAUDOVANÝ 3i. BYT SO ZÁHRADOU+TEP. ČERPADLO, KLIMATIZÁCIA A ŽALÚZIE

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhová | 69.27 m²

MÁME SKOLAUDOVANÉ A POSLEDNÉ BYTY VOĽNÉ! Celú ponuku bytov nájdete na www.byvajtevraji.sk Ten

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

236,400 € 3413 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Dúhová | 69.27 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

236,400 € 3413 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Krásny samostatný rodinný dom s garážou, 600m2 - Vinosady, Pezinok

Reality Vinosady

Rodinný dom | Delevarová | 121 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj novostavbu rodinného domu vo Vinosadoch – ča

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vinosady

399,000 € 3298 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1,5-izbový byt - 36 m2 s 9 m2 terasou a parkovacím státím- Slov. Grob

Reality Slovenský Grob

1 izbový byt | Koceľova | 45 m²

Ponúkame na predaj útulný a svetlý 1,5 izbový byt nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí (reálne

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

152,900 € 3398 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SKOLAUDOVANÝ 3 i. BYT SO ZÁHRADOU+TEP. ČERPADLO, KLIMATIZÁCIA A ŽALÚZI

Reality Pezinok

3 izbový byt | Dúhová | 69.27 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

236,400 € 3413 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izbový rodinný dom s garážou v tichej lokalite Bernolákova, Hájna

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 134.13 m²

POPIS DOMU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj krásny a moderne riešený 4-izbov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

390,000 € 2908 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HR/Ostrov VIR- Predaj 2 zariadených apartmánov za cenu 1 - 95m2

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 apartmány ( 1. Apartmán s obývačkou spojenou s kuchyňou + 2 sam

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

274,900 € 2907 €/m²

MALÉ LEVÁRE-Predaj 3i modernej novostavby RD s tep. čerpadlom + garáž

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Malé Leváre | 106.47 m²

Ak hľadáte bývanie v kľudnom prostredí v tichej uličke máme pre Vás skvelú príležitosť. Ponúkam

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

250,000 € 2348 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PAG/MANDRE - 4i apartmán na najvyššom poschodí s úžasnou terasou

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

390,000 € 4457 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23090)
Reality v Martine (739)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie