VÝHODNÁ PONUKA - 4 izbový bungalov v HOLODOME s potokom na pozemku

Reality Prašník

Rodinný dom | Prašník | 100.2 m²

!!!VÝHODNÁ PONUKA !!! Ponúkame Vám na predaj za zvýhodnenú cenu 195.500 € HOLODOM 4 izbového bu

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Prašník

195,500 € 1555 €/m²

Top
Top

TOP Novinka priamo od developera: Výborne riešený nový 6 izb. rodinný dom v štandarde v Dúbravke aj pre VEĽKÚ RODINU !

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | 155 m²

Luxus, ktorý si zaslúžite. Domov, ktorý vás očarí. Na predaj je posledný dom: holodom v cene

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

669,900 € 4761 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

OCCAM | SKOLAUDOVANÉ Prémiová 5i novostavba navrhnutá s dôrazom na dizajn a komfort - Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Čerešňová | 203.2 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom, situovaný na tichej

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

949,000 € 4670 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i novostavba bungalov 100m2, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed

Publikované: 26.11.2021 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

GAMA R&F | Rodinný dom vo Svederníku s priestranným pozemkom

Reality Svederník

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Exkluzívne v ponuke GAMA Real & Finance na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom v obci Svede

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svederník

160,800 € 1072 €/m²

PREDAJ DOMU – 4 izb., Vrakúň, 136 m2, holodom, pozemok 605 m2.

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Magla | 135.65 m²

Hľadáte praktické rodinné bývanie vo výbornej cene s dostupnosťou k vybaveniu mesta? Nech sa p

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

265,000 € 1954 €/m²

PREDAJ DOMU – 4 izb., Novostavba, Holice, 210 m2, Pozemok 1,000 m2, Dvoj garáž.

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 183.56 m²

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Holice

364,990 € 1988 €/m²

7 izb. rodinný dom 254 m2 s 2-garážou neďaleko Horského parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mozartova | 254 m²

Predaj 7 izbového 2-generačného rodinného domu 254 m2 s veľkým balkónom 14 m2 na Mozartovej ul.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 2717 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom – novostavba s rozlohou 200 m², bungalov s bazénom a vkusným zariadením

Reality Pohranice

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

VitoReality ponúka na predaj kompletne zariadenú 4-izbovú novostavbu s úžitkovou plochou 200 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohranice

Info v RK

Novinka
Novinka

Predaj bez provízie-3 izb. dom. Projekt horvathovdvor.sk Malé Leváre (dom VŔBA)

Reality Malacky

Rodinný dom | 61.11 m²

Fakty o dome: Úžitková plocha: 61.11m2 Pozemok: 501.00m2 Zastavaná plocha: 136.00m2 Počet izieb

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malacky

215,000 € 3518 €/m²

člen NARKS

Predaj bez provízie-5 izb. dom. Projekt horvathovdvor.sk Malé Leváre

Reality Malacky

Rodinný dom | 110.41 m²

Fakty o dome: Úžitková plocha: 110.41m2 Pozemok: 500.00m2 Zastavaná plocha: 136.00m2 Počet izie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malacky

269,000 € 2436 €/m²

člen NARKS

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 110.41 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

269,000 € 2436 €/m²

člen NARKS

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 61.11 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

215,000 € 3518 €/m²

člen NARKS

Predaj bez provízie-5 izb. dom. Projekt horvathovdvor.sk Malé Leváre(dom MORUŠA)

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 110.41 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

269,000 € 2436 €/m²

člen NARKS

Predaj bez provízie-5 izb. dom. Projekt horvathovdvor.sk Malé Leváre (JARABINA)

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 110.41 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

269,000 € 2436 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom, Nová Baňa, pozemok 2 079 m2

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Podhorská | 220 m²

Ponúkam na predaj dvojpodlažný rodinný dom v meste Nová Baňa, smer Stará Huta, na slnečnom, mie

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

191,000 € 868 €/m²

NOVOSTAVBA - posledný voľný v I. etape - Senec - Lužianky SKOLAUDOVANÝ

Reality Pezinok

Rodinný dom | 160.03 m²

PREDPREDAJ - Ponúkame na predaj priestranný, skolaudovaný 5-izbový rodinný dom s garážou s veľk

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Pezinok

449,900 € 2811 €/m²

DIRECTREAL|Krásny, kompletne zariadený 5- izbový rodinný dom so šatníkom.

Reality Janíky

Rodinný dom | Janiky | 125 m²

Directreal Next Home - EXKLUZÍVNY SAMOSTATNE STOJACI 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V JANÍKOCH Predsta

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Janíky

368,000 € 2944 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, rodinný dom, dvojdom, garáž, záhrada, altánok, Veľká Lomnica, okres Kežmarok

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Tatranská | 300 m²

Realitná kancelária Inori Reality pripravuje a zároveň už ponúka na predaj rodinný dvojdom, s k

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

249,000 € 830 €/m²

Novinka
Novinka

MODULOVÁ CHATA – moderná stavba, kvalitné materiály

Reality Kaluža

Mobilný dom | Nezadaná | 41 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú modulovú chatu s modernou oceľovou konštrukciou a kvalitným zate

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kaluža

38,990 € 951 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ DOMU – 4 izb. Rodinný Dom, Benkova Potôň, 110 m2, pozemok 495 m2.

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Predná potôň | 110 m²

Hľadáte praktické rodinné bývanie vo výbornej cene s nízkou energetickou náročnosťou a s dostup

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Horná Potôň

229,990 € 864 €/m²

HERRYS - Na prenájom rodinný dom v pokojnej lokalite Malaciek

Reality Malacky

Rodinný dom | Tichá | 155 m²

HERRYS - Na prenájom rodinný dom v pokojnej lokalite Malaciek Realitná kancelária HERRYS ponúk

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Malacky

1,600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom 4-izbový rodinný dom s garážou a záhradou, Trstínska – Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Trstínska | 178 m²

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

1,200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom pekný 5 izbový byt RODINNÝ DOM v mestskej časti Košice- Barca, 14 ročná NOVOSTAVBA

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 178 m²

EXKLUZÍVNE – Pekný 5 izbový rodinný dom, 14 ročná NOVOSTAVBA, Košice – Barca Ing. Juraj Antol

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Košice-Barca

2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)