Na PREDAJ 4i RD obklopený prírodou a súkromím Nitra - LEHOTA

Reality Lehota

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Lehota

Cena dohodou

Top
Top

NA PREDAJ: 3-izbový RD v obci Palárikovo, Ľudovítov

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 170 m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS: NA PREDAJ: 3-izbový rodinný dom na veľkom pozemku v Palárikovo, časť Ľud

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

199,900 € 1176 €/m²

Top
Top

*Znížená cena:* Zrekonštruovaný a zariadený rodinný dom v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 105 m²

*Znížená cena: * Hľadáte domov, kde si stačí vybaliť kufre? Ponúkame vám výnimočnú príležitosť

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

122,500 € 1167 €/m²

Top
Top

PREDAJ: Nadštandardný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami – Bratislava, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 424 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť v srdci obľúbenej mestskej časti

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

730,000 € 1722 €/m²

Top
Top

PRENÁJOM NOVOSTAVBY RODINNÉHO DOMU V JANÍKU

Reality Janík

Rodinný dom | - | 78 m²

Nebaví Vás už uponáhľaný život v centre mesta? Chcete utiecť od ruchu mesta k pokoju vidieckeho

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Janík

998 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA s nadštandardom - ihneď k nasťahovaniu!!!

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²

Ponúkame na predaj Skolaudovanú novostavbu, 4-izbový RD s TEPELNÝM ČERPADLOM. Možnosť sa ihneď

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

279,000 € 3000 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE na predaj 5 izbový rodinný dom vo Hviezdoslavove

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Štefana Vidu | 113.7 m²

Kúpte priamo od Developera, bez poplatkov pre RK s kompletným právnym servisom v cene. Reziden

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

369,000 € 2982 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Jedinečný stavebný pozemok pri hlavnej ceste Dolné Krškany

Reality Nitra

Rodinný dom | Novozámocká | 100 m²

Ponúkame na predaj rozsiahli stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Krškany, ktorý poskytuje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Nitra

199,000 € 1990 €/m²

Top
Top

6i Villa Exklusiv 152m2 ÚP na priestrannom pozemku

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Developer Belko Immobilien GmbH ponúka na predaj 40 rodinných domov na samostatných pozemkoch v

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj

560,000 € 3353 €/m²

Top
Top

4i Bungalow 114m2 na priestrannom pozemku

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj

499,000 € 4377 €/m²

Top
Top

5i Bungalov 154m2 ÚP na priestrannom pozemku

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj

540,000 € 3506 €/m²

Top
Top

Exkluzívne na PRENÁJOM: Štýlová novostavba v projekte Pod lesíkom

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Na humnisku | 121 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť prenajať si novostavbu moderného 5 - izbového rodinného domu

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na prenájom Borský Mikuláš

949 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

Moderná novostavba v projekte Pod lesíkom na PREDAJ!

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Na humnisku | 121 m²

Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť na Záhorí, len 45 minút od Bratislavy? Ponúkame vám novostavbu v t

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

209,000 € 1727 €/m²

Top
Top

Bývaj Ihneď !!! Novy 4izb. rodinný dom v štandarde s kuchyňou a vstavaným nábytkom v novej zóne vo Veselom

Reality Trnava

Rodinný dom | Veselá | 90 m²

Ponúkame vám skolaudovane moderné bývanie v novej zóne vo Veselom. Pre rodiny, ktoré svoje býva

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

225,000 € 2500 €/m²

Top
Top

Reality Madunice

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 90 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej rezidenčnej zóne Rezidencia Veselé – 4izb. rodinný dom B

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Madunice

220,000 € 2444 €/m²

Top
Top

Reality Piešťany

Rodinný dom | N. Teslu | 89 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej zóne vo Veselom Pre rodiny, ktoré svoje bývanie hľadajú v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Piešťany

225,000 € 2528 €/m²

Top
Top

4izb. Nízkoenergeticky rodinný dom v novovybudovanej zóne v Špačinciach, exkluzívne od developera celej zóny

Reality Špačince

Rodinný dom | Hospodárska | 114.6 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej rezidenčnej zóne IBV Špačince – ideálne riešenie pre rodin

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Špačince

348,000 € 2530 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Nádherný designový dom na brehu jazera s vlastným mólom pri golfovom areáli Penati

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 100 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj nadštandardný, podmanivý 3-izbový dom s dvoma podla

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

670,000 € 6700 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

FOIT - NOVÝ ZAČIATOK

Reality Trakovice

Rodinný dom | 200 m²

Základné informácie: * Pozemok: 765 m² * Úžitková plocha: cca 200 m² * Zastavaná plocha: 24

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trakovice

119,500 € 598 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

IMPEREAL - Predaj RD Rezidencia Hubický Park: Tam, kde sa končí zhon a začína váš vlastný priestor. RD5.6B

Reality Hubice

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

V Rezidencii Hubický Park sme sa rozhodli spojiť čistú modernú architektúru s atmosférou, ktorú

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hubice

229,000 € 1957 €/m²

Top
Top

RD Pastuchov, 3+2 izby, tichá ulica, dve garáže, 8 km od Hlohovca

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Pastuchov | 135 m²

SLEPÁ ULICA | 2 GARÁŽE| 2 IZBY V PODKROVÍ | 2 PIVNICE| STUDŇA| IBA 8KM OD HC

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

139,000 € 1030 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj - Bratislava/ Staré Mesto, 3 izbový domček so záhradkou/ investičná príležitosť výnos do 6% p.a.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Špitálska | 60 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj netradičný 3-izbový domček s výmerou 60 m² ukrytý v

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 5150 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: Predaj - Krásny 4 izbový nízkoenergetický dom v radovej zástavbe v projekte Eco Residence, Chorvátsky Grob - Monarská alej

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 135.02 m²

Eco Residence - Bývanie presne podľa vašich predstáv! Ak snívate o rodinnom dome v tichej loka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

340,000 € 2518 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj - Krásne 5 izbové nízkoenergetické domy v projekte Eco Residence, Chorvátsky Grob - Monarská alej (Typ D))

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 129.5 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

415,000 € 3205 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie