MODERNÝ RADOVÝ DOM -NADČASOVÉ BÝVANIE V DUNAJSKEJ STREDE

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 108 m²

Ponúkame na predaj posledný dom v elegantnej radovej výstavbe, ktorá sa nachádza v tichej, slep

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

229,900 € 2129 €/m²

Novinka
Novinka

5i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom, samostatná jedáleň - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Jamnického | 200 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

4i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 200 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Jamnického | 200 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Rodinné domy v uzavretom areáli pod lesom s vlastným wellness a výhľadom

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Hodruša Hámre je jednou z najdlhších slovenských obcí a nachádza sa v ideálnej vzdialenosti ( c

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.09.2025
Domy na predaj Hodruša-Hámre

335,000 € 3722 €/m²

Na predaj moderný rodinný dom

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

SHARK REAL Vám ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľov rodinný dom – novostavbu v obci Trenčian

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

Cena dohodou

Moderný 2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE NA FURČI s parkovacím miestom v cene

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na hore | 56.8 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, zeleň, výbornú dostupnosť do centra a občianskú vybavenosť?

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

215,000 € 3785 €/m²

Novinka
Novinka

Rozhanovce | Novostavba: 5-izbový BUNGALOV, 3 kúpelne, TERASA, v nadštandarde s kuchyňou aj klímou

Reality Rozhanovce

Rodinný dom | Matúša Čáka Trenčianskeho | 154 m²

Hľadáte dom, kde jedinou vašou starosťou bude vybrať si farbu sedačky a kúpiť kávovar? Väčšina

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Rozhanovce

470,000 € 3052 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom – TOP LOKALITA | vlak do BA pešo | 329 900 €

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Senecká | 148 m²

Na predaj skolaudovaný moderný rodinný dom v stave holodom v jednej z najlepších lokalít Kvetos

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

329,900 € 2229 €/m²

LEVEL REAL - Exkluzívne 2izb byt na predaj- NOVOSTAVBA

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 60 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na predaj Stupava

164,990 € 2750 €/m²

EXKLUZIVNE NA PREDAJ nebytový priestor vhodný ako kancelária či salón

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | Cementárenská | 18 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa, ponúkame na predaj nebytový priestor na Cementárenskej ulici

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Priestory na predaj Stupava

79,990 € 4444 €/m²

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU 4 izb. byt s terasou 81 m2

Reality Nitra

4 izbový byt | Bratislavská | 99 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na predaj Nitra

349,990 € 3535 €/m²

Luxusný 5izb pasívny RD s bazénom v obci Trstín–Malé Karpaty

Reality Trstín

Rodinný dom | 133.44 m²

Ponúkame na predaj moderný 5-izbový pasívny rodinný dom – novostavbu v krásnom prostredí Malých

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trstín

490,000 € 3672 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Arvin & Benet | Moderný 4i rodinný dom v kľudnej lokalite

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Konvalinková | 659 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj krásny, vkusne zariadený 4i rodinný dom v lokalite ako stvorenej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

389,000 € 590 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj nové Bungalov v Trenčíne

Reality Trenčín

Rodinný dom | 512 m²

TUreality ponúka na predaj modernú novostavbu 4-izbového samostatne stojaceho bungalovu v Trenč

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčín

299,999 € 586 €/m²

Novinka
Novinka

PARKOVACIE STÁTIE V PODZEMNEJ GARÁŽI NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Drotárska cesta | 13.5 m²

Ponúkame na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži na ulici Drotárska v atraktívnej lokali

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Novinka
Novinka

Unikátny rodinný dom v Kováčovej, vhodný aj pre náročného klienta, pri Zvolene na pozemku o výmere 2146 m2. 2146m2

Reality Kováčová

Rodinný dom | 2,146 m²

TUreality pripravuje do ponuky nadštandardnú exkluzívnu rodinnú vilu v kúpeľnej obci Kováčová p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kováčová

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Na PREDAJ 3izbový byt Nitra - Ivánka

Reality Ivanka pri Nitre

3 izbový byt | Konopárenská | 70 m²

V2 Real Estate Ponúkame na Predaj: Moderný 3-izbový byt s balkónom v novostavbe – komfort, pok

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Nitre

159,990 € 2286 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusní vila s bazénem a střešní terasou 90 m od moře, Privlaka

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Jen pár kroků od moře, v klidné části oblíbené Privlaky, stojí moderní vila, která přesně vysti

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

875,000 € 3977 €/m²

Luxusní vila se 2 bazény 50 m od moře a střešní terasou, Vir

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Jsou nemovitosti, které působí dobře na fotografiích, a pak jsou tu ty, které už na první pohle

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

920,000 €/m2 5257 €/m2

Moderní dvojdům s výhledem na moře a bazénem v klidné lokalitě – Privlaka

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

V klidné části oblíbené přímořské obce Privlaka vznikl v roce 2024 moderní dvojdům, které dávaj

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

550,000 € 4583 €/m²

Luxusní vila s vyhřívaným bazénem a střešní terasou u moře, Zaton

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Existují nemovitosti, které nabízejí bydlení u moře, a pak jsou tu vily, které vytvářejí vlastn

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

890,000 € 2697 €/m²

Luxusní vila s bazénem a panoramatickým výhledem na moře, Maslenica

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Existují výhledy, které člověka neomrzí ani po letech. Přesně takový nabízí tato moderní vila v

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

897,000 € 3588 €/m²